پرزیدنت ترامپ قانون تامین مالی صندوق قربانیان ۱۱ سپتامبر را امضاء کرد

30/07/2019 03:54:00 ق.ظ

♦️ پرزیدنت ترامپ قانون تامین مالی صندوق قربانیان ۱۱ سپتامبر را امضاء کرد ⚡️ این صندوق ۷.۴ میلیارد دلاری با کسری موجودی و کاهش شدید مزایا روبرو بود.

صدای آمریکا

♦️ پرزیدنت ترامپ قانون تامین مالی صندوق قربانیان ۱۱ سپتامبر را امضاء کرد ⚡️ این صندوق ۷.۴ میلیارد دلاری با کسری موجودی و کاهش شدید مزایا روبرو بود.

بخش فارسی صدای آمریکا - پرزیدنت ترامپ مصوبه ای دو حزبی را امضاء کرده است که تضمین می کند «صندوق جبران خسارت قربانیان» مرتبط با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ هرگز خالی از پول نشود. رئیس جمهوری آمریک

صدای آمریکا - پرزیدنت ترامپ مصوبه ای دو حزبی را امضاء کرده است که تضمین می کند «صندوق جبران خسارت قربانیان» مرتبط با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ هرگز خالی از پول نشود.رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید در جمع امدادگران گفت: «کشور ما چنان به هر یک از شما مدیون است که هیچ واژه و اقدامی، هیچ‌گاه آن دین را پرداخت نخواهد کرد اما می‌توانیم و می‌خواهیم که به وعده کشورمان به شما پایبند باشیم.»

این صندوق ۷.۴ میلیارد دلاری با کسری موجودی و کاهش شدید مزایا روبرو بود.با امضای این قانون در روز دوشنبه موجودی صندوق تا سال ۲۰۹۲ تضمین می شود و عملا هزینه های درمانی امدادگران برای مابقی زندگی شان تامین شده است.از یازدهم سپتامبر ۲۰۰۱ به بعد بیش از ۴۰ هزار نفر برای دریافت مزایای این صندوق تقاضا کرده اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یعنی قراره خسارت را یهودیان پرداخت کنن؟

سنای آمریکا نتوانست وتوی پرزیدنت ترامپ برای منع فروش تسلیحات به عربستان را بی‌اثر کند♦️ سنای آمریکا نتوانست وتوی پرزیدنت ترامپ برای منع فروش تسلیحات به عربستان را بی‌اثر کند ⚡️ برای بی اثر کردن وتوی پرزیدنت ترامپ، دو سوم آرای سنا لازم بود، اما در پایان رای گیری ۴۵ رای موافق در برابر۴۰ رای مخالف به دست آمد. عربستانوانبار تسلیحاتی آمریکا است و فروش سلاح و تبادل پول سناریویی برای فریب افکارعمومی است . مراجعه شود به کتاب تاریخ آل سعود نوشته ناصرالسعید

هشدار توئیتری پرزیدنت ترامپ؛ ایران هرگز جنگی را نبرده اما در هیچ مذاکره‌ای هم بازنده نبوده استدر ادامه تنش میان ایالات متحده و جمهوری اسلامی ایران، پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر بار دیگر به موضوع ایران پرداخت و هشدار داد «ایران هرگز جنگی را نبرده است.» رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه هفتم با ان خدایی از وقتی ترامپ رئیس جمهور آمریکا شده روزی به یبار از ته دل میخندیم😂😂😂😂😂😂😂😂 من نمی‌دونم مشاور احمق ترامپ کی هست؟هر دو چند کتاب تاریخی نیاز دارند که بخونند،قبل از حرف زدن، تا تن و بدن کوروش و داریوش و نادر شاه افشار و ......را در آرامگاهشان نلرزانند!!! یا احمق ها سیاستمدار شده اند🤔یا سیاستمداران از احمق ها هستند 🤔 ترامپ بر عکس گفت. از ترسش داره سیگنال گفتگو واسه افکارعمومی ایران میفرسته تا در تکمیل‌سناریو پمپئو ( سخنرانی در ایران) خودشونو اهل منطق و مذاکره نشون بدهند. جالبه که بعد از سرنگونی پهباد و توقیف نفتکش‌انگلیس صحبتی از گزینه روی میز‌ نیست،مثل سگ ترسیدن. فریب_افکارعمومی سواد_رسانه

انتقاد دموکرات‌ها از ترامپ در پی 'اظهارات نژادپرستانه'دونالد ترامپ حوزه انتخابی یک نماینده مجلس آفریقایی تبار در بالتیمور را 'آشفته بازاری پر از موش' خوانده و یک بار دیگر هدف انتقاد حامیان حقوق مدنی و دموکرات‌ها قرار گرفته است. یعنی خدایی خودتون از این خبرگزاری کمدیتون خندتون نمیگیره؟ 😂😂 مسخره کردن خودشونو این دموکراتهای جهان وطن و هرزه. هر حرفی رو فلفور به نژادپرستی ربط میدن. خودشون هر حرفی میزنن و برای فرار از انتقاد یا پشت رنگ پوستشون قایم میشن یا دین وارداتیشون.

مدیر اطلاعات ملی آمریکا دولت ترامپ را ترک می کندروز یکشنبه اعلام شد که دن کوتس مدیر اطلاعات ملی آمریکا دولت ترامپ را ترک خواهد کرد. تازه ترین استعفای یک مقام بلند پایه دولت ترامپ درحالی صورت می گیرد که آقای کوتس و آقای ترامپ اغلب در مورد روسیه و کره شمالی دچار اختلاف نظر بوده اند.

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند

بخش فارسی صدای آمریکا - پرزیدنت ترامپ مصوبه ای دو حزبی را امضاء کرده است که تضمین می کند «صندوق جبران خسارت قربانیان» مرتبط با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ هرگز خالی از پول نشود.اشتراک مشاهده نظرات چاپ سنای آمریکا در تلاش برای بی‌اثر کردن وتوی پرزیدنت ترامپ در مورد مصوبه توقف فروش سلاح به عربستان سعودی ناکام ماند.آبان سال گذشته، دستور بازگشت تحریم‌های هسته ای علیه جمهوری اسلامی ایران را صادر کرد.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید Getty Images Image caption دونالد ترامپ حوزه انتخابی الیجا کامینگ نماینده ارشد کنگره در بالیتمور را"آشفته بازاری پر از موش" خوانده است.

رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید در جمع امدادگران گفت: «کشور ما چنان به هر یک از شما مدیون است که هیچ واژه و اقدامی، هیچ‌گاه آن دین را پرداخت نخواهد کرد اما می‌توانیم و می‌خواهیم که به وعده کشورمان به شما پایبند باشیم.» این صندوق ۷. برای بی اثر کردن وتوی پرزیدنت ترامپ، دو سوم آرای سنا لازم بود، اما در پایان رای گیری ۴۵ رای موافق در برابر۴۰ رای مخالف به دست آمد که فاصله بسیاری با دو سوم آرا داشت.۴ میلیارد دلاری با کسری موجودی و کاهش شدید مزایا روبرو بود. ایران تهدید به بستن تنگه هرمز کرد و در دو حادثه نیز جمهوری اسلامی به خرابکاری در نفتکش های دیگر کشورها متهم شد. با امضای این قانون در روز دوشنبه موجودی صندوق تا سال ۲۰۹۲ تضمین می شود و عملا هزینه های درمانی امدادگران برای مابقی زندگی شان تامین شده است. رئیس جمهوری آمریکا در این اطلاعیه ها اعلام کرد که این تصمیم او در راستای منافع ملی ایالات متحده و محافظت از بیش از ۸۰ هزار شهروند آمریکا که در عربستان زندگی می کنند، است. از یازدهم سپتامبر ۲۰۰۱ به بعد بیش از ۴۰ هزار نفر برای دریافت مزایای این صندوق تقاضا کرده اند. این کمیته چند تحقیق را درباره عملکرد دولت از جمله در نحوه رفتار آن با مهاجران در بازداشتگاه‌های مرزی آغاز کرده است.

دسته‌بندی نظرها . اوایل ماه جاری میلادی، نمایندگان هر دو مجلس کنگره از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات به توقف فروش سلاح به این دو متحد آمریکا در حوزه خلیج فارس رأی دادند. برخی از این شروط شامل توقف حمایت از تروریسم و خودداری از اقدامات مخرب در منطقه نظیر حمایت از حزب الله لبنان و دخالت در کشورهای منطقه است.