پایان گروگان‌گیری در یک کنیسه در تگزاس آمریکا با کشته شدن مهاجم

26/10/1400 11:00 ق.ظ

پایان گروگان‌گیری در یک کنیسه در تگزاس آمریکا با کشته شدن مهاجم جزئیات بیشتر🔽

رسانه‌های آمریکایی می‌گویند مهاجم خواستار آزادی عفیفه صدیقی، دانشمند پاکستانی زندانی به جرم تروریسم در ایالات متحده بوده است. رسانه‌های محلی گزارش کردند که پیش از پایان عملیات پلیس صدای انفجار قوی و تیراندازی ممتد در کنیسه شنیده شد. ساعاتی پیش از آن و در پی مذاکرات نیروهای امنیتی با گروگان‌گیر یکی از ۴ گروگان صحیح و سالم آزاد شده بود.

شبکه خبری ای‌بی‌سی به نقل از منابع پلیس گزارش کرد گروگان چهار نفر از جمله یک خاخام را در این عبادتگاه یهودیان به گروگان گرفته بود. مهاجم که هویتش افشا نشده، به پلیس هشدار داده بود که کنیسه و اطراف آن را بمب‌گذاری کرده است. شهر کوچک کالیویل در حومه دالاس حدود ۲۳ هزار نفر جمعیت دارد.

معترضان ضد فرانسه در پاکستان دست‌کم ۷ پلیس را به گروگان گرفته‌اند خبرگزاری فرانسه به نقل از رسانه‌‌های آمریکایی گزارش کرد مهاجم درخواست آزادی عفیفه صدیقی، دانشمند پاکستانی محبوس به جرم تروریسم در آمریکا را داشت. خانم صدیقی سال ۲۰۱۰ و به جرم تلاش برای شلیک به نظامیان آمریکایی در افغانستان، به ۸۶ سال زندان محکوم شد. عفیفه صدیقی در حال حاضر در بیمارستان زندانی در نزدیکی دالاس به سر می‌برد. گروگان‌گیر با انتشار پیامی صوتی در فیسبوک بارها خواستار صحبت کردن با خانم صدیقی شده و او را خواهر [ایمانی] خود معرفی کرده بود. headtopics.com

چیزی برای گفتن نمیمونه🤣

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ایرانیان در صدر خریداران مسکن در ترکیه در سال ۲۰۲۱ | DW | 14.01.2022اتباع ایرانی در ترکیه با خرید ۱۰ هزار و ۵۶ واحد مسکونی در صدر خریداران مسکن این کشور در سال ۲۰۲۱ بوده‌اند. پس از آن نیز شهروندان عراقی با ۸ هزار و۶۶۱ و اتباع روسیه با ۵ هزار و ۳۷۹ واحد جای گرفته‌اند. اینا ریدن

کلاس تاریخ در روم باستان و نجوم در نزدیکی سیاره‌ها؛ تحصیل در متاورسشرکت‌کنندگان در کلاس تاریخ با استفاده از تجربه متاورس خواهند توانست به روم باستان یا اتاق بیضی شکل کاخ سفید (دفتر کار رئیس‌جمهوری آمریکا) بروند. آنها همچنین در کلاس نجوم و علوم می‌توانند سیاره‌های مختلف را در متاورس از نزدیک تماشا کنند.

مصدومیت ۱۸ نفر در پی تصادف اتوبوس با کامیون در اصفهانسخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۸ نفر در پی واژگونی اتوبوس پس از برخورد با کامیون در اصفهان خبر داد.

برگزاری آیین غسل در گنگ با وجود گسترش سریع کرونا در هند | DW | 15.01.2022ظرف ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۲۶۰ هزار مورد ابتلای جدید به کرونا در هند ثبت شده، اما این مانع راهی شدن سیلی از زائران برای شرکت در مراسم حمام آیینی در رود گنگ نشده است. دادگاهی در کلکته پیش‌تر ممنوعیت جشنواره را رد کرده بود.

کرونا در تهران در وضعیت «ایستا» / درباره «اُمیکرون» ساده‌اندیشی نکنیمزالی: *نباید درباره «اُمیکرون» ساده اندیشی کنیم *در بخش بستری ۹ تا ۱۰ درصد نمونه های ارسالی اُمیکرون بودند *استان تهران حالت ایستایی دارد *شرایط کاهشی در تهران همانند هفته‌های گذشته دیده نمی‌شود *بیشترین مراجعات نیز بیماران با علایم خفیف‌تر هستند

ثبت نخستین پناهجوی قربانی شده در جریان عبور از کانال مانش در سال ۲۰۲۲مقام‌های فرانسه روز جمعه اعلام کردند که با وجود نجات ۳۰ پناهجوی عازم بریتانیا از طریق کانال مانش، یک تَن به دلیل سانحه رخ داده برای قایق حامل او جان خود را از دست داد.