کاخ سفید: آزمایش کووید۱۹ اوبرایان مشاور امنیت ملی کاخ سفید مثبت شده است و او علایم خفیفی دارد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کاخ سفید: آزمایش کووید۱۹ اوبرایان مشاور امنیت ملی کاخ سفید مثبت شده است و او علایم خفیفی دارد استیو هرمن، خبرنگار بخش انگلیسی صدای آمریکا، بیانیه کاخ سفید درباره ابتلای مشاور امنیت ملی کاخ سفید به کرونا را منتشر کرده است.

استیو هرمن، خبرنگار بخش انگلیسی صدای آمریکا، بیانیه کاخ سفید درباره ابتلای مشاور امنیت ملی کاخ سفید به کرونا را منتشر کرده است.

در این بیانیه آمده است که رابرت اوبرایان «علائم خفیفی دارد و خود را در قرنطینه قرار داده و از یک مکان ایمن در حال کار است. هیچ خطری مبنی بر در معرض ابتلا قرار گرفتن رئيس‌جمهوری و معاون او وجود ندارد. کار شورای امنیت ملی بدون وقفه ادامه دارد.» O'Brien"has mild symptoms and has been self-isolating and working from a secure location off site. There is no risk of exposure to the President or the Vice President. The work of the National Security Council continues uninterrupted," according to

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رابرت اوبرایان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید به ویروس کرونا مبتلا شدبه گزارش رسانه‌های آمریکا رابرت اوبرایان، مشاور امنیت ملی کاخ_سفید به ویروس کرونا مبتلا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عیسی بازیار؛ مردی که روزگارش با مین‌ها گره خورده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اصلاح برخی قوانین و رسوم برای تسهیل و تشویق ازدواج ضروری استمعاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه در قرآن کریم تاکید شده که ازدواج برای کسب آرامش است، بر ضرورت اصلاح برخی قوانین و رسوم در راستای تسهیل و تشویق امر ازدواج تاکید کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ از برخی توییت‌های خود پشیمان است | DW | 25.07.2020توییتر مهم‌ترین وسیله ارتباطی و تریبون دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای رساندن پیام‌هایش است. برخی از توییت‌های او باعث جنجال شده و او اکنون اعتراف کرده که گاهی اوقات از برخی توییت‌ها‌ و بازنشر آن پشیمان است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گروه بین المللی، تجزیه و تحلیل جعبه سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی را تکمیل کرده است🔺گروه بین المللی، تجزیه و تحلیل جعبه_سیاه هواپیمای ساقط شده اوکراینی را تکمیل کرده است ⚡️ اداره ایمنی حمل و نقل کانادا می گوید گروه بین المللی تجزیه و تحلیل مقدماتی جعبه سیاه هواپیمای_اوکراینی را که ایران مدعی است تصادفی سرنگون کرده تکمیل کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استاندار خوزستان: مخلوط شدن آب و فاضلاب مربوط به نقاط انشعاب‌های غیر مجاز استغلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان اعلام کرد موضوع مخلوط شدن آب آشامیدنی و فاضلاب «بیش از آنچه که واقعیت دارد، برجسته شده است».
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »