چهار کودک در اندونزی بر اثر سیل جان باختند

03/12/1399 01:28 ب.ظ

رئيس آژانس مقابله با حوادث غیرمترقبه جاکارتا، پایتخت اندونزی اعلام کرد که در سیل روز گذشته دست‌کم 5 نفر از جمله چهار کودک جان باخته‌اند. - خبرگزاری آناتولی

رئيس آژانس مقابله با حوادث غیرمترقبه جاکارتا، پایتخت اندونزی اعلام کرد که در سیل روز گذشته دست‌کم 5 نفر از جمله چهار کودک جان باخته‌اند.سابدو کورنیانتو، رئيس آژانس مقابله با حوادث غیرمترقبه جاکارتا، پایتخت اندونزی اعلام کرد که در سیل روز گذشته دست‌کم 5 نفر از جمله چهار کودک جان باخته‌اند.

براساس این بیانیه، 1722 نفر در این سیل خسارت دیده‌‌ و تیمهای امداد و نجات در حال کمک‌رسانی به مردم هستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کودک همسری در ایران؛ آزمایش پیش از ازدواج دو کودک در کازرون | DW | 17.03.2021انتشار تصاویر و اسنادی مربوط به برگه آزمایش پیش از ازدواج چهار کودک هفت، نه و ۱۰ ساله در شهرستان کازرون تلنگری بود به اذهان عمومی تا ساده از کنار معضلی به نام کودک همسری در جمهوری اسلامی نگذرند. از این نظام جهل و جنون وجنایت انتظار دیگری هم نمیشد داشت خاک بر عمامه شان👎👎👎 خدایا خودت کمک کن🙏 خودت ظهور کن ما خسته شدیم به همه مقدساتت قسم یه نشونه نشون بده امیدوار بشیم که ظلم پایدار نیست دویچه وله ، از کمپین نه_به_جمهورى_اسلامى مطلع هستید؟؟؟ آخوندها را بیرون کنیم کودک همسری و هزاران کثافتکاری آخوندها هم از ایران ما بیرون خواهد رفت. برای آخوندها طویله آماده کنید، همشونو میریزیم اروپا. چهل سال هم اروپائیها طعم خوش ملاها را بچشن.

مصدومیت چهار نوجوان در پی وزش باد شدید در مشهد/ایست قلبی یکی از مصدومانمدیر روابط ‌عمومی اورژانس مشهد گفت: در پی وزش باد شدید، چهار نوجوان در بولوار شاهنامه مشهد براثر ریزش دیواری که برای در امان ماندن از باد به آن پناه برده بودند، دچار مصدومیت شدند. دختر هفت ساله، یکی از مصدومان تند باد دیشب مشهد، درگذشت

کودک آزاری در واقعیت و مجازات در فضای مجازی؛ جنایت را رنگی نکنیدروز گذشته ویدیوی دلخراشی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن پسرکی 10-12 ساله از سوی سرنشینان یک خودرو مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد.

مرگ ۱۴ نفر از جمله ۸ کودک در تصادف خودروها در جاده زاهدانپراید ۵ نفر میشه ۱۵ نفر. پژو هم ۵ نفر میشه ۲۰ نفر. این تصادف ۲۵ نفر تلفات داده! یعنی ۵ نفرم سوار وانت بودن! با تمام ظرفیت رفتن هاااا.

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .