کاریکاتور هفته | DW | 25.10.2021

03/08/1400 03:34:00 ب.ظ

عابدین خرم, سیلی خوردن استاندار

کاریکاتور هفته : سیلی خوردن عابدین خرم ، استاندار جدید آذربایجان شرقی در مراسم معارفه‌ بازتاب‌های فراوانی به همراه داشته است تا جایی که رسانه‌های آلمانی نیز این خبر را پوشش دادند.

کاریکاتور هفتهسیلی خوردن عابدین خرم، استاندار جدید آذربایجان شرقی در مراسم معارفه‌اش بازتاب‌های فراوانی به همراه داشته است تا جایی که حتی رسانه‌های آلمانی نیز این خبر را پوشش دادند. مراسم معارفه خرم و تکریم از استاندار قبلی پس از این حادثه به تنش کشیده شده و طبق گزارش برخی رسانه‌ها"شماری از حاضران در موافقت یا مخالفت با استاندار جدید شعار دادند."

این موضوع دستمایه طرح کاریکاتور این هفته مانا نیستانی با عنوان"صف معارفه" برای دویچه‌وله فارسی است. 

ادامه مطلب:
DW فارسی »

'Qasim you never told me whether you completed your work or not, So I didn't establish Qiyamah'. After seeing Allahs Mercy I felt more at ease. From Muhammad Qasim's dream about Qiyamah. He is Imam Al-Mahdi! شاپالاخ سیلی محکم تر را مردم در سالگرد قیام خونین آبان بر پیکره رژیم فاسد خواهند زد. این سیلی به طوری خواهد بود که نسل هر چه آخوند از روی زمین محو شود. جاویدشاه

هفته نهم فوتبال بوندس‌لیگا: ادامه صدرنشینی بایرن مونیخ | DW | 23.10.2021در پی دیدارهای هفته نهم فوتبال بوندس‌ لیگای آلمان تیم فوتبال بایرن‌ مونیخ با کسب پیروزی مقابل هوفن‌هایم، صدرنشین ماند. بوروسیا دورتموند نیز با برتری مقابل آرمینیا بیله‌فلد، تعقیب‌کننده اصلی بایرن‌ مونیخ است. گزارش تصویری:

هفته نهم فوتبال بوندس‌لیگا: ادامه صدرنشینی بایرن مونیخ | DW | 23.10.2021در پی دیدارهای هفته نهم فوتبال بوندس‌ لیگای آلمان تیم فوتبال بایرن‌ مونیخ با کسب پیروزی مقابل هوفن‌هایم، صدرنشین ماند. بوروسیا دورتموند نیز با برتری مقابل آرمینیا بیله‌فلد، تعقیب‌کننده اصلی بایرن‌ مونیخ است. گزارش تصویری:

کودتای نظامی در سودان؛ نخست‌وزیر در بازداشت خانگی قرار گرفت | DW | 25.10.2021کودتای جدیدی مردم و نمایندگان دولت سودان را غافلگیر کرد. خانه عبدالله حمدوک، نخست‌وزیر این کشور محاصره شده است. تماس تلفنی و اینترنت قطع شده است. گفته می‌شود دست‌کم پنج عضو دولت سودان بازداشت شده‌اند. كودتاى نظامى در سودان وكَشورهاى عربى ناتج از سيستم هاى پيچيده در آن گشورهاى زير آن خالى از تكيه كَاه ونقشه سياسى از آنها مردم راضى باشند

اسرائیل به مسکن‌سازی در کرانه باختری رود اردن ادامه می‌دهد | DW | 25.10.2021در ارتباط با توسعه ‌شهرک‌های یهودی‌ نشین در کرانه باختری رود اردن، دولت نفتالی بنت تفاوتی با دولت بنیامین نتانیاهو ندارد. اما ساختن مسکن‌های جدید در این منطقه می‌تواند ثبات دولت ائتلافی اسرائیل را به چالش بکشد. فقط میشه گفت اسرائیل غاصب ،همین

عکس روز: حراج میلیونی کتانی‌های مایکل جردن | DW | 25.10.2021حراج میلیونی کتانی‌های مایکل جردن یک جفت کتانی متعلق به مایکل جردن، ستاره اسطوره‌ای بسکتبال آمریکا، به قیمت یک میلیون و ۴۷۰ هزار دلار در یک حراجی به فروش رفت. جردن این کفش‌ها را در نخستین فصل حضورش در لیگ ان‌بی‌ای به پا کرده بود. عکس روز: نیک فیورلا، خریدار این کفش یکی از مجموعه‌داران سرشناس است. بیشترین رقمی که تا کنون برای خریداری کفش‌های یک فرد مشهور پرداخت شده، یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار برای کتانی‌های کانیه وست، رپر آمریکایی، بوده است. غیر بند این کفش که اونهم از نایلونه کدوم قسمتش از کتانه؟ The true Muslims will fight against the army of Dajjal. This will be the worst war of mankind, and will be the precedent before the return of Esa AS. These are events from Muhammad Qasim's dreams, & many are already calling him the Imam Al-Mahdi.

تنش بین مسکو و واشنگتن؛ روس‌ها برای دریافت ویزای آمریکا باید به لهستان بروند | DW | 25.10.2021آمریکا بخشی از خدمات کنسولی خود در روسیه را به پایتخت لهستان منتقل کرده است. این اقدام آمریکا واکنشی است به سیاست کرملین در زمینه محدود کردن تعداد دیپلمات‌های آمریکایی در روسیه. روسیه تصمیم جدید آمریکا را محکوم کرده است.

چندرسانه‌ای کاریکاتور هفته سیلی خوردن عابدین خرم، استاندار جدید آذربایجان شرقی در مراسم معارفه‌اش بازتاب‌های فراوانی به همراه داشته است تا جایی که حتی رسانه‌های آلمانی نیز این خبر را پوشش دادند.بایرن مونیخ ۴ - هوفن‌هایم صفر تیم فوتبال بایرن‌مونیخ با برتری ۴ بر صفر مقابل تیم هوفن‌هایم، صردنشین فوتبال بوند‌سلیگا ماند.بایرن مونیخ ۴ - هوفن‌هایم صفر تیم فوتبال بایرن‌مونیخ با برتری ۴ بر صفر مقابل تیم هوفن‌هایم، صردنشین فوتبال بوند‌سلیگا ماند.گزارش شده عبدالله حمدوک، نخست‌وزیر سودان در بازداشت خانگی قرار گرفته بامداد روز دوشنبه ۲۵ اکتبر (سوم آبان) انتشار خبر کودتای جدیدی در سودان، مردم این کشور و ناظران بین‌المللی را غافلگیر کرد.

مراسم معارفه خرم و تکریم از استاندار قبلی پس از این حادثه به تنش کشیده شده و طبق گزارش برخی رسانه‌ها"شماری از حاضران در موافقت یا مخالفت با استاندار جدید شعار دادند." این موضوع دستمایه طرح کاریکاتور این هفته مانا نیستانی با عنوان"صف معارفه" برای دویچه‌وله فارسی است. او نخستین گل مونیخی‌ها را به ثمر رساند.  تاریخ . ورزشگاه مملو از تماشاگر آلیانتس آرنا در مونیخ بیش از ۶۰ هزار تماشاگر با رعایت شرایط تعریف‌شده پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا، در بازی خانگی بایرن‌ مونیخ در ورزشگاه حضور داشتند.