پرزیدنت ترامپ عالی‌ترین مدال افتخار غیرنظامی را به یک سیاستمدار سابق و مدال‌آور المپیک اعطا کرد

03/05/1399 09:34 ب.ظ

پرزیدنت ترامپ عالی‌ترین مدال افتخار غیرنظامی را به یک سیاستمدار سابق و مدال‌آور المپیک اعطا کرد جیم رایان بیش از ۱۰ سال به عنوان نماینده جمهوری‌خواه ایالت کانزاس در مجلس نمایندگان حضور داشت.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در مراسمی که روز جمعه سوم مرداد ماه در کاخ سفید برگزار شد از جیم رایان، قهرمان سابق دو و میدانی و نماینده سابق ایالت کانزاس در مجلس نمایندگان، قدردانی کرده و مدال آزادی ریاست جمهوری را به او اعطا کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در مراسمی که روز جمعه سوم مرداد ماه در کاخ سفید برگزار شد از جیم رایان، قهرمان سابق دو و میدانی و نماینده سابق ایالت کانزاس در مجلس نمایندگان، قدردانی کرده و مدال آزادی ریاست جمهوری را به او اعطا کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پرزیدنت ترامپ یک فرمان اجرایی را برای کاهش نرخ دارو در آمریکا امضا می‌کندپرزیدنت ترامپ یک فرمان اجرایی را برای کاهش نرخ دارو در آمریکا امضا می‌کند بنا بر برنامه روزانه رئیس جمهوری آمریکا که توسط کاخ سفید اعلام شده است، پرزیدنت ترامپ پیش از امضای این فرمان اجرایی، سخنرانی خواهد کرد.

آمریکا روسیه را به آزمایش یک سلاح ضدماهواره در فضا متهم کردآمریکا روسیه را به آزمایش یک سلاح ضدماهواره در فضا متهم کرد ایالات متحده روز پنجشنبه روسیه را به آزمایش یک سلاح ضدماهواره در فضا متهم کرد و گفت که این اقدام نشان‌دهنده نیت مسکو در به‌کارگیری سلاح‌هایی که آمریکا و متحدانش را تهدید می‌کند، است.

روحانی: برگزاری مراسم مذهبی محرم و صفر یک ضرورت قطعی استسخنگوی وزارت بهداشت ایران از جان باختن ۲۲۱ نفر دیگر در طی ۲۴ ساعت اخیر بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ خبر داد.

ایتالیا یک کشتی امداد و نجات را با ۱۸۰ پناهجو توقیف کرداین کشتی امداد و نجات که ۱۸۰ پناهجو را از دریای مدیترانه نجات داده بود در بندر سیسیل ایتالیا متوقف شد.

فیلم‌های خارجی درجه یک را به ایران نمی‌فروشند/ اکران فیلم‌های خارجی در سینماهای کشور دزدی است/ ۱۰ تا ۲۰ برابر آمار رسمی مخاطبان، فیلم‌ها را به صورت غیرقانونی می‌بینندغلامرضا موسوی می‌گوید: اکران فیلم‌های خارجی که بدون مجوز در حال انجام است، رسما دزدی است. چون هیچ‌کدام از این دوستان فیلم را از کمپانی سازنده آن نخریده‌اند. دزدی به هر دلیل و هر عنوانی غیر شرعی بوده و هیچ مرجعی نمی‌تواند به آن انگ سلامت بزند.

استقلال یک - نساجی یک / استقلال سهمیه نمیخواهدشانس استقلال تهران برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک مقابل نساجی مازندران کمرنگ‎‌تر از گذشته شد.