پیش‌بینی بارندگی شدید در خوزستان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امروز در خوزستان باران زیادی خواهد بارید

محمد سبزه‌زاری اظهار کرد: در حال حاضر بارش‌ها در حال پایان و سامانه بارشی در حال عبور از مناطق غربی و مرکزی استان خوزستان است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: تا صبح جمعه در مناطق شرقی از جمله ایذه، باغملک، زیدون، شمال بهبهان، تازار، قلعه خواجه، اندیکا و دهدز بارندگی ادامه دارد و این بارندگی‌ها شدت خواهد داشت. مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: انتظار می‌رود در روزهای جمعه و شنبه در مناطق کوهستانی بارندگی داشته باشیم. سبزه‌زاری افزود: فعلا طبق مدل‌های هواشناسی برای روز پنجشنبه و جمعه در هفته آینده مجددا سامانه خوبی خواهیم داشت اما گاهی اوقات خروجی مدل‌ها تغییر می‌کند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: بیشتر بارش‌های هفته آینده در حوضه آبریز دز و کارون یعنی در ارتفاعات شمال و شمال غرب پیش‌بینی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قیافه اش قشنگ باشد. به قول بابام همیشه می گفت گربه سر سفره هم باید قشنگ باشد.مرد که بماند باید بنشیند به دل زن. یک قیافه مثل اقای کوشکی و مشابه.

یک جوان که نه می تواند کار روزنامه نگاریش رابکند به صورت رسمی اشتغال, نه می تواند برود ازدواج کند. به نظرتون بخوابد درقبر بهتر نیست.

گه در قبر بابای فخراور که این ولد زنای روانی فاسد متوهم راپس انداخت که نه می گذارد من اینجا زندگیم راشروع کنم و امید به زندگی پیدا کنم نه می گذارد بروم خارج ایران و امید به زندگی پیدا کنم.

گه در قبر بابای فخراور که این ولد زنا راپس انداخت که نه می گذارد من در ایران زندگیم شروع کنم نه می گذارد خارج ایران

فخراور, مقطوع کننده ی نسل بشر است. سنم دارد می رود بالا. این جانور نمی گذارد من یا داخل ایران زندگیم راشروع کنم و بچه دار بشوم یا خارج ایران.

من چی کار کنم از دست فخراور جانور که نه می گذارد من درایران زندگی داشته باشم و خبرنگار باشم نه می گذارد خارج ایران.

درست بگو: امروز خوزستان رو سیل میبره خوزستان اهواز سیل چرا پول این ملت رو خرج ماجراجویی های خودتون کردید بجای اینکه به ایران و ملت بدید. خاک بر سر رهبر_انقلاب پیمان_نوین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.