پژوهش تازه: ویروس کرونا چگونه وارد قلب می‌شود و چه آسیبی به آن می‌رساند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پژوهش تازه: ویروس_کرونا چگونه وارد قلب می‌شود و چه آسیبی به آن می‌رساند دو پژوهش انجام شده در آلمان که در مجله «جاما کاردیولوژی» منتشر شده است چگونگی ورود ویروس کرونای نوپدید به قلب را مورد بررسی قرار داده است.

دو پژوهش انجام شده در آلمان که در مجله «جاما کاردیولوژی» منتشر شده است چگونگی ورود ویروس کرونای نوپدید به قلب را مورد بررسی قرار داده است.۶۱.۵ درصد این کالبدشکافی‌ها وجود ویروس سندروم حاد تنفسی ۲ در قلب را نشان داده‌آند.

اما نتایج «ام آر آی» نشان داد که ۷۸ درصد از بیماران نوعی ناهنجاری در قلبشان دارند که از نشانه‌های التهاب تا بزرگ‌شدن بطن چپ و کاهش توانایی پمپاژ خون به دیگر نقاط بدن را در برمی‌گرفت.هر ۱۲ بیمار شرکت‌کننده در این پژوهش نشانه‌هایی از عدم دریافت اکسیژن کافی در بخشی از عضلات قلبشان داشتند. وضعیت ۳ بیمار به اندازه‌ای وخیم بود که پژوهشگران برای بررسی‌های بیشتر ناچار به نمونه‌برداری شدند؛ اما به جز التهاب، نشانه‌ای از ویروس پیدا نشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علیرضا زالی: تا ۶۶ درصد مردم کرونا نگیرند، شیوع ویروس قابل تکرار استعلیرضا زالی،‌ فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران، گفت تا زمانی که ۶۶ درصد جامعه به این بیماری مبتلا نشوند یا داروی مطمئن آن پیدا نشود، سناریوی شیوع آن قابل تکرار خواهد بود
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ریچارد گُلدبِرگ: تحریم شدن توسط جمهوری اسلامی «یک نشان افتخار تازه» استریچارد گُلدبِرگ: تحریم شدن توسط جمهوری_اسلامی «یک نشان افتخار تازه» است آقای گُلدبِرگ در حساب توئیتر خود نوشت: «من امروز یک نشان افتخار تازه کسب کردم: تحریم شدن توسط ایران به خاطر هماهنگ کردن کارزار فشار حداکثری دونالد ترامپ.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعویق زمان کنکور ضروری است/ دورۀ پیگیری مشکلات اقتصادی مردم آغاز شده استقالیباف: تعویق زمان کنکور ضروری است متاسفانه به وعده‌های داده شده دربرگزاری کنکور دکتری عمل نشد بی‌توجهی‌های تاسف آوری در برگزاری آن کنکور وجود داشت این کوتاهی‌ها،نگرانی مردم درخصوص برگزاری کنکور سراسری را بیشتر کرده سلامت دانش آموزان خط قرمز مجلس است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ حسن روحانی: هیچ استانی تاکنون ۲ بار پیک کرونا را تجربه نکرده است!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نماینده پارلمان افغانستان: ایران با حمایت از طالبان در پی تضعیف حکومت افغانستان است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

الگوی تولید آثار عاشقانه، دم‌دستی و کوچه‌بازاری است/مشغول تغییر روش‌های قدیمی آموزش موسیقی هستممجید اخشابی می‌گوید: تولید آثار عاشقانه، الگویی دم ‌دستی و خیلی ساده است. اگر قرار باشد تولیدکنندگان چنین آثاری، راجع به مفاهیم ملی، اجتماعی و انسانی کار کنند، نمی‌توانند از همان الگوی عاشقانه تبعیت کنند. به همین دلیل اغلب انها همان الگو را مد نظر قرار می‌دهند و در ادامه، آن زبان و صرفا همان نوع گفتمان را به کار می‌گیرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »