پاسخ ظریف به اظهارات جنگ‌طلبانه مقامات آمریکایی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

پاسخ ظریف به اظهارات جنگ‌طلبانه مقامات آمریکایی: *اقدام جنگی' یا تحریک به جنگ؟ بازمانده‌های 'تیم ب' (به همراه متحدان جاه طلبشان) تلاش می‌کنند ترامپ را فریب دهند و او را به جنگ بکشانند *به خاطر خودشان باید بروند و دعا کنند که آنچه می‌خواهند حاصل نخواهد شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:"اقدام جنگی" یا تحریک به جنگ؟ بازمانده‌های"تیم ب" (به همراه متحدان جاه طلبشان) تلاش می‌کنند دونالد ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) را فریب دهند و او را به جنگ بکشانند.

وی ادامه داد:"دروغ و تقلب" - و خود را ذلیل مشتریان خارجی کردن که به‌طور کامل به خون و ثروت بی اعتنا هستند - در روزهای اخیر به اوج خود رسیده است. وزیر امورخارجه آمریکا در این ویدئو می‌گوید که هنگام ریاستش بر سازمان سیا بسیار دروغ می‌گفتند و تقلب می‌کردند.ظریف پس از آن، این پیام را منتشر کرده است که وزیر امورخارجه آمریکا شب گذشته در مسیر خود به عربستان مدعی شد که حمله به تاسیسات نفتی عربستان یک اقدام جنگی از سوی ایران است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ظریف ماله کشی را شروع کردند .

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارشناسان سازمان ملل برای بررسی حمله به تاسیسات نفتی «آرامکو» به عربستان اعزام شدند♦️کارشناسان سازمان ملل برای بررسی حمله به تاسیسات نفتی «آرامکو» به عربستان اعزام شدند ⚡️دبیر کل سازمان ملل متحد، روز چهارشنبه ۲۷ شهریور گفت که هیئتی از کارشناسان سازمان ملل برای بررسی شواهد حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان به این کشور سفر کرده‌ است. جان مادرتون قتلنامه رو تصویت کنید بزنید خار ج.ا رو بگاهید ملت ۴۰ ساله خواب عبدیت تشریف دارن تنها خواهشی ازت دارم مکه رفتی ما را دعا کن و برای جلوگیری از سکته احتمالی از هرگونه نگرانی پرهیز کن...باشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نامه ایران به آمریکا: پاسخ اقدام علیه ایران محدود نخواهد بود | DW | 18.09.2019ایران از طریق سفارت سوییس پیامی برای آمریکا ارسال کرده و هرگونه دخالت در ارتباط با حملات آرامکو را تکذیب کرده است. ایران در عین حال تاکید کرده که هر اقدامی علیه این کشور با واکنش شدیدی روبه‌رو خواهد شد. ینی جون مادرتون ما نبودیم...
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گوترش: سازمان ملل برای گرفتن ویزای ظریف و روحانی تلاش می‌کنددبیرکل سازمان ملل روز چهارشنبه در کنفرانسی خبری اعلام کرد که با مقامات آمریکایی برای اتخاذ ویزای حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران و محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک در تماس است. بدبختهای حقیر با چه حقارت و خواری می خواهید بروید آمریکا. آنها نماینده داعش شیعی هستند نه کشور ایران و این رژیم تروریستی بعنوان یک کشور شناخته نمی‌شود و سازمان ملل نباید برای ویزا گرفتن به آنها کمک کند همانطور که طالبان و یا داعش و یا القاعده حق ورود به سازمان ملل را ندارند. ایران را پس میگیریم و تمام افراد وابسته به این رژیم را دستگیر. انشاالله که هرچی هستش خیرباشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری♦️رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری ⚡️رای‌دهندگان در اسرائیل برای دومین بار در سال جاری روز سه شنبه ۲۶ شهریور پای صندوق‌های رای رفتند، تا در انتخابات پارلمانی این کشور شرکت کنند. وقتشه که بی‌بی یکم استراحت کنه، در زندان.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمادگی بانک‌های اروپایی برای ورود به ساز و کار اینستکستهران- ایرنا- رییس جدید اینستکس در سفر به ایران و دیدار با نمایندگان بخش خصوصی و اعضای اتاق‌های مشترک ایران و آلمان و اتاق بازرگانی تهران، از اعلام آمادگی چند بانک اروپایی برای ورود به مکانیزم مالی ساز و کار ویژه مالی تجارت با ایران، خبر داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

توافق بریتانیا و آلمان برای «واکنش دسته‌جمعی» به حملات آرامکوسخنگوی نخست‌وزیر بریتانیا، روز سه‌شنبه 17 سپتامبر 2019 گفت که بوریس جانسون با آنگلا مرکل، صدراعظم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »