صدای آمریکا

صدای آمریکا

پرزیدنت ترامپ فرمان اجرایی برای نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی امضا کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه هشتم خرداد یک فرمان اجرایی را با هدف افزایش توانایی دولت برای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی امضا کرد. به گزارش نشریه هیل، عمده تمرکز پرزیدنت ترامپ بر قانونی ا

29/05/2020 12:15:00 ق.ظ

🔺پرزیدنت ترامپ فرمان اجرایی برای نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی امضا کرد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده گفت: من امروز یک فرمان اجرایی را برای محافظت و پاسداری از آزادی بیان و حقوق مردم آمریکا امضا می‌کنم.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه هشتم خرداد یک فرمان اجرایی را با هدف افزایش توانایی دولت برای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی امضا کرد. به گزارش نشریه هیل، عمده تمرکز پرزیدنت ترامپ بر قانونی ا

مشاهده نظراتچاپدونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه هشتم خرداد یک فرمان اجرایی را با هدف افزایش توانایی دولت برای نظارت بر شبکه‌های اجتماعی امضا کرد.به گزارش نشریه هیل، عمده تمرکز پرزیدنت ترامپ بر قانونی است که به شبکه‌های اجتماعی در برابر محتوای منتشر شده از سوی طرف ثالث مصونیت می‌دهد.

آمریکا 'یک شناور حامل تسلیحات ایران برای حوثی‌ها را ضبط کرده است' پرواز ۷۵۲ اوکراین؛ مقام‌های هواپیمایی کشوری 'از دقایق اول از حمله موشکی سپاه خبر داشتند' دستور پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در تمام بیمارستان‌های تهران

پرزیدنت ترامپ عصر پنجشنبه و پیش از امضای این فرمان اجرایی در کاخ سفید، همراه با ویلیام بار دادستان کل آمریکا، در یک نشست خبری شرکت کرد.وی گفت هدف از امضای فرمان این است که محافظت قانونی که این شبکه‌های اجتماعی در قبال پذیرش مسئولیت خود در سانسور محتوا دارند اصلاح شود.

رئیس جمهوری ایالات متحده تصریح کرد، «من امروز یک فرمان اجرایی را برای محافظت و پاسداری از آزادی بیان و حقوق مردم آمریکا امضا می‌کنم.» ادامه مطلب: VOA Farsi »

هههههه پاسداری از آزادی بیان !!! ترامپ غلط می کند که هم با تریبون قرار دادن یک شبکه اجتماعی آزاد،از آن استفاده تبلیغاتی میکند،هم آن را تهدید می کند! دونالد ترامپ مالک توئیتر نیست،و شبکه اجتماعی توئیتر نیز،تحت قوانین امریکا و قوانین بین المللی رسانه های آزاد است، نه تحت میل و خواهش رئیس جمهور خودخواه امریکا.

دونالد ترامپ فردی دیکتاتور و خودخواه است. او،هم از شبکه های اجتماعی -خصوصا توئیتر-بعنوان یک تریبون تبلیغاتی،بهره می برد،هم آنها را تهدید به بستن و محدودیت می کند. توئیتر کار خاصی نکرده است،جز اینکه بستری برای نقد اظهارات ترامپ و گفتگوی آزاد فراهم کرده است. ترامپ جز دروغ مگر حرف دیگری در زندگی اش زده که ناراحته !!

Kare Setare derakhshesh sakhtast ترامپ داره سو مدیریت خودشو. و ریدنشو در باره کرونا. برجام. ودیگران معاهدات بین المللی دیگر که از شون خارج شده. با یه شو دیگر که راه انداخته. با استفاده ازش داره افکار عمومی رو از خودش و ریدمانش پرت میکنه. ترامپ کسخل اعظم یه شومن یه پوپولیست. تو مال دنیای سیاست نیستی. ریدییییییییی

،،، دیگه گوزیدی.. بر گرفته از یه جوک قدیمی و الان هم شما ستاره درخشش عزیز دیگه گوزیدی..😅 🔴 احتمال قطع بودجه بخش فارسی صدای آمریکا 🔷 برایان هوک، مسئول ویژه امور ایران در وزارت خارجه آمریکا، در‌ یادداشتی کم‌سابقه با انتقاد شدید از بخش فارسی صدای آمریکا از کنگره خواسته است تا در صورت ناتوانی این بخش در عملکرد به وظایف‌اش، بودجه آن را قطع و بخش فارسی را تعطیل کند.

