پزشک شخصی پاپ بر اثر کرونا درگذشت | DW | 10.01.2021

21/10/1399 08:07 ب.ظ

در شب میلاد مسیح فابریتسیو اسکورسی به علت ابتلا به ویروس کووید۱۹ به بیمارستان منتقل شد و مدت کوتاهی بعد درگذشت. پاپ قصد دارد در اولین فرصت خود را واکسینه کند. او گفت از هفته آینده واکسیناسیون در واتیکان آغاز خواهد شد.

به گزارش روزنامه واتیکان"لوبزرواتوره رومانو" که پزشک ۷۸ ساله به دلیل"مشکلاتی" که در اثر بیماری کووید۱۹ ایجاد شده بود، درگذشته است.پاپ فرانسیس اسکورسی را در سال ۲۰۱۵ به سمت پزشک شخصی خود برگزید. هنوز مشخص نیست این دو نفر آخرین بار چه زمان یکدیگر را ملاقات کرده بودند و این احتمال هست که پاپ فرانسیس نیز به ویروس کرونا مبتلا شده باشد.

پاپ فرانسیس همه انسان‌ها را فراخوانده است که خود را واکسینه کنند. او در مصاحبه‌ای که بخشی از متن آن به دست خبرگزاری آلمان رسیده، گفته است که بدون واکسیناسیون نه تنها فرد با زندگی خود بلکه با زندگی دیگران نیز بازی می‌کند.

پاپ ۸۴ ساله گفت که او نیز به زودی خود را واکسینه خواهد کرد و افزود که از هفته آینده واکسیناسیون در واتیکان آغاز خواهد شد و نام او نیز در لیست دریافت واکسن است.او افزود: «این امتناع به معنای خودکشی است که نمی‌توان آن را توضیح داد. اما همه باید خود را هر چه سریع‌تر واکسینه کنند. headtopics.com

ادامه مطلب:
dw_persian »

اگه پاپ دعا کرد باید زد تو دهنش فرمایشات پاپ کاملا درسته میگه که هر وقت خواستی سیب بخوری مطمئن باش كه سيب فاسد يا گندیده نخوری حضرت خامنه ای رهبر معظم ایران همین میگه که واکسن گند آمریکا و انگلیس در بدنتان تزریق نکنید و در عوض میتونید واکسنهای خوب و مطمئن ايرانی، كوبی،چینی یا روسی استفاده کنید کدوم پاپ؟🤣 اون بچه باز رو که دستگیرش کردن الان زندانیه.