چه شد که نیل آرمسترانگ برای قدم گذاشتن روی ماه انتخاب شد

27/04/1398 08:06:00 ب.ظ

در این ویدئو مایکل کالینز، فضانورد آپولو۱۱ شرح می‌دهد چطور نیل آرمسترانگ بعنوان فرمانده ماموریت سفر به ماه انتخاب شد.

در این ویدئو مایکل کالینز، فضانورد آپولو۱۱ شرح می‌دهد چطور نیل آرمسترانگ بعنوان فرمانده ماموریت سفر به ماه انتخاب شد.

هم‌رسانی.Aa.تیر ۲۵, ۱۳۹۸.بخش انگلیسی.

.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

سفر انسان به ماه ۵۰ ساله شدپیش از ترامپ، جرج بوش‌های پدر و پسر در سال‌های ۱۹۸۹ و ۲۰۰۴ وعده داده بودند که آمریکایی‌ها، پیش از پا گذاشتن بر کره مریخ، به ماه بازخواهند گشت. با این حال این وعده‌ها با استقبال سرد کنگره و افکار عمومی ایالات متحده هرگز عملی نشد.

حسین جنتی، شاعر منتقد به ۶ ماه زندان محکوم شدحسین جنتی، شاعر منتقد به ۶ ماه زندان محکوم شد آقای جنتی، پس از شعر خوانی در دانشگاه اصفهان، روز ۱۲ خرداد ماه با مراجعه به سازمان اطلاعات سپاه_پاسداران در اصفهان بازداشت و ۵ روز بعد با با تودیع قرار کفالت تا زمان برگزاری دادگاه از زندان آزاد شد.

چرا رئیس جمهوری تایوان این ماه در آمریکا با استقبالی درجه یک روبرو خواهد شدچرا رئیس جمهوری تایوان این ماه در آمریکا با استقبالی درجه یک روبرو خواهد شد تسای اینگ ون، رئیس جمهور تایوان، این ماه در سفری دو روزه به نیویورک در یک سخنرانی عهد کرد هرگز «تسلیم هر تهدیدی» از سوی چین نشود.

رد ۸ شایعه درباره قدم گذاشتن فضانوردان آمریکایی بر ماه در پنجاه سال پیشرد ۸ شایعه درباره قدم گذاشتن فضانوردان آمریکایی بر ماه در پنجاه سال پیش یک نظر سنجی جدید نشان می دهد ۲۰ درصد از ایتالیایی ها و ۵۷ درصد از روس ها معتقدند آمریکا، فرود بر ماه را جعل کرده است.

پرتاب هزاران آپولو ۱۱ کوچک در سالگرد اعزام فضاپیما به ماهروز سه‌شنبه ۱۶ ژوئیه مراسم پرتاب هزاران موشک کوچک مشابه آپولو ۱۱ همزمان با پنجاهمین سالگرد پرتاب این فضاپیما به ماه در شهر هانتسویل آلاباما در آمریکا برگزار شد.