پاسخ «ائتلاف» به حمله موشکی حوثی‌ها به مناطق مسکونی مأرب

27/03/1400 07:59 ق.ظ

پاسخ «ائتلاف» به حمله موشکی حوثی‌ها به مناطق مسکونی مأرب العربيه_فارسى

شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران، شامگاه روز چهارشنبه 16 ژوئن، بار دیگر مناطق مسکونی شهر مأرب را با موشک بالستیک هدف قرار دادند.

منابع محلی اعلام کردند که ارتش یمن با پشتیبانی نیروهای ائتلاف عربی، به این حمله پاسخ داده است و مراکز تجمع حوثی‌ها در اطراف استان مأرب را مورد حمله قرار داد.

در این راستا، همچنین محمد مقدشی، وزیر دفاع یمن، تأکید کرد که حوثی‌ها طبق روال گذشته زمانی که در میدان جنگ شکست می‌خورند، با موشک‌ها، پهپادها و سلاح ایرانی خود به مناطق مسکونی و غیرنظامی حمله می‌کنند که در آخرین مورد حمله به شهر مأرب است.روز چهارشنبه گذشته، معمر الاریانی وزیر اطلاع رسانی یمن اعلام کرد که همه تلاش‌های صلح با «گردن‌کشی» حوثی‌ها تاکنون به نتیجه نرسیده است. headtopics.com

شایان ذکر است که مارتین گریفیتس، فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن، روز سه‌شنبه گذشته تأکید کرد که باید هرچه سریعتر به جنگ در یمن پایان دهیم، اگرچه مذاکرات صلح پیچیده و سخت است، اما تنها راه حل پایان دادن به منازعه است.

علاوه بر این، گریفیتس در گزارش خود به شورای امنیت سازمان ملل مطرح کرد که گفت‌وگو بر سر«توافق ریاض»، تنها راه تضمین رسیدن به ترک منازعه در یمن است.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

حملات مرگبار به کادر واکسیناسیون فلج اطفال در افغانستان ۵ کشته به جا گذاشت🔺حملات مرگبار به کادر واکسیناسیون فلج اطفال در افغانستان ۵ کشته به جا گذاشت در ماه مارس، سه پرسنل زن کادر واکسیناسیون فلج اطفال در جلال آباد به ضرب گلوله کشته شدند. گروه «دولت اسلامی» یا داعش مسئولیت آن حمله را به عهده گرفت. تمام اسلامگرا ها از زمان صدر اسلام تا الان با تمدن و پیشرفت و مدرنیته مخالف بودند و خون ملت ها را ریختند بعد هم میگن به عقاید ما احترام بگذارید! من شاشیدم به عقایدتون نکبتهای احمق اسلام یادِ ماجرای آبله کوبی در دوران امیرکبیر و مخالفت با آن توسط آخوند ها و مذهبی ها افتادم... نه_به_دین رای_بی_رای

«به‌ یاد داریم»؛ گشایش نخستین نمایشگاه مربوط به هولوکاست در جهان عربدر این نمایشگاه همچنین داستان صلاح‌الدین اولکمن، دیپلمات ترک را می‌بینیم که مانع از تبعید یهودیان رودز شد، و با محمد حلمی، پزشک مصری آشنا می‌شویم که در برلین یهودیان زیادی را از چنگ نازی‌ها نجات داد. چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

واکنش به بالن‌های آتش‌زا؛ حمله اسرائیل به غزه و خان یونس | DW | 16.06.2021نخستین عملیات پس از آتش‌بس و جنگ ۱۱ روزه طرفین. اسرائیل در واکنش به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از سمت فلسطین، به مواضع حماس در غزه و خان یونس حمله هوایی کرد. اعلام شده که ۲۰ مزرعه و زمین در مناطق مرزی دستخوش حریق شده‌اند. حمله به اسرائیل دروغی بیش نیست. با سوزاندن مرغزار فلسطینیها میخواهند قحطی به فلسطین تحمیل کنند.

چند پیشنهاد نفتی به رئیس جمهور آینده / سکه انرژی به مردم پیش‌فروش کنیمیک کارشناس حوزه بین‌الملل انرژی گفت: بنزین یورو 5 را از نظر کیفیت در داخل و بیرون کشور قبول داریم و وزارت نفت هم در این راستا استاندارد‌های لازم را در کشور تعریف کرده است. صنعت نفت و انرژی کشور می‌تواند نوعی اعتبار تحت عنوان ضمانت اعتباری انرژی( ECO- Energy Credit Obligation) با حمایت و همکاری مجلس در اقتصاد کشور بکار گیرد و نوعی اعطای اعتبار توسط بخش‌هایی در کشور که تولید‌کننده و عرضه‌کننده فرآورده‌های نفتی و انرژی مثل بنزین هستند را تعریف کند. سر کیسه کردن مردم به روش جدید.!! دیدن از بورس دیگه آبی واسشون گرم نمیشه.

قاضی‌زاده هاشمی: دولت هوشمند باید نقدینگی را به سمت شفافیت ببردیک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: یک دولت هوشمند باید کاری کند که جریان مالی و نقدینگی در کشور حتی‌الامکان به سمت شفافیت و به سمت تولید و سرمایه‌گذاری و توسعه اشتغال پیش برود بود نه به سمت بازارهای موازی که جزو دلالی و سفته‌بازی محسوب‌ می‌شود.

وعده همتی برای رساندن حداقل حقوق به شش میلیون و ۵۰۰ هزار توماننامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من برخلاف رییس جمهورهای پیشین که به خاطر اینکه بتوانند چهار سال دوم هم رای بیاورند با برخی مصلحت کاری‌ها اقدامات اصلاحی را عقب انداختند نیستم و تنها می‌خواهم چهار سال رییس جمهور باشم. دقیقن برا همین اولین اقدام جنابعالی رو میکشیم به اخیه خوبه اینارو میدونی 😒 داداش شما جیب مارو نزن همون یه باری که بهمون خدمت کردی و جیب ملت رو توی بورس خالی کردی برای هفت جد و آبادمان کافیست