پیروانی: فقط ما سقف را رعایت نکردیم!/ بابت فحاشی‌ها تشکر می‌کنم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از فحاشی در ورزشگاه نقش جهان انتقاد کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست یک بر صفر سرخ‌پوشان مقابل سپاهان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی خوبی بود و دو تیم زحمت کشیدند. بازی برد و باخت دارد. سپاهان میزبان بود و حداکثر استفاده را از این موضوع کردند. مبارکشان باشد.

او درباره جو ورزشگاه نقش جهان گفت: جو خوبی بود. فحش‌های ناموسی به بازیکنان، کادر فنی و خود من دادند که باید از آنها تشکر کنم. امیدوارم تصمیم‌گیرندگان این صحنه‌ها را دیده باشند. مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره بحث با بنیادی‌فر، داور بازی هم گفت: بحث داوری را باید کارشناسان صحبت کنند. من خواستم نیمکتمان را آرام کنم ولی آقای داور متوجه نشد و به من گفت که نیمکت را اداره کن. من هم گفتم که اگر کاری کردم، برای آرام کردن نیمکت بوده است.او در پایان با کنایه بیان کرد: فکر می‌کنم تنها تیمی که سقف را رعایت نکرده است، پرسپولیس است. همه تیم‌ها سقف را رعایت کرده‌اند. نیمکت‌ها را ببینید که چه نفراتی در زمین و چه نفراتی روی نیمکتشان هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراقب باشید کرونا و آنفلوآنزا در کمین استیک پزشک متخصص هشدار داد: کرونا و آنفلوآنزا همچنان در کمین است و انتظار می رود که شهروندان اصول بهداشتی را همچنان رعایت کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درویش: می‌خواهند پرسپولیس را دچار موج بی‌ثباتی کنندمدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برخی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با استفاده از چالش کنونی، پرسپولیس را وارد یک موج بی‌ثباتی کنند اما در تیم ما از این خبرها نیست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مورایس: بردن تیم‌های بزرگ لذتبخش است/ فقط از ما و پرسپولیس امتیاز کسر شدسرمربی سپاهان گفت: همه از این بازی لذت بردیم و هواداران پرسپولیس در امنیت کامل از ورزشگاه خارج شدند. تنها چند بطری در زمان کرنر زدن پرتاب شد که امیدوارم دیگر شاهد این مسائل در هیچ دیداری نباشیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روزنامه‌نگار آمریکایی: اسرائیل همان اشتباه ما را مرتکب می‌شودروزنامه‌نگار و نویسنده آمریکایی تاکید کرد پایانی برای جنگ اسرائیل و حماس وجود ندارد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

درد و رنج هولناک غیرنظامیان در غزه باید پایان یابدصلیب سرخ جهانی اعلام کرد: تصاویر کودکان رنج کشیده، کشته شده و زخمی همه ما را آزار می‌دهد؛ این یک شکست اخلاقی است و خواستاریم؛ درد و رنج هولناک غیرنظامیان پایان یابد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

خطیر: به سمت قهرمانی می‌رویم/ تخلف نکردیم که نگران باشممدیرعامل استقلال می‌گوید تیمش با همین شیوه به سمت قهرمانی می‌رود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »