و این زنان بلند قامت

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تیم ملی والیبال زنان ایران از روز یکشنبه در سئول رقابتی را با هدف قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر آسیا آغاز می‌کنند. pirmahmouei

تیم ملی والیبال زنان ایران از روز یکشنبه در سئول رقابتی را با هدف قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر آسیا آغاز می‌کنند. تیمی که از ماه‌ها قبل بدون سر و صدا، توجه پررنگ رسانه‌ای و حمایتی ویژه از سوی مدیریت ورزش ایران خودش را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا مهیا می‌کرد، حالا شمارش معکوس را برای اولین دیدارش که قرار نیست از سیمای ایران پخش شود آغاز کرده است.مسابقات والیبال زنان از یکشنبه ۲۶ مرداد تا ۳ شهریور به میزبانی کره‌جنوبی برگزار می‌شود و زنان بلند قامت ایران در گروه اول این رقابت‌ها حضور دارند.

ایران در ابتدا مقابل تیانجین چین و نماینده اسلوونی شکست خورد اما در دیدارهای بعدی مقابل نمایندگان چین و اسلوونی به پیروزی رسیدند. پیش از اردوهای خارجی، تیم ملی در داخل ایران نیز ۸ اردوی تدارکاتی در شهرهای مختلف کشور داشت و بیشتر با تیمهای باشگاهی زنان بازیهای دوستانه‌ای برگزار کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

این فوتبال نیست، این لالیگا است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مذاکرات تیم ملی فوتبال زنان با فدراسیون برای دستمزد برابر شکست خوردبازیکنان تیم ملی فوتبال زنان آمریکا از شکست مذاکرات خود با فدراسیون فوتبال این کشور بر سر دریافت دستمزد برابر با مردان خبر دادند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فیفا بار دیگر ایران را درباره عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها تهدید به تعلیق کردفیفا همچنان بر موضع خود در قابل عدم تصمیم‌گیری مقامات ایرانی درباره مساله حضور زنان در ورزشگاه‌ها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طبق رای دیوان عالی کشور تفاوت دیه زنان پرداخت می شودتهران- ایرنا- رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: نگاه تساوی دیه زن و مرد در بخشی، از طریق جبران، مثبت است اما همچنان هیچ تساوی در دیه زن و مرد در کار نیست بلکه طبق رای دیوان عالی کشور مقرر شده است تا تفاوت دیه پرداخت شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نایب رییس فدراسیون فوتبال: حضور زنان به فضای اخلاقی ورزشگاه‌ها اعتبار می‌بخشدنایب رییس زنان فدراسیون فوتبال: - برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها در کنار مردان مهم‌ترین کار تغییر نگاه جامعه است. اگر زنان در ورزشگاه حضور یابند، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. - وقت آن رسیده تا شاهد فوتبال حرفه‌ای در بخش زنان و مردان همگام با هم باشیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پیشگام جنبش زنان در سوئد | DW | 17.08.2019۱۷ اوت ۱۸۰۱؛ ۲۱۸ سال پیش در چنین روزی فردريکا برِمِر در شهرک پیئیکیو در جنوب غربی فنلاند زاده شد. او پایه‌گذار رمان‌های موسوم به خانوادگی بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »