پیام واضح آمریکا| مایک پنس: مردم آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده‌اند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️پیام واضح آمریکا| مایک پنس: مردم آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده‌اند ▪️مایک_پنس، معاون رئیس جمهوری ایالات_متحده، روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه در یک توئیت نوشت که «پیام ایالات متحده واضح است: مردم آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده‌اند‌.»

معاون رئیس جمهوری ایالات متحده در توئیتی درباره اعتراضات مردم در ایران نوشت که مردم آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده‌اند‌.

آقای پنس در ادامه افزود که «پیام ایالات متحده واضح است: مردم آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده‌اند‌.» در این توئیت نوشته شده است که «رژیم در ایران اعتراض‌های گسترده را با بی‌رحمی پاسخ داده است. اینترنت بیش از چهار روز است که قطع شده است. اما مردم دلیر ایران در حال مقابله با سرکوب رژیم هستند.»وزارت خارجه آمریکا خطاب به مردم ایران: حقیقت در حال نمایان شدن و جهان در حال شنیدن صدای شما است

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

غلط کردی امریکا شما امریکای های عامل اصلی بدبختی درجهان هستید لعنت به امریکاه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا در اعلام حمایت از مردم ایران صادق نیست/ تحریم‌ها دلیل وضعیت اقتصادی فعلی ایران استروزنامه ایندیپندنت در گزارشی با بررسی اعتراضات اخیر در برخی شهرهای کشورمان نوشت: وقتی دولت ترامپ می‌گوید از مردم ایران حمایت می‌کند، صداقت ندارد چراکه تحریم‌های واشنگتن دلیل وضعیت اقتصادی کنونی ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ مجلس نمایندگان آمریکا را در جریان اقدامات بازدارنده خود در برابر ایران گذاشتپرزیدنت ترامپ مجلس نمایندگان آمریکا را در جریان اقدامات بازدارنده خود در برابر ایران گذاشت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با ارسال نامه‌ای به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را در جریان اقدامات بازدارنده نظامی خود در برابر ایران گذاشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نماینده ارشد جمهوریخواه کنگره آمریکا: رژیم ایران حق مردم را برای تجمع محترم بشماردنماینده ارشد جمهوریخواه کنگره آمریکا: رژیم ایران حق مردم را برای تجمع محترم بشمارد مایکل مک‌کال در توئیتی نوشت، رژیم ایران باید اعمال خشونت علیه مردم خودش را متوقف و دسترسی به اینترنت را در سراسر کشور فورا فراهم کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: سران ریاکار رژیم ایران به مردم احترام بگذارند و اینترنت را وصل کنندوزارت خارجه آمریکا: سران ریاکار رژیم ایران به مردم احترام بگذارند و اينترنت را وصل کنند روز سه شنبه عفو بین الملل اعلام کرد اطلاعاتی که جمع آوری کرده است نشان می‌دهد در اعتراضات اخیر ایران دست‌کم ۱۰۶ نفر توسط ماموران جمهوری اسلامی ایران کشته شده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیام اسرائیل به مردم ایران: ما در کنار شما ایستاده‌ایمپیام اسرائیل به مردم_ایران: ما در کنار شما ایستاده‌ایم پیام وزیر خارجه اسرائیل به مردم آزادی‌خواه ایران: «شما مردم ایران توسط رژیم سرکوبگر آخوندی به گروگان گرفته شده‌اید، و شما این رژیم را نمی‌خواهید. ما در کنار شما ایستاده‌ایم.» شما جیب مارو نزن، وایسادنت پای ما پیشکش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات مردم ایران در پنجمین روز ادامه دارد؛ قطعی اینترنت و بازداشت‌های گسترده معترضان🔺اعتراضات مردم ایران در پنجمین روز ادامه دارد؛ قطعی اینترنت و بازداشت‌های گسترده معترضان ⚡️پنجمین روز از اعتراضات مردم در ایران در حالی ادامه دارد که همچنان اینترنت قطع است و گزارش‌ها حاکی از بازداشت های گسترده در شهرهای مختلف است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »