پاداش گلزن عراق به ایران؛ یک آپارتمان!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاداش گلزن عراق به ایران؛ یک آپارتمان! یک تاجر عراقی اعلام کرده به هر بازیکنی از تیم ملی فوتبال کشورش که به ایران گل بزند،یک آپارتمان به ارزش ۹۰ هزار دلار در مرکز بغداد هدیه می‌دهد ایران_عراق

، تیم ملی فوتبال عراق از ساعت 17:30 روز پنجشنبه، در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا 2023 چین، در ورزشگاه بین‌المللی امان اردن به مصاف ایران می‌رود.

در همین راستا و با اعلام رسانه «عراق اسپورت»، یکی از تاجران عراقی برای روحیه دادن به شاگردان سرچکو کاتانتس در این مسابقه، اعلام کرده به هر یک از بازیکنان تیم ملی عراق که به ایران گل بزنند، یک آپارتمان به ارزش 90 هزار دلار در مرکز بغداد هدیه می‌دهد. عراق با کسب 7 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بحرین، در صدر جدول گروه C انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت‌های آسیا 2023 جای دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناآرامی‌های اهواز؛ اعتراض به مرگ یک شاعر یا حذف یک نماد؟ | DW | 12.11.2019در پی مرگ حسن حیدری، شاعر عرب اهوازی، شهر اهواز صحنه اعتراضات و ناآرامی‌ها شده است. مردم معتقدند حکومت در مرگ شاعری که پیشتر زندانی بوده دخیل است. پدرش اما می‌گوید 'دولت تقصیری ندارد'. گزارش نسیم سعداوی برای دویچه‌وله:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

«مورالس» به مکزیک رفت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«مورالس» به مکزیک رفت رئیس جمهوری مستعفی بولیوی پس از دریافت پناهندگی از مکزیک کشورش را ترک کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نامه مهم مردِ پشت‌پرده‌ موشکی‌ایران خطاب به امام خامنه‌ای منتشر شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimساعتی‌قبل دستخطی بدون تاریخ از شهیدحسن طهرانی مقدم، مردِ پشت‌پرده‌ موشکی‌ایران، خطاب‌به رهبر معظم انقلاب منتشر شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ظریف خطاب به اروپا: فقط یک تعهد را نشان دهید که به آن عمل کرده‌ایدمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران سه‌شنبه 12 نوامبر در صفحه توییترش با انتقاد از درخواست اتحادیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ظریف خطاب به اروپایی‌ها: فقط یک تعهد را نشان دهید که در 18 ماه گذشته به آن عمل کرده‌اید- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمحمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به بیانیه وزرای خارجه اروپایی درباره برجام واکنش نشان داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

'خاطرات یک پورن استار'؛ جنجال‌های نمایش یک فیلم در ایرانفیلم 'ایکسونامی، خاطرات یک پورن استار' دیروز ۲۰ آبان ۹۸ در مشهد، اصفهان و تهران اکران شد. سازندگان این فیلم اعلام کرده‌اند که ' تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که دو سال و نیم سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »