پاسخ پلیس راهور به چرایی ثبت جریمه‌های اشتباهی/ افزایش زمان رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده ۵

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح شد؛ پاسخ پلیس راهور به چرایی ثبت جریمه‌های اشتباهی/ افزایش زمان رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده ۵

"سردار سید کمال هادیانفر" رئیس پلیس راهور ناجا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره پرداخت جرایم گفت: جریمه هایی که توسط افسران راهنمایی و رانندگی برای افراد صادر می‌شود تا به مرکز ارسال شده و پانچ شود یک تا پنج روز زمان می‌برد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا تصریح کرد: اگر فردی پس از اینکه توسط افسر جریمه شد، بلافاصله به همراه قبض برای پرداخت به بانک مراجعه کند به دلیل این که قبض جریمه شناسه پرداخت ندارد، بانک قبض جریمه را قبول نمی‌کند، از همین‌رو ما از مردم درخواست می‌کنیم تا زمانی که پیامک برای آنها ارسال نشده برای پرداخت جریمه اقدام نکنند.

وی در پاسخ به این سوال که گاهی فرد در یک منطقه حضور ندارد، اما پیامک جریمه برای فرد ارسال می‌شود، علت این امر چیست و چگونه می‌تواند این مشکل را برطرف کند، تصریح کرد: گاهی اوقات ممکن است خودرو در اختیار فرد دیگری از خانواده باشد و پس از بررسی دوربین‌ها این موضوع مشخص می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فیلم| کوبیدن مزدا 3 مسروقه به خودروی پلیس/ فرار نافرجام سارقان- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim🎥 کوبیدن مزدا ۳ مسروقه به خودروی پلیس مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض موفق به بازداشت سارقانی شدند که حین فرار از دست پلیس، خودروی مزدا ۳ مسروقه را به خودروی گشت انتظامی‌ کوبیدند بر اثر این برخورد شدید، یکی از مأموران از ناحیه پا به شدت دچار جراحت شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شورش و غارت در شیکاگو؛ ۱۳ مامور پلیس زخمی و ۱۰۰ معترض بازداشت شدنددر پی رخداد شورش و غارت یکشنبه شب در شیکاگو که به تخریب مراکز خرید و زخمی شدن ۱۳ مامور پلیس منجر شد، بیش از ۱۰۰ معترض به اتهام تخریب و غارت اموال عمومی بازداشت شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش حق مسکن کارگران در ایستگاه آخرمصوبه افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران به اتفاق آرا به تصویب کمیسیون اقتصادی دولت رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحقیق‌ و تفحص از خودروسازان باید در کمیسیون صنایع بررسی شود/ خودروهای تولید شده به جای مصرف‌کننده واقعی به دست دلالان می‌رسدسخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان می‌گویند افزایش تولید داشته‌اند اما به دلیل آن‌که خودرو در بازار دلالی قرار می‌گیرد، به دست مصرف‌کننده واقعی نمی‌رسد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شدقابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شد *توییتر قابلیت جدیدی را عرضه کرد که به کاربران اجازه می دهد شمار افرادی که می‌توانند به توییت آنها پاسخ دهند را محدود کنند *این قابلیت به کاربران توییتر امکان می دهد کنترل بیشتری روی مکالمات صفحه شان داشته باشند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جانشین فرمانده ناجا: برای برخورد با اراذل و اوباش جدیت داریم / اجرای طرح "نگهبان محله" برای برقراری نظم و امنیت- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimجانشین فرمانده ناجا: برای برخورد ‌با بد‌حجابی ‌جدیت داریم تعدی به ناموس و امنیت مردم جزو خط قرمز‌های پلیس است نباید اجازه دهیم دشمن از طریق فضای‌مجازی به اهداف خود برسد زیرا مرموزانه، حریم محرم و نامحرم، حلال و حرام را نیز هدف‌گیری کرده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »