پکجان: زنان ترک در عرصه تجارت خارجی نقش فعالی ایفا خواهند کرد

06/05/1398 02:24:00 ب.ظ

وزیر تجارت ترکیه بر تمرکز بر گسترش نقش فعال زنان و جوانان نوآور در صادرات کشور در اقدامات جدید این وزارتخانه تاکید کرد.

Merve Özlem Çakır,Goletekin Akhondzadeh | 28.07.

2019 Ankara آنکارا/ خبرگزاری آناتولی رخسار پکجان، وزیر تجارت ترکیه با تاکید بر تمرکز بر روی ایفای نقش فعال زنان نوآور در صادرات کشور در اقدامات پیش رو، اعلام کرد: در این راستا زنان نوآور ترک و اسپانیایی را گردهم می آوریم، جهت امکان تجارت و صادرات تحت پروژه"زن در تجارت" (Woman in Trade) برنامه ریزی خواهیم کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار «آناتولی» اظهار داشت: وزارت تجارت ترکیه به فراهم کردن زمینه پیشرفت جوانان و زنان، تشویق به استفاده از حمایت‌ها و ایجاد پل ارتباطی میان آنان و وزارتخانه بخش صادرات جوانان و زنان نوآور را تشکیل داده و برای نقش فعال زنان در صادرات اهمیت بسزایی قائل است.

وزیر تجارت ترکیه با اشاره به دیدارش با ره یس ماروتو، وزیر تجارت اسپانیا در حاشیه نشست وزرای تجارت کشورهای گروه بیست در ژاپن گفت: در این دیدار در خصوص گسترش روابط تجاری با این کشور و همچنین راه های افزایش حجم تجارت خارجی و سرمایه گذاری های متقابل به بحث و تبادل نظر پرداختیم. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مسیح علی‌نژاد: آزار زنان برای حجاب مصداق آپارتاید جنسیتی و نقض حقوق زنان استمسیح علی‌نژاد، فعال حقوق زنان و گرداننده کمپین چهارشنبه‌های سفید، با انتشار ویدئویی از تعقیب یک دختر زشت بد ترکیب کوسو جنده مسیخ

مگان رپینو ستاره فوتبال زنان آمریکا برای نوشتن کتاب قرارداد بست«مگان رپینو» بازیکن تیم ملی فوتبال زنان ایالات متحده آمریکا که در فینال جام جهانی ۲۰۱۹ به عنوان «خانم گل» شناخته شده، برای نوشتن کتاب قرارداد بسته است. مؤسسه نشر کتاب‌های پنگوئن روز پنجشنبه اعلام کر Is it titled as : “ Clueless Dirty Betrayer of Country “ , Or “Dishonest Dirty Betrayer” !! گه خورد!

حمله سارقان به دوچرخه‌سوار خارجی در نشتارود/ ۷ متهم بازداشت شدندحمله سارقان به دوچرخه‌سوار خارجی در نشتارود ۷ متهم بازداشت شدند یک دوچرخه‌سوار ایرانگرد که در سفر به شمال کشور مورد حمله سارقان قرار گرفته و مجروح شده با پیگیری مسئولان در حال حاضر روند درمانی‌اش را در تهران دنبال می‌کند. نامردهاى غريب كش بايد درست حسابى تنبيه شن تا دیگه كسى جرأت نكنه به یک توریست تعدی کنه . با این کارشون به امنیت ایران و صنعت توریست ایران و ایرانی آسیب میرساند امنیت افرادراکه بایدتامین کند؟؟

نقش بروس لی در ماجرای قتل فجیع همسر پولانسکی چه بود🔺 نقش بروس لی در ماجرای قتل فجیع همسر پولانسکی چه بود ⚡️ رومن پولانسکی مانند بسیاری از ستاره های هالیوود برای آموزش هنرهای رزمی نزد بروس لی می رفت. بروس لی همچنین به شارون تیت برای بازی در فیلمی در سال ۱۹۶۸ نیز تمرین داده بود. از این بروسلی اصلا خوشم نمیامد. یک آمریکایی حرزه بود. همشون کثافتند. نام هنر را ویران کرده و در پول بدتر از حیوان زندگی میکنند. همشون توی قتل شرکت دارند. از پلنسکی گرفته تا بروسلی و غیره! برای کردن یک زن چه کارهایی که نمیکنند! این بیشتر زنها جنده های مغاک هستند.

قوانین داوری باز هم تغییر کرد؛ پنالتی برگشت ندارد، در زمین حریف بمان

عراقچی برای شرکت در «نشست فوق العاده کمیسیون برجام» به وین سفر کردعباس_عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران، به منظور شرکت در «نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام» عصر شنبه به وین سفر کرد. این نشست با حضور هیات‌هایی از کشورهای فرانسه، بریتانیا، آلمان، چین، روسیه روز یک‌شنبه در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود. پری رخی که زمن بوسه ای مضایقه دارد دگربرای چه بامن سرمعاشقه دارد؟ به جان رسیدم ودارم زتنگی قفس خود همان ملال که گردن زتنگی یقه دارد ازآن کسیکه رسیده ست بارهابه وزارت همیشه باش گریزان،که سوء سابقه دارد حکومتی که به پیران دهدمناصب عالی چو ابلهی است که باپیرزن معاشقه دارد ز ما مپرس چرا سرشکسته اید بدین سان؟ از آن بپرس که در دست سنگ تفرقه دارد