وقتی نمازجمعه هم لغو شده، چرا برنامه 'دورهمی' با حضور مردم اجرا می‌شود؟!/ حضور در تجمعات تعرض به حقوق دیگران و تضییع حق‌الناس است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور مردم در برنامه دورهمی با توجه به هشدارهای داده شده درباره عدم حضور در تجمعات گفت: گویا هیچ احساس خطری از این بابت وجود ندارد، یا میان مردم و دولت اعتمادی نیست یا مردم به سلامتی خوشان بی‌توجه هستند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«بشیر خالقی» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره حضور مردم در برنامه "دورهمی" با وجود تاکید بسیار مسئولان نظام سلامت کشور درباره جلوگیری از تجمعات برای مقابله با ویروس کرونا گفت: از ابتدا تمام مرخصی‌ها و تعطیلاتی که در نظر گرفته شده است، عملا به این خاطر بوده که مردم در خانه بمانند و در هیچ گونه تجمعاتی شرکت نکنند تا از اشاعه ویروس جلوگیری شود.

وی افزود: دولت تا جایی که توانسته مساله را کنترل کرده است، اما طبق گزارشات پلیس دیدیم که مردم در جاده چالوش، کرج- قزوین در حال تردد بودند، با این تفاسیر به این نتیجه می‌رسیم که این فرهنگ هنوز میان مردم ما جا نیفتاده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خواهشا این برنامه رو بزارید بمونه واسه مردم همین برنامه خیلی‌ها رو تو خونه نگه میداره

تونمازجمعه به کشورهای دیگه توهین میشه تودورهمی به شما

چیو با چی مقایسه می‌کنی ؟

این برنامه تلویزیونی البته با رعایت تمام موارد بهداشتی ، میلیون ها نفر را در خانه ها پای تلویزیون نگاه داشته و مانع بیرون رفتن عده زیادی یا برپایی میهمانی های خانوادگی و ... می شود ! اندکی بصیرت ...

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم خرید عید را به فروردین‌ماه موکول کنند/ محتکران در ملاء عام محاکمه شوندنایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر این‌که «محتکران لوازم بهداشتی بخصوص ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش در ملاء عام و به صورت شفاف محاکمه شوند»، در توصیه‌ای از مردم خواست که خریدهای عید خود را به فروردین‌ماه موکول کرده و خود و جامعه را به خطر نیندازند. محتکران واقعی نه آفتابه دزدها راستی این همه از اینا مفت گرفتید کجا رفت کی می خاید بفروشید به خودمون خبر دارید مردم تو گیلان دارن میمیرن مردم عادی ماسک ندارن هر لحظه تاخیر یک شانس برای انتشار کرونا اینجوری پیش بره به شما هم خواهد رسید دو هفته پیش دروغ بود لالن احتیاط فردا عزاداری سال تحویل هم از اردیبهشت مشخص میکنیم. پدر سگ خیلی میکنی میتونی این عید نوروز و از ما بکیری؟ اسلامی فاسد با اون رهبری الدنگ تریاکی. خاک بر سر کسی که تو این رژیم کار میکنه. کرونا عید_نوروز ایشون بدلیل بی عرضه گی و ناکارآمد بودن رای نیاورده جالبه الان نطقش باز شده جمالی_مجلس فسا فارس
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با مدارسی که کادر خود را مجبور به حضور در مدرسه کنند برخورد می‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم ادلب در حمایت از ترکیهمردم ادلب برای حمایت از ترکیه در مرکز این شهر تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امیدی به خرید بسته‌های سفر توسط مردم تا مدت‌ها نیستمدیرعامل گروه علی بابا در پاسخ به چرایی عدم تمدید قرارداد با ۱۸۲ نفر از پرسنل خود گفت: بسیاری از سفرها کنسل شد‌ه‌اند و نمی‌توان به این امر امیدوار بود که تا مدت‌ها شاهد خرید بسته‌های سفر توسط مردم باشیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صبحی الطفیلی: حضور حزب‌الله لبنان در ادلب غیرشرعی استصبحی طفیلی از روحانیون برجسته شیعه لبنانی خطاب به حزب الله لبنان گفت که جنگ در ادلب از نگاه شریعت اسلامی حرام است. - خبرگزاری آناتولی این طفیلی دقیقا کیه و آیا حضور غاصبان سلطانک عثمانی معروف به اردوغان را شرعی میداند؟ حضور ترکیه چی؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مردم و مسئولان در استفاده از امکانات یکسان باشند/ مسئولان با درایت بیشتر از نگرانی مردم بکاهندنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: احتکار اقلام مورد نیاز مردم گناه نابخشودنی است که قطعا محتکران باید در پیشگاه مردم ایران طلب بخشش کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »