پرزیدنت ترامپ: ماموران پلیس باید به روش‌های درست آموزش ببینند؛ می‌خواهیم پلیس آمریکا قوی بماند

12/06/2020 10:45:00 ب.ظ

ترامپ, آمریکا

پرزیدنت ترامپ : ماموران پلیس باید به روش‌های درست آموزش ببینند؛ می‌خواهیم پلیس آمریکا قوی بماند

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، با اشاره به انتقادهای اخیر از پلیس آمریکا در پی مرگ جرج فلوید شهروند سیاهپوست در بازداشت پلیس مینیاپولیس گفت: «ما قرار است کارهای زیادی انجام دهیم، کارهای خوب، اما در عین حال ما می‌خواهیم پلیس و نیروهای انتظامی ما قوی بمانند.»

پرزیدنت ترامپ در بخشی از مصاحبه اختصاصی خود با شبکه خبری فاکس، که روز جمعه پخش شد، گفت: «ماموران پلیس باید کار خود را درست انجام دهند. آنها باید به روش‌های درست آموزش ببینند. بار دیگر می‌گویم، آنها خیلی حرفه‌ای هستند و این اتفاق روی داده است و همین باعث ناراحتی می‌شود.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

راه کار صحیح در واقع همین است.

روایت‌های مهاجران افغانستانی از سابقه خشونت‌ نیروهای مرزی و پلیس ایرانpkhwshhal کدوم عقل سالمی از طالبان به طالبان/داعش پنهانده می‌شه؟ pkhwshhal اين يك قسمت از كتاب آنسوي وحشت نوشته يه افغاني هستش كه بخش زيادي از اون به خاطرات پناهجويي در تركيه اختصاص داره در اون بارها از رفتار وحشيانه و كتك زدنهاي بي دليل پليس تركيه و خود مردم تركيه صحبت ميكنه pkhwshhal بیشرمانه و وقیحانه نفرت پراکنی میکنین

گارد ساحلی ترکیه پناهجویان رانده شده توسط پلیس یونان را از خطر مرگ نجات داد

مایکروسافت هم نرم‌افزار تشخیص چهره به پلیس آمریکا نمی‌دهد | DW | 12.06.2020پس از آمازون و آی‌بی‌ام شرکت مایکروسافت هم اعلام کرد ارائه نرم افزار تشخیص چهره به پلیس آمریکا را متوقف می‌کند. این شرکت‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند نرم‌افزارهای آنها در خدمت نقض حقوق شهروندی قرار گیرد. فردا پس فردا که هر چی نرم افزار و سخت افزاز دارند توسط گانگسترها و و دزدها به فنا رفت طور دیگر خواهند دید! پلیس ممکنه کلی عیب و ایراد داشته باشه ولی بودش از نبودش خیلی بهتره! دو تا مرکز تجاری تو آمریکا منفجر شه، دوباره خدمات رو تقدیم میکنن البته زیاد جدی نگیرید در مقوله امنیتی موظف به همکاری هستند

۱۳ خودروی توقیفی از سوی پلیس در آتش سوختعرب_وایر

پلیس آمریکا اجازه استفاده از فناوری تشخیص چهره آمازون را ندارد | DW | 11.06.2020در پی اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده شرکت‌های فناوری در حال بررسی مجدد همکاری خود با مقامات پلیس هستند. آمازون اعلام کرد که استفاده از نرم‌افزار تشخیص چهره خود را برای پلیس یک سال ممنوع می‌کند.

