پنس‌ِ‌ رییس جمهور

21/07/1398 09:09 ب.ظ

پنس‌ِ‌ رییس جمهور استیضاح ترامپ بزرگترین شانس آقای معاون است

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

Toula eatdan da mirdar!!! (The puppy is even more dirty than the dog itself.) تولا ایتدن داها میردار. توله سگ از خود سگ کثیف تر است.

دیدار روحانی و عمران خان در تهرانرئیس جمهور ایران و نخست وزیر پاکستان در تهران دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

استقبال روحانی از نخست وزیر پاکستانعمران خان، نخست وزیر پاکستان، ساعتی پیش وارد تهران شد و در کاخ سعدآباد مورد استقبال روحانی قرار گرفت. عمران خان در این سفر علاوه بر رئیس جمهوری با رهبر انقلاب نیز دیدار و گفتگو خواهد کرد. روحانی در کاخ سعدآباد از عمران خان، نخست وزیر پاکستان، استقبال کرد

فلاحت‌پیشه: پالرمو تایید شده به حساب می‌آید/رئیس‌جمهور برای اجرا ابلاغ کندیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «هیات عالی نظارت مجمع تشخیص جایگاهی در قانون‌گذاری ندارد»، گفت: از آنجا که یکسال از مهلت مجمع تشخیص برای اعلام نظر درباره لایحه پالرمو می‌گذرد و هنوز نظری اعلام نشده طبق قانون عملا پالرمو تایید شده به حساب می‌آید و باید رییس جمهور آن را برای اجرا ابلاغ کند. به به ؛ جناب فلاحت پیشه؛ مخارج خیلی زده بالا؟ صبح بخیر

نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید/ استفاده از کلانتری‌های سیار به جای استقراریرییس پلیس پیشگیری ناجا از نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید خبر داد و گفت: در برنامه ششم توسعه راه‌اندازی هزار کلانتری سیار در نظر گرفته شده است، اما در حال حاضر تنها توانسته‌ایم یک کلانتری سیار ایجاد کنیم.

وام 30 میلیونی برای سربازان دارای گواهینامه مهارت‌شغلیرییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه امسال حدود ۲۰۰ هزار سرباز مهارت شغلی را در پادگان‌ها آموزش می‌بینند گفت: با هماهنگی با بانک‌ها پس از اتمام خدمت سربازی به مشمولان تا سقف ۳۰ میلیون تومان وام داده خواهد شد. افرین چه عجب 😂 این کار خوبیه .امیدوارم مثل سایر طرحها بی اثر نشه .

دکتر روحانی 10 عضو شورای عالی آموزش و پرورش را منصوب کردرئیس جمهور در احکام جداگانه ای و با استناد به بند الف ماده 8 و بندهای 10، 12 ، 13 و 14 ماده 9 و در اجرای ماده 11 لایحه قانونی تشکیل شورای عالی آموزش و پرورش مصوب سال 1358 (اصلاحی مورخ 1381.7.29 مجلس شورای اسلامی)، 10 عضو شورای عالی آموزش و پرورش را برای یک دوره 4 ساله منصوب کرد.