چند کشور اروپایی به برخی از اهداف خود برای افزایش سهم انرژی‌های پایدار تا سال ۲۰۳۰ دست‌ یافتند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که چندین کشور اروپایی یک دهه زودتر به برخی از اهداف الزام‌آور این اتحادیه برای توسعه بیشتر استفاده از انرژی‌های پایدار دست یافته‌اند.

این اهداف بخش اصلی برنامه‌های اتحادیه اروپا برای مهار تغییرات اقلیمی و دور شدن از سوخت‌های فسیلی تا سال ۲۰۳۰ میلادی محسوب می‌شوند. اتحادیه اروپا با بازبینی هدف‌گذاری خود برای سال ۲۰۳۰، مقرر کرد تا سهم انرژی‌های تجدیدپذیر در مصرف کشورهای عضو در ۶ سال آینده به ۴۲.۵ درصد برسد.

داده‌های آماری نشان می‌دهند که اروپا در سال ۲۰۲۱ میلادی، ۲۲ درصد از انرژی مورد نیاز خود را از منابع انرژی‌های پایدار به دست آورده است. نتایج این تحقیقات نشان می‌دهند که سوئد بیشترین استفاده را از انرژی‌های پایدار داشته است و پس از این کشور، دانمارک، استونی و اتریش قرار گرفته‌اند. به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید بر اساس نتایج این تحقیقات، مالت، قبرس، لتونی و بلژیک پیشرفت‌های قابل توجهی در استفاده از انرژی‌های پایدار داشته‌اند اما بلغارستان در پایین جدول قرار گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چگونه «ناوگان‌ ارواح» درآمدزایی مستمر روسیه را تسهیل می‌کنند و خطرات آن برای اروپا چیست؟دو سال پس از آغاز تهاجم تمام‌عیار روسیه به اوکراین، مسکو برای دور زدن محدودیت‌های صادراتی نفت خود به طور فزاینده‌ای دست به دامن ناوگانی از کشتی‌های شبح‌گونه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد چین از تصمیم هند برای تقویت نیروهای مرزیچین با انتقاد از تصمیم اخیر هند برای افزایش نظامیانش در مرز دو کشور تاکید کرد این تصمیم به کاستن از تنش‌ها کمکی نخواهد کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل پس از تغییر متن ترانه، اجازه حضور در مسابقات یوروویژن را پیدا کردحضور اسرائیل در رقابت امسال انتخاب بهترین ترانه سال اروپا پس از آن‌که این کشور شعر ترانه ارسالی خود به مسابقه را تغییر داد، نهایی شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان در اولین سفر به مصر پس از ۱۲ سال: آماده همکاری برای بازسازی غزه هستیمرجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، روز چهارشنبه در اولین سفر خود به مصر از سال ۲۰۱۲ تاکنون گفت که آنکارا آماده همکاری با قاهره برای بازسازی غزه است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات سناریوی آمریکایی‌ها برای ادامه اشغالگری در خاک عراق/ حمایت علنی از داعش یکی از گزینه‌های واشنگتن برای فشار به بغداد + نقشه میدانی و عکسموجی دیگری از فشار افکار عمومی عراق برای بیرون راندن نیروهای آمریکایی به راه افتاده اما واشنگتن برای توجیه اشغالگری خود گزینه های مختلفی را به کار گرفته است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بررسی آماری برندگان و بازندگان انتخابات در تهران؛ کدام لیست رای تهران را برد؟در میان نامزدهای دور دوم انتخابات تهران نیز، امنا و مصاف حتی به صورت مشترک نتوانسته اند سهم بیشتری از دور دومی ها به خود اختصاص دهند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »