پیام تبریک جیانی اینفانتینو برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها؛ این اول راه است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جیانی_اینفانتینو از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه_آزادی رضایت دارد، اما این را تازه یک آغاز نه پایان داستان ورود زنان به ورزشگاه‌ها می‌داند. اخبار_ایران پیام رییس فیفا را در ایران‌وایر بخوانید:

«جیانی اینفانتینو» رییس فدراسیون جهانی فوتبال ساعاتی پس از پایان بازی تیم‌های ملی ایران و کامبوج، بیانیه‌ای صادر کرد. اینکه روی صفحه اصلی سایت رسمی فیفا منتشر شده است، نشان می‌دهد آقای اینفانتینو از حضور زنان ایرانی در ورزشگاه آزادی رضایت دارد، اما این را تازه یک آغاز نه پایان داستان ورود زنان به ورزشگاه‌ها می‌داند. او از زنان ایرانی برای مبارزه‌ای که در راه گشوده شدن درهای ورزشگاه انجام دادند قدردانی کرده است.

برای نخستین بار پس از حدود ۴۰ سال، هزاران زن اجازه پیدا کردند که یک مسابقه فوتبال را در یک ورزشگاه در ایران همراه با مردها تماشا کنند. این یک قدم بسیار مثبت به جلو است و همان موردی که فیفا و بخصوص دختران و زنان ایرانی با اشتیاق در انتظارش بودند. اشتیاق، شادی و شور و شوق آنها امروز قابل توجه بود و ما را حتی بیشتر تشویق کرد تا در مسیری را که آغاز کرده ایم به راه‌مان ادامه دهیم. تاریخ به ما می آموزد که پیشرفت مرحله به مرحله به نتیجه می‌رسد و این فقط آغاز یک سفر است.

در نتیجه، فدراسیون جهانی فوتبال اکنون بیش از هر زمان دیگری به آینده‌ای نگاه می‌کند که تمام دختران و زنانی که مایل به حضور در ورزشگاه‌های فوتبال ایران هستند، در شرایط و فضایی امن و آزاد قرار داشته باشند.من می خواهم از کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران و تمام مقامات درگیری که در این راه تلاش و همکاری کردند تشکر کنم. فیفا همچنان همکاری نزدیکی با آنها خواهد داشت تا به اطمینان پیدا کند که این ماموریت به درستی انجام شده است.

اما مهمتر از همه، امروز می‌خواهم یک تشکر بسیار بزرگ بکنم و نهایت احترام خود را برای تمام دختران و زنان ایرانی برسانم. آن‌ها که با شجاعت ایستادند و در راه حق خود ایستاده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان در پیام تویتتری ارتش ترکیه را «سپاه محمدی‌» خواندرجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه، شامگاه چهارشنبه در توئیتی که برای ادای احترام به ارتش این کشور خیر سپاه داعشیست! دیکتاتور کثیف متجاوز پست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انور قرقاش: هدف اول ما به موفقیت رساندن تلاش‌های سعودی برای وحدت یمن استانور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی، روز سه‌شنبه 8 اکتبر 2019 گفت که هدف اول کشورش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ربیعی: نگاه دولت به حضور زنان در ورزشگاه‌ها مثبت استتهران- ایرنا- سخنگوی دولت گفت که نگاه ما به حضور زنان در ورزشگاه مثبت است و باید تجربه خود را در این ارتباط افزایش دهیم. فعلا .. خبراتكم في الإعدامات و الإرهاب فقط !
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

واعظی آشتیانی: استراماچونی با استقلال حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشتیک بار گفتم که مراقب لهجه‌ها باشید واعظی آشتیانی: استراماچونی با استقلال حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جمله پمپئو در رابطه با مردم ایران به معنای جنایت جنگی است/ واژه تحریم مبنای حقوقی نداردوزیر امور خارجه تاکید کرد: اقدامات آمریکا نه تنها برای اجرای قانون نیست که برای نقض قانون است و این اقدام ناقض برجام و ناقض قطعنامه ٢٢٣١ شورای امنیت است حقا که ماله کش اعظم برازنده این بوزینه هست،در عراق مردم بی گناه رو به سلاخه کشیدن توله های خامنه ای چلاق،ماله کش اعظم پمپئو رو به جنایت علیه بشریت متهم میکنه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روایت زنان از تماشای فوتبال در ورزشگاه برای اولین بارتعدادی از مخاطبان بی‌بی‌سی فارسی، از لحظات ورود به ورزشگاه آزادی تا رسیدن به جایگاه تماشاچیان، ویدیو برای ما فرستاده‌اند و حس و حال خود را برای ما توضیح داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »