پاپ فرانسیس درگیر یک بیماری شده است

09/12/1398 11:57:00 ب.ظ

پاپ فرانسیس درگیر یک بیماری شده است به گزارش فاکس نیوز، واتیکان نگفته است که پاپ دقیقا به چه بیماری مبتلا است اما او روز چهارشنبه در حال سرفه و فین کردن دیده شد.

صدای آمریکا

پاپ فرانسیس درگیر یک بیماری شده است به گزارش فاکس نیوز، واتیکان نگفته است که پاپ دقیقا به چه بیماری مبتلا است اما او روز چهارشنبه در حال سرفه و فین کردن دیده شد.

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان، برای دومین روز درگیر یک بیماری است. به گزارش فاکس نیوز، واتیکان نگفته است که پاپ دقیقا به چه بیماری مبتلا است اما او روز چهارشنبه در حال سرفه و فین کردن دیده شد.

چاپپاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان، برای دومین روز درگیر یک بیماری است.به گزارش فاکس نیوز، واتیکان نگفته است که پاپ دقیقا به چه بیماری مبتلا است اما او روز چهارشنبه در حال سرفه و فین کردن دیده شد.واتیکان می گوید پاپ ۸۳ ساله در نظر دارد برنامه دیدارهای خصوصی خود را نگه دارد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وضعیت روانی جامعه‌ای که به دولتش اعتماد ندارد

جلالی ندوشن در این گفت‌وگو به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

روغن بنفشه بزنه مقعدش به اذن آیت الله تبریزیان شفا پیدا میکنه روغن بنفشه لازم شد بدبخت یه فین راحت نمیتونه بکنه 😂 انشالله حالشون هر چه زودتر خوب بشه.... یامن اسمه دواء و ذکره شفاء بیماری پاپ آن چیزی است که می پوشد و ما بر تن مسیح ندیدیم جنس خوب بهش نرسیده،خماری گرفته😂😂😂😂 اون موقعی که با تیغ تیز مردم رو وادار به پذیرش دین و وجود پروردگار یکتا می‌کردند ، باید فکر این رو هم می کردند که روزی طبیعت هم با تیغ تیز خودش عدم وجود خدا رو به همگان ثابت خواهد کرد . وقتی خودت تفکر نکنی ، حقیقت خودش رو به زور در جمجمه تو فرو خواهد کرد ، هرچند به تلخی !

خدا شفاش بده تین بنده خدا خماره مرز های ایتالیا رو بستن جنس خوب بهش نرسیده 😁😁😁 Runny nose is not a symptom of Covid-19

هفته آینده با پیک بیماری کرونا مواجه هستیم/تمامی مدارس کشور تا دوشنبه تعطیل هستند/کاهش ساعت کاری ادارات به استانداران واگذار شده استوزیر بهداشت از پیک بیماری کرونا در کشور در هفته آینده خبر داد و گفت: از مردم تمنا می‌کنم بیش از پیش با همکارانم در وزارت بهداشت همکاری کنند.

مسيح داره صداش مي كنه😂 خخخخخخخخ پاپ هم كروناااا گرفت اخرررر بهتر هرچه از این صنف انگلها کم بشه دنیا جای بهتری برای زندگی میشه کرونا گیرفته است تحت تاثیر بیماری محمودصادقی وحریرچی قرار گرفته ! کرونای مخصوص مسئولین ! عنفولانزا گرفته ذاتا این نوع اشخاص از یک بیماری خاص بر خوردارند که هیچ طبیبی موفق به کشف آن نشده

به تخم خمینی این یکی دیگه خیلی به کیرم تمامممم این حرکت ینی کروناااا 😂

نفتالی بنت:هدف اسرائیل بیرون راندن ایران از سوریه طی ۱۲ ماه آینده استنفتالی بنت:هدف اسرائیل بیرون راندن ایران از سوریه طی ۱۲ ماه آینده است جروزالم پست روز جمعه ۹ اسفند گزارش داد، بنت در صد روزی که به عنوان وزیر دفاع اسرائیل آغاز به کار کرده، گام های اسرائیل علیه نیروهای ایرانی در سوریه را تشدید کرده است. نمیدونم چرا هروقت ی صهیون حرف میزنه ی لبخند رو لبم میاد پ ن. درسته وحشی هستین ولی ما رو زیاد میخندونین البته لایق تشکر نیستین وگرنه ... کس کش ها شما برید شنا کردن در دریا را یاد بگیرید که خفه نشید غلط زیادی..... برو آموزش شنا.... چونکه از سه طرف در محاصره جبهه مقاومت هستید..... برای فرار باید تن به آب زنی....

پیشاپیش تسلیت عرض می‌نمایم. پریوده کرونا داره ظاهرا مذهبی هارو هدف قرار میده چه خبره بنظرم از همون آخونده که نماینده حکومت آخوندی در واتیکان بوده و براثرکرونا سقط شد ویروس کرونای آخوندی روباهم گرفته ،تادرس عبرتی باشدخفاشان خونخوار رو توواتیکان راه ندهند 😧این جغدان شوم هرکجاپا گذاشتند جز نکبت وبدبختی وبیماری چیزی بارمغان نبردند ☠💀

کرونا گرفته

هیچ‌مورد مثبتی از ابتلا به کرونا در مراکز بهزیستی گزارش نشده استرئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه تاکنون هیچ‌مورد مثبتی از ابتلا به کروناویروس در مراکز تحت پوشش این سازمان گزارش نشده است از تعطیلی مهدهای کودک و مراکز توانبخشی در مناطق قرمز و زرد که از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام می‌شود، در سه روز ابتدایی هفته آینده خبر داد. یه مشت دکتر الکی

ظریف : راه حل ' کرونا ' همکاری و همدلی همه کشورها به دور از سیاسی کردن آن استظریف: ضمن قدردانی از کمک‌های فنی و تخصصی چین، همه‌گیری کرونا را یک مساله جهانی خواند و راه‌حل آن را همکاری و همدلی همه کشورها به دور از سیاسی کردن آن خواند و از همکاری محققان و پژوهشگران دو کشور برای تحقیقات علمی مشترک برای ریشه کنی این بیماری استقبال کرد اینا فوتبال و کشتی رو هم سیاسی کردنبزار آبا از آسیاب بیوفته تا بقیشم بهت بگم 😄 شما اول الکل طبی و مایع ضدعفونی دست مورد نیاز کشور رو تامین کنید، همکاری در تحقیقات علمی پیشکش امامتون.

رویترز: آمار غیررسمی جان‌باختگان کرونا در ایران بیش از ۲۱۰ نفر است🔴خبر فوری| رویترز: آمار غیررسمی جان‌باختگان کرونا در ایران بیش از ۲۱۰ نفر است آمارهای رسمی کمتر از این است. وزارت بهداشت ایران تا روز جمعه اعلام کرد ۳۴ نفر جان باخته اند و ۳۸۸ نفر به کرونا مبتلا هستند. بازم رویترز؟ الله اکبر همون تیتر منبع بی بی سی شد رویترز چرا انقد اراجیف انتشار میدید نمیدونم لااقل به شعور مخاطبتون اهانت نکنید منبابع بیمارستانی و پزشکی قانونی بیارید ندارید لال شید رویترز که تو ایران نه دفتر داره نه خبرنگار داره که با مسولین ایران مصاحبه کنه آمارهای من درآوردی را از کجا درمیاره ؟؟!! اعتباری که به فروش گذاشته شده

مجلس تا اطلاع ثانوی تعطیل است/ تست کرونای بعضی از نمایندگان مثبت شده است/ رئیس جمهور برای تمدید سرپرستی وزارت جهاد کشاورزی اذن رهبری را بگیردعباسی در گفت‌وگو با ایلنا: مجلس تا اطلاع ثانوی تعطیل است/ تست کرونای بعضی از نمایندگان مثبت شده است/ رئیس جمهور برای تمدید سرپرستی وزارت جهاد کشاورزی اذن رهبری را بگیرد

اشتراک چاپ پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان، برای دومین روز درگیر یک بیماری است.به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید نمکی وزیر بهداشت در پایان پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که صبح امروز در وزارت بهداشت برگزار شد، با تشکر از رهبر معظم انقلاب و همچنین تشکر از تمامی پزشکان و پرستاران و کادر درمانی گفت: اگر چه در سراسر کشور بخش‌های بیمارستانی را آماده کرده‌ایم و تمامی امکانات را به میدان آورده‌ایم اما باید بگویم که هفته نسبتا سختی را در پیش داریم.اشتراک مشاهده نظرات چاپ نفتالی بنت، وزیر دفاع اسرائیل می گوید هدف این کشور، بیرون راندن ایران از سوریه طی ۱۲ ماه آینده است.به گزارش ایسنا، وحید قبادی دانا امروز جمعه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای مقابله با ویروس کرونا و کنترل شیوع و بروز این ویروس، سازمان بهزیستی اقدامات خود را از بهمن ماه آغاز کرد، گفت: این سازمان اولین دستورالعمل و بخشنامه برای مواجهه با ویروس کرونا را در تاریخ پنجم بهمن ماه تهیه و ارسال کرد.

به گزارش فاکس نیوز، واتیکان نگفته است که پاپ دقیقا به چه بیماری مبتلا است اما او روز چهارشنبه در حال سرفه و فین کردن دیده شد. واتیکان می گوید پاپ ۸۳ ساله در نظر دارد برنامه دیدارهای خصوصی خود را نگه دارد. به همین دلیل از مردم تمنا می کنم بیشتر از قبل همراهی کنند ودر کاهش آلودگی به ما کمک کنند و از ترددها خودداری کرده و هر دستوری را که ابلاغ می‌کنیم تبعیت شود. بیماری او درحالی است که بیش از ۶۵۰ نفر در ایتالیا به ویروس کرونا مبتلا شده اند و تقریبا همه آنها در شمال این کشور هستند. نفتالی بنت پیش از برگزاری سومین دور انتخابات اسرائیل در عرض یک سال، در مصاحبه ای با جروزالم پست در هفته گذشته گفت که «ایران چیزی در سوریه ندارد که به خواهد به دنبال آن باشد. رم سه مورد بیماری داشت که همه آنها درمان شدند. نمکی خاطرنشان کرد: با نیروهای مسلح به جمع‌بندی رسیدیم که مانند گذشته با آنها همکاری داشته باشیم تا بتوانیم در ایجاد فضا و تخت‌های تکمیلی برای موارد اورژانسی برای ظرفیت سازی جدید، ضدعفونی معابر عمومی و امکاناتی که نیازمند هستیم استفاده کنیم همچنین مقرر شد نیروهای بهداشت و درمان مسلح همکاری لازم با نیروهای پزشکی و پرستاری داشته باشند. . رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: دستورالعمل‌های ویژه‌ای برای مبارزه با ویروس کرونا برای شیرخوارگاه‌های سراسر کشور و همچنین خانه‌های کودک و بیش از ۶۶۰ مرکز شبه خانواده در سراسر کشور اتخاذ شده است.