پ.ک.ک/ی.پ.گ از غیرنظامیان به عنوان سپر استفاده می‌کند

17/07/1398 01:07:00 ب.ظ

عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.د با لباس مبدل و در پوشش غیرنظامی به خانه‌های مردم و ساکنان روستاهای شهرستان تل‌ابیض سوریه رفته و می‌خواهند از آن‌ها به عنوان سپر انسانی در مقابل عملیات ترکیه در شرق فرات استفاده کنند.

09.10.2019 تل ابیض/خبرگزاری آناتولی عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک/پ.ی.

د با لباس مبدل و در پوشش غیرنظامی به خانه‌های مردم و ساکنان روستاهای شهرستان تل‌ابیض سوریه رفته و می‌خواهند از آن‌ها به عنوان سپر انسانی در مقابل عملیات ترکیه در شرق فرات استفاده کنند.

برخی تروریست‌ها نیز با لباس شخصی با موتورسیکلت گشت زنی می‌کنند. بخشی از افراد سالخورده و زنان ساکن این منطقه خانه‌های خود را ترک کرده اند. تروریست های پ.ک.ک/پ.ی.د اجازه خروج جوانان از این منطقه را نمی‌دهند.

سرکردگان این گروه تروریستی خانواده و نزدیکان خود را به رقه و کامیشلی منتقل کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رفیق‌کلاغ و سیزیف | سید‌شهاب‌الدین طباطبایی

پیرکلاغ دو دنیا دیده‌ای که 12 سال از رفاقت‌مان با هم می‌گذرد و سنی به قدمت دوران حضور آدم و حوا در زمین دارد، مطابق رسم هر سال، ظهر آخرین روز اسفند به دیدنم آمد. او همان کلاغی است که به قابیل یاد داد چطور برادرش هابیل را زیر خاک چال کند، او اخیرا مأمور پرونده‌های مردگان معروف در آن دنیا شده است. روزهای آخر اسفند، اگر همه سال هم تلخ و غصه‌دار و خاکستری و عجیب بگذرد، رنگ‌و‌رو و بوی دیگری دارد. روزهای پایان اسفند اغلب رگه‌هایی از امید و تلاش دارد؛ حتی در روز آخر سالی که تقریبا اکثر روزهایش بد گذشته باشد هم می‌توان چیزی برای امیدوار‌بودن پیدا کرد. لابه‌لای حرف‌های معمولی‌مان درباره اتفاقات غیرطبیعی این چند وقت، او روایت عجیبی از سرنوشت یکی از سرشناس‌ترین و بدنام‌ترین محکومان تاریخ برایم گفت. خبرهایی از برزخ جدید سیزیف داشت. می‌گفت مدتی است سیزیف به‌طور موقت به محل جدیدی برای گذراندن دوران برزخ و مجازات معروفش منتقل شده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سبد معاش در ایران از ۸ میلیون تومان گذشتکاش فقط مردم از محصولات دخانی میکشیدند اما از حکومت فاشیستی ایران میکشند این خودش بدترین سم هست که میکشند اینم بگو ک تنها کالایی ک از طرف امریکا مشمول تحریم نیست همین دخانیات است. ای ب گور باباتون وطن فروشای(ایرانی)صدای دولت تروریستی امریکا.

الیاس حضرتی: انتظاراتی که تا دیروز از وزارت نفت داشتیم، امروز از سازمان امور مالیاتی داریمالیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: راهی جز اینکه اقتصاد بدون نفت را در کشور پایه ریزی کنیم، نداریم. در حال حاضر با توفیق اجباری به سمت اقتصاد بدون نفت می رویم و اگر نگاه عاقلانه ای داشتیم باید در گذشته چنین اقدامی را انجام می‌دادیم.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ بیش از ۷۵۰۰ نفر در تصادفات ۵ ماهه امسالخوبه دیگه لااقل تو این مورد آمار نشون میده که افزایش داشتیم و رشد کردیم

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ بیش از ۷۵۰۰ نفر در تصادفات ۵ ماهه امسال

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مرگ بیش از ۷۵۰۰ نفر در تصادفات ۵ ماهه امسالواقعیت ایران نان_خون_و_عرق_شرم_است مردم_مسخ_شده واقعیت ایران_درد است و درد 😔

شکایت سپاه از بهزاد نبوی به قوت خود باقی استمعاونت حقوقی سپاه شکایت خود از سایت‌های خبری «الف» و «عصر ایران» در پی مصاحبه بهزاد نبوی را پس گرفت.