مستر ترلامپ خبر احتمال بسته شدن صدای امریکا فارسی من و تمام ایرانیان وطندوست را خیلی خوشحال کرد، فاحشه های رژیم در صدای امریکا را به اشغالدانی بیاندازید و بعد از پیروزی ملت طناب دار را به گردن آنها خواهد انداخت، we love trump آیت الله voa به این میگن تهاجم فرهنگی! ترامپ عزیز لطفا اسکی نرو اینجور کارا فقط برا ما ایرانی هاست فیلترینگ

نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی و محافظت و پاسداری از آزادی بیان😂 هر جور حساب میکنم این دوتا به هم نمیچسبه

پرزیدنت ترامپ از اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا خواست در مورد مرگ «جرج فلوید» تحقیق کنند🔺پرزیدنت ترامپ از اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا خواست در مورد مرگ «جرج فلوید» تحقیق کنند ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده از مرگ یک جوان سیاه‌پوست در بازداشت ماموران پلیس ابراز تاسف کرد و از پلیس فدرال و وزارت دادگستری خواست در این مورد تحقیق کنند.

پرزیدنت ترامپ: این هفته به اقدام چین علیه هنگ کنگ پاسخ محکمی می‌دهیم🔺پرزیدنت ترامپ : این هفته به اقدام چین علیه هنگ کنگ پاسخ محکمی می‌دهیم ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد که دولت او درحال تدارک پاسخ محکمی به اقدام چین در تحمیل قوانین امنیت ملی جدید به هنگ کنگ است. اصلا' ذات استکبار ، دخالت در امور همگان است ، خواه دوست ، خواه دشمن! استکبار_امریکا نخود هر اش جناب ترامپ. مرتیکه الدنگ به تو چه عنتر خان. تو چرا مگس هر گوهی میشی.

پرزیدنت ترامپ توئیتر را به دخالت در انتخابات ۲۰۲۰ متهم کردپرزیدنت ترامپ توئیتر را به دخالت در انتخابات ۲۰۲۰ متهم کرد این اظهارات پرزیدنت ترامپ پس از آن است که شرکت توئیتر برچسب و لینکی در پایین این دو توئیت روز سه‌شنبه رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرده و نوشت که «حقایق درباره رای دادن از طریق پست را دریافت کنید.» چرا شما ۱۲ ساعت عقبید؟

گزارش‌ها: فرماندهان نظامی گزینه‌های خروج نیروها از افغانستان را به پرزیدنت ترامپ ارائه می‌دهندگزارش‌ها: فرماندهان نظامی گزینه‌های خروج نیروها از افغانستان را به پرزیدنت ترامپ ارائه می‌دهند به گفته مقامات آگاه، مقامات ارشد نظامی همچنین قرار است یک جدول زمانی احتمالی برای خروج نیروها پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ارائه دهند. بالاخره پایان زورگویی و ستم گری در خاورمیانه برای همیشه باید پایان داده شود با خروج امریکاییهای تروریست!

تاکید مقامات وزارت خارجه آمریکا بر مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای رژیم ایران🔺تاکید مقامات وزارت خارجه آمریکا بر مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای رژیم_ایران در پی اعلام پایان معافیت‌های هسته‌ای برجام از سوی مایک پمپئو، برایان هوک و کریستوفر اشلی فورد بر عزم آمریکا در مصون نگاه داشتن جهان از برنامه هسته‌ای ایران تاکید کردند درمورد انتقاد هوک از شبکتون چرا واکنشی نشون نمیدید؟ تنها دستاورد برجام شناساندن چهره واقعی ریاکار و دشمن آمریکا به نسل جوان ایران بود. امروز تمام مردم ایران دشمن اصلی خود را شناخته و یکصدا فریاد میزنند مرگ بر آمریکا بعد از برجام و ترور سردار_سلیمانی دیگر هیچ مذاکره ای با آمریکاییها نخواهد بود. چقدر احمقن که فکر میکنن ایران دنبال سلاح هسته ایه !!!

بار سنگینی بر دوش سردار قالیباف نهاده‌ شده‌ استمشاور رئیس جمهوری با اشاره به انتخاب محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بار سنگینی بر دوش سردار قالیباف نهاده‌ شده‌ است؛ دعای رفقای شهیدش بدرقه راهش باد. همان باری که روی دوش شیخ حسن حقوقدان هست و زیرش موند..! اون قالیباف ِ، تو لحاف دوز یک خبر خوش ! امروز که روز افتتاح و انتخاب رییس مجلس یازدهم بود خوشبختانه در راس کشور، هیچ دزدی به دزدهای قبلی اضافه نشد. بلکه یک دزد از مجمع تشخیص مصلحت و شهرداری به بهارستان آمد