پ.ک.ک/ی.پ.گ خانه‌ غیر نظامیان در تل‌ابیض را منفجر کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

بر اثر انفجار مین جاسازی‌شده توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در خانه‌ یکی از اهالی تل‌ابیض 2 غیرنظامی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اثر انفجار مین جاسازی‌شده توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در خانه‌ یکی از اهالی تل‌ابیض 2 غیرنظامی جان خود را از دست دادند.به گزارش خبرگزاری آناتولی، بر اثر انفجار مین جاسازی‌شده توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در خانه‌ یکی از اهالی تل‌ابیض 2 غیرنظامی جان خود را از دست دادند.

بر اساس این گزارش٬ مصطفی مامو و یوسف مامو برادرزاده وی در 17 دسامبر برای کنترل خانه خود در روستای جهابل رفتند. این دو غیرنظامی در پی انفجاری مین جاسازی شده توسط تروریست ها در خانه٬ جان باختند. احمد مامو٬ برادر مصطفی مامو به خبرنگار آناتولی گفت: روستای جهابل از جمله نقاط صفر مرزی است و به دلیل آزار و اذیت و تیراندازی تروریست ها نمی توانیم٬ وارد روستا شویم.

وی همچنین افزود: مصطفی مامو 6 سال قبل در پی اشغال تل ابیض توسط گروه تروریستی داعش به ترکیه پناهنده شده بود. ما برای اینکه بتوانیم پیکر برادرم را تحویل بگیریم از ترکیه و سازمان ملل درخواست کمک کردیم و ترکیه به درخواست کمک ما پاسخ داد. مقامات ترکیه این موضوع را با همتایان روسی خود در میان گذاشتند تا غیرنظامیان بتوانند در امنیت کامل وارد روستاهای خود شوند. از سوی دیگر مقامات ترکیه از روسیه خواست تا حملات گروه تروریستی به روستای جهابل فورا خاتمه یابد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایرانی‌ها در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه در سال 2020اتباع ایرانی با خرید بیش از 7 هزار واحد مسکن جایگاه نخست خریداران خارجی مسکن در سال 2020 در ترکیه را به خود اختصاص دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفارت آمریکا در میانمار به شهروندان آمریکایی در آن کشور هشدار داد در خانه بمانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایرانی‌ها در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه در ماه فوریهاتباع ایرانی با خرید 477 واحد مسکونی در ماه فوریه جایگاه نخست خریداران خارجی مسکن در ترکیه را به خود اختصاص دادند. - خبرگزاری آناتولی سلام وقتتون بخیر خوشحال میشم برای اشنایی بیشتر با قوانین و مشکلات اپارتمان نشینی پیج هومتیک رو دنبال و لایک کنین homtick هومتیک اپلیکیشن همیشه رایگان در حوزه مدیریت ساختمان هستش
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش احتمال ابتلا به کرونا در بیماران سوخته / چهارشنبه‌سوری در خانه بمانیدرئیس بیمارستان سوانح سوختگی مطهری با اشاره به افزایش احتمال ابتلا به کرونا میان افراد دچار سوختگی، درباره درمان این بیماران گفت: تجهیزات اولیه در دسترس است اما تجهیزات مدرنی که در دنیا استفاده می‌شود را نداریم زیرا به دلیل تحریم‌ها بسیاری از وسایل و دستگاه‌ها را نمی‌توانیم تهیه کنیم. تو اون مسجدهای کثیف و فاضلاب تون که خطرش بیشتر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستمزدهای اجتماعی در اغما/ کارگران نگران اجاره خانه در ۱۴۰۰ هستندتامین مسکن، آمورش و درمان، برعهده دولت است و اگر دولت سهم‌پذیری کافی در سبد معیشت داشته باشد بار بزرگی هم از دوش کارگران و هم از دوش کارفرمایان برداشته خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »