وکیل سه متهم اعتراضات آبان ماه از تایید حکم اعدامشان در دیوان عالی خبر داد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

مصطفی نیلی، وکیل سه متهم اعتراض‌های آبان‌ماه از تایید حکم اعدام موکلانش در دیوان عالی ایران خبر داده است. آقای نیلی گفته قوه قضاییه به وکلا اجازه دسترسی به پرونده را نداده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی هر سه از دستگیرشدگان اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸ هستند.

آقای نیلی همچنین تاکید کرد:"تاکنون اجازه ورود در پرونده به ما داده نشده است." اما قوه قضاییه ایران با انتشار تصاویری از دادگاه امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی ادعا کرده که این سه بازداشتی به وکیل دسترسی داشته‌اند.در آبان ۱۳۹۸ با تایید آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، قیمت بنزین به طور غافلگیرانه سه برابر شد و موج بی‌سابقه‌ای از اعتراضات شهرهای مختلف ایران را دربرگرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه پیشنهاد بانک مسکن برای وام مستاجرانمدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: سه حالت وام قرض الحسنه، وام اجاره با شرط تسویه سود و وام اجاره با شرط تسویه سود و اصل پول را پیشنهاد داده‌ایم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی سه کانون شیوع طاعون سیاه در چینشناسایی سه کانون شیوع طاعون_سیاه در چین | مقام های محلی در منطقه خودمختار مغولستان داخلی در شمال غرب چین از شناسایی چند کانون شیوع طاعون سیاه یا همان مرگ سیاه خبر داده‌اند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ تاکید کرد توافق تجاری آمریکا، مکزیک و کانادا به نفع هر سه کشور است🔺پرزیدنت ترامپ تاکید کرد توافق تجاری آمریکا، مکزیک و کانادا به نفع هر سه کشور است ⚡️رؤسای جمهوری ایالات متحده و مکزیک پس از یک شام کاری در یک بیانیه مطبوعاتی مشترک اجرای توافق جدید تجاری سه‌جانبه آمریکا، مکزیک و کانادا را به نفع مردم سه کشور دانستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گوترش: تلفات جنگ لیبی در سه ماه اخیر ۱۷۲ درصد افزایش یافته استدبیرکل سازمان ملل متحد می‌گوید تعداد آوارگان جنگ لیبی به بیش از ۴۰۰ هزار نفر رسیده است. لیبی بعد از سقوط معمر قذافی در سال ۲۰۱۱ میلادی رنگ آرامش به خود ندیده و عمر جنگ داخلی در این کشور به ۹ سال رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله انتحاری طالبان در افغانستان سه کشته بر جای گذاشتحمله انتحاری طالبان در افغانستان سه کشته بر جای گذاشت در گزارش خبرگزاری رویترز آمده است که علاوه بر سه نیروی نظامی کشته شده، ۱۴ نفر، از جمله چند غیرنظامی، مجروح شدند و مقر پلیس و مجتمع استانداری نیز به شدت آسیب دید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وکلای امیرحسین مرادی، محمد رجبی و سعید تمجیدی: حکم اعدام موکلانمان تایید شدوکلای امیرحسین_مرادی، محمد_رجبی و سعید_تمجیدی خبر دادند که حکم اعدام موکلانشان در دیوان عالی کشور تایید شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »