پلیس آمریکا: مظنون ۶۳ ساله انفجار نشویل در این حادثه کشته شده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس آمریکا: مظنون ۶۳ ساله انفجار نشویل در این حادثه کشته شده است بیشتر بخوانید🔽

مقام‌های آمریکایی یکشنبه شب اعلام کردند که مظنون ۶۳ ساله بمب‌گذاری روز کریسمس در شهر نشویل، خود نیز در این انفجار کشته شده است.، چندین خودرو آتش گرفتند، شیشه‌های اماکن در خیابان مجاور خرد شد و خساراتی به ساختمان‌های محل و ۴۰ کسب و کار وارد آمد.

کارشناسان پزشکی قانونی اف‌بی‌آی نمونه‌های دی‌ان‌ای بازیابی شده از صحنه حادثه را با آنتونی وارنر مطابقت داده‌اند. خانه این مظنون روز شنبه از سوی ماموران فدرال مورد بازرسی قرار گرفت.دونالد کوچران، دادستان منطقه مرکزی ایالت تنسی گفت: «به این نتیجه رسیده‌ایم فردی با نام آنتونی وارنر بمب‌گذار است و هنگام انفجار در محل حضور داشته و کشته شده است.»

هنوز درباره انگیزه این فرد مشخص نیست و مقام‌های آمریکایی اعلام کردند که در حال تحقیقات در این زمینه هستند. این انفجار در خودروی سفری مظنون که در یکی از خیابان‌های نشویل پارک شده بود رخ داد. پیش از انفجار، پیام‌های خودکار از این خودرو شنیده می‌شد که هشدار بمب را اعلام می‌کرد. سه نفر در این انفجار که مقابل شرکت مخابراتی ای‌تی‌اندتی رخ داد، آسیب دیدند.جان دراک، رئیس پلیس نشویل گفت که این شهر امن است و هیچ تهدید دیگری علیه این شهر شناسایی نشده است.هم‌رسانی این مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس آمریکا: مظنون به بمب‌گذاری در نشویل در انفجار کشته شد | DW | 28.12.2020پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌‌آی) بعد از تحقیقات در پرونده انفجار یک خودروی کاروان بمب‌گذاری‌شده در شهر نشویل در صبح روز اول کریسمس (۲۵ دسامبر) از کشته شدن عامل احتمالی حین این انفجار خبر داد. احمقا خب چرا نمی گن این حمله توسط تجهیزات ماهواره ای انجام شده بوده و خلاص..؟؟!! :)
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پلیس: مظنون بمب گذاری نشویل در این حادثه کشته شده - BBC News فارسیمقام های قضایی در ایالت تنسی در آمریکا از کشته شدن فرد مظنون به بمب گذاری روز جمعه در شهر نشویل در حین انفجار خبر داده اند. ماموران پلیس با تحقیق بر روی بقایای انسانی کشف شده در محل انفجار روز کریسمس در نشویل آن را متعلق به مردی ۶۳ ساله به نام آنتونی وارنر دانسته اند. پلیس بر این باور است که آقای وارنر فردی است که یک خودروی سفری را در نزدیکی ساعت ۶ بامداد روز جمعه در برابر ساختمان شرکت مخابراتی ای تی اند تی منفجر کرده است. کار ترامپ بوده یا ایران به نظرتون کاش مسلمان بود تروریست میشد.حتمی از القاعده و داعش الهام میگرفت.اما این پیر مردک بتنهایی پروفیسوری بم بوده و خودرو مسافر بزی را منفلق ساختن کاری یک ادمی پیر است؟ اف بی آی دروغ میگه، این ون سفید یکی از ترانسفورمر های دیسپتیکان بوده، الانم برگشته به سایبرترون
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

امیر حکمتی، تفنگدار سابق دریایی آمریکا، مظنون به جاسوسی برای ایران است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طرح اقتدار پلیس امنیت و طرح صاعقه پلیس پیشگیری- عکس خبری تسنیم | Tasnimطرح اقتدار پلیس امنیت و طرح صاعقه پلیس پیشگیری گزارش تصویری: یه فکری باید به حال بی حجابی و بد حجابی افتضاحی که تو جامعه رواج پیدا کرده کنن خیلی بهتره.... بهتره که با این پدیده هم نیرو انتظامی مبارزه کنه قشنگ
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو مقام پلیس آمریکا: در نزدیکی محل انفجار نشویل بقایای انسانی کشف شدرئیس پلیس نشویل گفته است که ماموران پیش از وقوع انفجار گزارش‌هایی مبنی بر تیراندازی در محل حادثه دریافت کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »