درگیری مسلحانه در تمپودروم, حمله مسلحانه در برلین

درگیری مسلحانه در تمپودروم, حمله مسلحانه در برلین

پلیس برلین در پی عاملان تیراندازی در محل یک نمایش ترکی | DW | 17.02.2020

پلیس آلمان در ارتباط با تیراندازی‌های مرگبار در برلین دو فرد مظنون را دستگیر کرده و در جستجوی دست‌کم چهار نفر دیگر است. در حمله مسلحانه در پایتخت آلمان یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

17/02/2020 08:50:00 ب.ظ

پلیس آلمان در ارتباط با تیراندازی‌های مرگبار در برلین دو فرد مظنون را دستگیر کرده و در جستجوی دست‌کم چهار نفر دیگر است. در حمله مسلحانه در پایتخت آلمان یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

پلیس آلمان در ارتباط با تیراندازی‌های مرگبار در برلین دو فرد مظنون را دستگیر کرده و در جستجوی دست‌کم چهار نفر دیگر است. در حمله مسلحانه در پایتخت آلمان یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

سه روز پس از حمله مسلحانه در برلین هنوز اطلاعاتی مهاجمان و انگیزه آنها از این حمله در دست نیست. در این تیراندازی یک نفر کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدندبه گزارش روزنامه"تاگس اشپیگل"، چاپ برلین، پلیس تنها چیزی که تایید کرده این است که در تحیقات پیرامون هویت  مهاجمان"پیشرفت حاصل شده" و نیروهای امنیتی در جستجوی چهار فرد مظنون هستند.

انتقاد خامنه‌ای از مکرون و سکوت او در قبال سربریدن معلم فرانسوی | DW | 28.10.2020 روابط برخی کشورهای اسلامی با رژیم اشغالگر قدس، زمینه ساز توهین به ساحت پیامبر اعظم است انتشار کاریکاتورهای پیامبر ‌مسلمانان در فرانسه؛ آزادی بیان یا توهین؟

در شب حادثه در حوالی محل جنایت یک مرد ترک‌تبار به ظن دست داشتن در تیراندازی دستگیر شده است. گفته می‌شود که او فردی سابقه‌دار است.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدروز شنبه نیز یک مرد ترک‌تبار در شهر فرانکفورت ایالت براندنبورگ آلمان دستگیر شده که به گفته کمیسیون تحقیق پلیس جنایی، می‌تواند در تیراندازی برلین دخیل بوده باشد.

تمامی قربانیان حادثه ترک‌تبار هستند. چهار مرد زخمی بین ۲۸ تا ۵۲ سال سن داردند. حال یکی از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است.درگیری خانوادگی یا درگیری باندهای تبه‌کار؟  این حادثه روز جمعه ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) در بیرون سالن چندمنظوره"تمپودروم" (Tempodrom) و هنگام اجرای نمایش کمدی توسط گروه"گلدور گلدور" رخ داد.

 به گزارش خبرگزاری آلمان، حدود سه هزار نفر در چادر"تمپودروم" مشغول تماشای این نمایش کمدی بودند و بیشتر آنها از اتفاقی که بیرون چادر افتاده بود بی‌خبر بودند."گلدور گلدور" برنامه‌های کمدی عادی اجرا می‌کند، به همین دلیل کارشناسان احتمال می‌دهند که این تهاجم با انگیزه تروریستی، سیاسی یا دینی صورت نگرفته است. علاوه بر این پلیس دو نوع فشنگ پیدا کرده است که می‌تواند نشانه درگیری مسلحانه میان دو گروه متخاصم باشد.

مسئولان نمایش  پس از پایان برنامه برای برای حفظ امنیت تماشاچیان، آنها را از درهای پشتی و کناری چادر خارج کرده است. ادامه مطلب: DW فارسی »

قالیباف:مجلس به دنبال حل مشکلات معیشتی مردم است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیران اجرایی به دنبال حل مشکلات معیشتی مردم است.

⚠️ برای دیدن بقیه ویدیو 👇

آلمان: طرف‌ها اهداف تعیین شده در کنفرانس برلین را تاکید می کنندآلمان: طرف‌ها اهداف تعیین شده در کنفرانس برلین را تاکید می کنند

هزاران نفر در شرق آلمان علیه ائتلاف احزاب با راست افراطی تظاهرات کردندصدها تن از مخالفان گروه های افراطی از یک سو و برخی اعضا گروه‌های نئونازی نیز در سوی دیگر در درسدن واقع در ایالت شرقی زاکسن راهپیمایی کردند.

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1666 نفر افزایش یافتطی 24 ساعت گذشته در چین 142 تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و شمار قربانیان این بیماری در این کشور به 1666 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان بیماری کرونا در چین به ۱۶۶۵ نفر رسید | DW | 16.02.2020بیماری کرونا همچنان در خاک چین قربانی می‌گیرد. تا کنون چهار نفر نیز در خارج از مرزهای چین و از جمله در اروپا در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند. موارد ثبت شده ابتلا به کرونا به ۶۸۵۰۰ نفر رسیده است. خدارو شکر فعلا تو ایران نیومده پراید هنوز رکورد داره جنگ ناجوانمردانه چین مشغول کرونا آمریکا انتخابات روسیه به سوریه انگلیس به شازده از دست داده و بقای جمهوری اسلامی در ایران

نقش مردم در نظام اسلامی فقط رای نیست در اداره کشور هم باید مشارکت داشته باشندرئیس قوه قضاییه با بیان اینکه نقش مردم در نظام اسلامی فقط رای نیست و در اداره کشور هم باید مشارکت داشته باشند، پیامد جلب مشارکت و نقش آفرینی مردم در امور مرتبط با قوه قضاییه را تشریح کرد. کسانیک در فرار متهمان اقتصادی نقش مؤثری داشته اند را دستگیر و به مجازات برسانید خامنه ای تو میگویی اگر از من خوشتان نمی آید در انتخابات شرکت کنید شرم بر تو باد مادر این شهید سقوط هواپیما به دستور تو عزادار میماند تا زمانی که تو را در عزای تکه تکه شدن باقر و مجتبی ببیند دقیقا به همین شکل

اصابت چندین راکت در نزدیک سفارت آمریکا و پایگاه نظامی نیروهای ائتلاف در بغدادمنابع خبری مختلف گزارش کرده‌اند که چندین راکت در نخستین ساعات بامداد یک‌شنبه در نزدیکی سفارت ایالات متحده آمریکا در منطقه سبز بغداد اصابت کرده است. یک پایگاه نظامی نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا نیز در نزدیکی محل اصابت راکت‌ها قرار دارد. رسانه‌ها از شنیدن شدن صدای آژیر در این منطقه و حرکت آمبولانس‌ها گزارش داده‌اند.