پایانه مرزی شلمچه بسته شد

02/12/1399 11:20:00 ق.ظ

فرماندار خرمشهر اعلام کرد پایانه مرزی شلمچه بسته شده و از ورود مسافران عراقی به ایران جلوگیری می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

فرماندار خرمشهر اعلام کرد پایانه مرزی شلمچه بسته شده و از ورود مسافران عراقی به ایران جلوگیری می‌شود. - خبرگزاری آناتولی 20.02.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی محمد حیدری، معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر در استان خوزستان ایران گفت: پایانه مسافری مرز شلمچه با دستور ستاد کرونا بسته است و از ورود مسافران عراقی به کشور تا اطلاع بعدی جلوگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی این تصمیم را پیرو دستور صادر شده از سوی ستاد استانی کرونا اعلام کرد و افزود: از امروز ورود اتباع کشور عراق از مرز شلمچه ممنوع است. پایانه تجاری شلمچه باز است و تجار و بازرگانان 2 کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشغول مراودات تجاری هستند.

گفتنی است روزانه بین 300 تا 400 دستگاه کامیون حامل کالا از مرز شلمچه به عراق صادر می‌‌شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

امضای یادداشت تفاهم همکاری میان ایران و پاکستان برای ایجاد بازارچه‌های مرزییادداشت تفاهم همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان برای ایجاد بازارچه های مرزی در طول مرز مشترک، از سوی وزرای امور خارجه دو کشور امضا شد.

نیروهای هنگ مرزی مریوان به سوی کولبران آتش گشودند

درگیری شدید ارتش میانمار با مخالفان مسلح در مناطق مرزی با تایلند | DW | 27.04.2021درگیری‌های نظامی میان ارتش_میانمار و گروه‌های مسلح و از جمله با اقلیت قومی کارن در شرق این کشور ابعاد وسیعی گرفته است. در جریان بمباران این منطقه، واقع در نزدیکی مرز میانمار با تایلند، ۲۴ هزار نفر آواره شده‌اند.

جنگ مرزی تاجیکستان و قرقیزستان یک کشته و ۱۸ زخمی بر جای گذاشتقرقیزستان روز پنجشنبه اعلام کرد ارتش این کشور در جریان نبردهای سنگین در منطقه‌ای در باتکن یک پُست مرزی تاجیکستان را تصرف کرده است. بر پایه بیانیه شورای امنیت ملی قرقیزستان در جریان این نبردها تا کنون دست‌کم یک نفر کشته و ۱۸ تن دیگر زخمی شده‌اند.

در درگیری مرزی بین تاجیکستان و قرقیزستان ۱۵ نفر زخمی شدند | DW | 29.04.2021خبرگزاری فرانسه از درگیری شدید مرزی بین تاجیکستان و قرقیزستان خبر داد. قرقیزستان پس از شلیک نیروهای تاجیک و حمله به پست‌های مرزی این کشور یک پاسگاه مرزی متعلق به تاجیکستان را تصرف کرده است. 🇭🇺🇦🇫🇮🇷💪🏻 🖤🤍💚