برادر جرج فلوید خواستار کمک قانونگذاران آمریکا برای پایان دادن به خشونت پلیس شدبرادر جرج_فلوید خواستار کمک قانونگذاران آمریکا برای پایان دادن به خشونت پلیس شد فیلونیز فلوید در نشستی گفت: «نمی‌توانم به شما بگویم وقتی چیزی مانند آن را می‌بینید چقدر رنج می‌برید. وقتی برادر بزرگتر شما، که همیشه در طول زندگی هوای شما را داشت، می‌میرد.» برو خواهش كن شورش هايي كه پول گرفتيد انجام بديد تمام بشه!! مادر جورج فلوید و مدیریت voa فارسی به فاک سگ گوه خورد باهمون جرج فلوید حرومزاده ها

پرزیدنت ترامپ - آرشیو دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، با اشاره به انتقادهای اخیر از پلیس آمریکا در پی مرگ جرج فلوید شهروند سیاهپوست در بازداشت پلیس مینیاپولیس گفت: «ما قرار است کارهای زیادی انجام دهیم، کارهای خوب، اما در عین حال ما می‌خواهیم پلیس و نیروهای انتظامی ما قوی بمانند.وگو با «ایران‌وایر»، تصریح کرده بود که دست‌کم ۳۰هزار افغانستانی در «لشکر فاطمیون» در جهت منافع جمهوری اسلامی در جنگ سوریه به کار گرفته شده‌اند.گارد ساحلی ترکیه 42 پناهجو را که توسط پلیس یونان مجبور به ترک سرزمین دریایی این کشور شده‌اند، نجات داد.شرکت مایکروسافت اعلام کرد تا زمانی که چارچوب قانونی استفاده از نزم‌افزار تشخیص چهره این شرکت مشخص نشده از ارائه آن به پلیس ایالات متحده آمریکا خودداری می‌كند.

» پرزیدنت ترامپ در بخشی از مصاحبه اختصاصی خود با شبکه خبری فاکس، که روز جمعه پخش شد، گفت: «ماموران پلیس باید کار خود را درست انجام دهند. آنها باید به روش‌های درست آموزش ببینند. او روایت یکی از دوستانش را برای «ایران‌وایر» نقل می‌کند که در سال ۱۳۹۵ برای کار و تامین معیشت خانواده‌اش به ایران سفر کرده بود اما «به اجبار» به جنگ در سوریه فرستاده شد: «برای کار به ایران آمد اما در مرز دستگیر شد. بار دیگر می‌گویم، آنها خیلی حرفه‌ای هستند و این اتفاق روی داده است و همین باعث ناراحتی می‌شود.2020 ازمیر/ یوسف سویکان بال/ خبرگزاری آناتولی گارد ساحلی ترکیه طی بیانیه‌ای از نجات 42 پناهجوی غیرقانونی که توسط پلیس یونان مجبور به ترک سرزمین دریایی این کشور شده‌اند، خبر داد.» وی افزود: «اما وقتی رویدادهای مانند این را می‌بینید، بیش از هشت دقیقه هولناک، هشت دقیقه به معنای واقعی وحشتناک، این مایه شرمساری است. دوستم نمی‌خواست برود، فقط برای کار به ایران آمده بود.» اشاره پرزیدنت ترامپ به بیش از هشت دقیقه‌ای است که مامور پلیس زانوی خود را روی گردن جرج فلوید گذاشته بود و او نمی‌توانست نفس بکشد. پیش از آمازون شرکت آی‌بی‌ام همکاری خود با پلیس آمریکا در زمینه فناوری و نرم‌افزار تشخیص چهره را برای مدت نامعلومی متوقف کرده بود.

پرزیدنت ترامپ در عین حال تاکید کرد که نمی‌توان این موضوع را به تمام نیروهای پلیس تعمیم داد. آن زمان که تعداد کشته‌های فاطمیون زیاد بود، نیروهای ایران حتی مهاجرانی را هم که از مرزهای غربی قصد سفر به ترکیه داشتند، بازداشت و به فاطمیون ملحق می‌کردند.. او گفت:‌ «[نیروهای] پلیس این‌طور نیستند.» خبرهای بیشتر . اگرچه این وعده‌ها برای بسیاری از مهاجران هیچ‌گاه محقق نشده و حتی جسدشان در خاک‌ سوریه به جا مانده‌اند.