پیروزی جو بایدن با 11 رای الکترال در ایالت آریزونا

23/08/1399 09:46 ق.ظ

جو بایدن، نامزد دموکرات‌های آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در ایالت آریزونا نیز برنده شد.

جو بایدن، نامزد دموکرات‌های آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور با اختلاف اندکی نسبت به دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه‌ها در ایالت آریزونا پیروز شد. براساس نتایج غیررسمی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بایدن در ایالت آریزونا 49.

4 درصد کل آرا و 11 رای الکترال را کسب کرده و مجموع آرای الکترال خود را در آمریکا به 290 رساند.

دونالد ترامپ نیز در این ایالت 49.06 درصد کل آرا را کسب کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تایید شدبا رای اکثریت نمایندگان کالج انتخاباتی ایالات متحده، جو بایدن رسما به عنوان به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور این کشور معرفی شد. - خبرگزاری آناتولی

پیروزی جو بایدن فضای انتخاباتی ایران را تغییر خواهد داداسماعیل گرامی‌مقدم، عضو حزب اعتمادملی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:پیروزی جو_بایدن فضای انتخاباتی ایران را تغییر خواهد داد/پیام پیروزی بایدن بازگشت به برجام است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 چقدر باید به بدبختی رسیده باشه یه سیستم که برای پای صندوق کشیدن مردم از نتیجه انتخابات آمریکا استفاده بشه 👎👎👎👎 مردم دیگر فریب اسهال طلبان نمیخورند. همه شما ها از یک آخور نون میخورین

کنگره آمریکا رسما پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کردمنابع رسانه‌ای آمریکا روز پنجشنبه 7 ژانویه اعلام کردند که در جلسه مشترک نمایندگان سنا و مجلس باز امریکا افتاد دست حزبی که مسبب تیره روزی کشورماست جو گایدن ،به فلاکت و کثافتکاری و بی عدالتی خوش آمدید، مردم دنیا چندش

اعلام پیروزی جو بایدن در جورجیا پس از بازشماری آرا🔺اعلام پیروزی جو بایدن در جورجیا پس از بازشماری آرا ⚡️پس از پایان بازشماری آرا در ایالت جورجیا، جو بایدن به عنوان پیروز انتخابات معرفی شد. این نخستین پیروزی یک نامزد دموکرات در ایالت جورجیا در نزدیک به سه دهه اخیر است. فيك نيوز Voa جان باز شروع به دروغ پردازي كرد خايه اشتباهی نماليد....ماکسيم گورکی شما صدای آمریکا هستید یا عمله ج.ا ؟

ایالت‌های آریزونا و ویسکانسین، پیروزی جو بایدن را در انتخابات رسما تائید کردند♦️ ایالت‌های آریزونا و ویسکانسین، پیروزی جو بایدن را در انتخابات رسما تائید کردند ▪️ فرماندار جمهوریخواه آریزونا از روند برگزاری انتخابات در این ایالت دفاع کرد. جو بایدن در این ایالت تنها ۱۰ هزار رای بیشتر از پرزیدنت ترامپ کسب کرد. اخه احمق ها شمردن رای های ساختگی در کنار رای های واقعی کاملا مسخره است اول باید رای ها تایید شوند و بعدا شمرده شوند این شماره ها هیچکدام درست نیست Joe Biden should thank the dead for participating in the election.

جو بایدن، نامزد دموکرات‌های آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در ایالت آریزونا نیز برنده شد.واشنگتن/ دلدار بایکان/ خبرگزاری آناتولی

جو بایدن، نامزد دموکرات‌های آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور با اختلاف اندکی نسبت به دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه‌ها در ایالت آریزونا پیروز شد.

براساس نتایج غیررسمی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بایدن در ایالت آریزونا 49.4 درصد کل آرا و 11 رای الکترال را کسب کرده و مجموع آرای الکترال خود را در آمریکا به 290 رساند.

دونالد ترامپ نیز در این ایالت 49.06 درصد کل آرا را کسب کرده است.

طبق قوانین انتخابات ایالات متحده هر یک از نامزدهای انتخاباتی که بتواند 270 رأی الکترال را به دست بیاورد به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا انتخاب شده و مجوز ورود به کاخ سفید را به دست می‌آورد.