وقوع زلزله 5 ریشتری در دریای مدیترانه

11/07/1398 09:34 ق.ظ

زمین لرزه‌ 5 ریشتری صبح امروز در نزدیکی سواحل فتحیه و مارماریس ترکیه خسارات جانی و مالی به همراه نداشت.موغله/خبرگزاری آناتولی به گزارش مرکز مدیریت آفات و حوادث اضطراری ترکیه (آفاد) ساعت 07.

به گزارش مرکز مدیریت آفات و حوادث اضطراری ترکیه (آفاد) ساعت 07.44 به وقت محلی زمین لرزه ای به بزرگی 5 ریشتر در شمال جزیره رودس دریای مدیترانه به وقوع پیوست. این زمین لرزه در عمق 6 کیلومتری سطح دریا رخ داد.

مرکز آن در فاصله 58 کیلومتری شهرستان‌های مارماریس و فتحیه استان موغلای ترکیه بوده است.

اسن‌گل جیولک، استاندار موغلا در همین زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: در حال حاضر هیچ گونه وضعیت اضطراری در منطقه وجود ندارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

روحانی در دیدار با رئیس جمهور قزاقستان: ایران خواهان امنیت و ثبات پایدار در منطقه است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروحانی در دریدار با رئیس جمهور قزاقستان: *ایران خواهان امنیت و ثبات پایدار در منطقه است *تهران از گسترش همه جانبه روابط با نور سلطان استقبال می‌کند *دریای_خزر باید دریای صلح و دوستی برای کشورهای ساحلی باشد

کره شمالی دو موشک دیگر آزمایش کردکره جنوبی اعلام کرد که کره شمالی دو موشک دیگر را در دریای چین شرقی آزمایش کرده است. - خبرگزاری آناتولی

دریای خزر باید دریای صلح و دوستی برای کشورهای ساحلی باشدروسای جمهور ایران و قزاقستان راه‌های گسترش روز افزون روابط دو جانبه و مهمترین تحولات منطقه ای و بین المللی را مورد بحث و تبادل نظر قرار داده و بر لزوم تقویت هر چه بیشترهمکاریهای دو کشور تاکید کردند.

دو فروند موشک کره شمالی در دریای ژاپن فرود آمداین یازدهمین آزمایش موشکی کره شمالی در سال جاری میلادی محسوب می شود و علیرغم دیدارهای رودرروی رهبر این کشور با دونالد ترامپ پیشرفت محسوسی در باره توافق در مورد برنامه هسته ای پیونگ یانگ ایجاد نشده است.

پوتین کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر را امضا کردکنوانسیون وضعیت حقوقی دریای خزر پس از تائید و تصویب نهایی در مجلس علیای پارلمان روسیه و برای اجرا از سوی رئیس جمهور این کشور امضا شد. - خبرگزاری آناتولی

اعتراف خامنه‌ای به وجود ریزش در سپاه پاسداران؛ اما گفت غلبه با رویش‌ها استعلی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه 2 اکتبر در «حسینیه امام‌خمینی» در دیدار با ما کی قراره دوباره مثل سال ۵۷ بپل خیزیم و دیکتاتور فاسد رو دوباره فراری بدیم؟

زمین لرزه‌ 5 ریشتری صبح امروز در نزدیکی سواحل فتحیه و مارماریس ترکیه خسارات جانی و مالی به همراه نداشت.موغله/خبرگزاری آناتولی

به گزارش مرکز مدیریت آفات و حوادث اضطراری ترکیه (آفاد) ساعت 07.44 به وقت محلی زمین لرزه ای به بزرگی 5 ریشتر در شمال جزیره رودس دریای مدیترانه به وقوع پیوست.

این زمین لرزه در عمق 6 کیلومتری سطح دریا رخ داد. مرکز آن در فاصله 58 کیلومتری شهرستان‌های مارماریس و فتحیه استان موغلای ترکیه بوده است.

اسن‌گل جیولک، استاندار موغلا در همین زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: در حال حاضر هیچ گونه وضعیت اضطراری در منطقه وجود ندارد.

به گفته او این زلزله در مناطق سیدی کمر، فتحیه، دالامان، اورتاجا، کوی جغیز و شهرستان مارماریس به مدتی کوتاه احساس شده است.