وضعیت قرمز تهران در ۲۲ ایستگاه سنجش کیفیت هوا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وضعیت هوای تهران، قرمز است بر اساس آخرین اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران وضعیت کیفیت هوا در ۲۲ ایستگاه در شرایط ناسالم برای همه گروه‌های سنی است

به گزارش ایسنا، کیفیت هوا در ایستگاه‌های اقدسیه ، سوهانک ، شریف ، شهرداری منطقه ۲، تربیت مدرس ، دانشگاه تهران، ژئوفیزیک ، شهرداری منطقه ۱۰، شهرداری منطقه ۱۱، پارک رازی و میدان امام خمینی ناسالم برای همه افراد است.

علاوه بر این کیفیت هوا در ایستگاه‌های پیروزی منطقه ۱۳، پارک شکوفه ، شهرداری منطقه ۱۵، پارک سلامت ، پارک قائم ، شاد آباد ، شهرداری منطقه ۲۰ ، فرمانداری شهر ری ، شهرداری منطقه ۲۱، شهرداری منطقه ۲۲ وشهرک چشمه ناسالم برای همه افراد گزارش شده است. اطلاعات ایستگاه‌های دانشگاه شهید بهشتی ، پاسداران ، ایستگاه‌های پونک، ستاد بحران ،‌ گلبرگ ،‌ میدان فتح ، مسعودیه وشهرداری منطقه ۱۹ ناسالم برای گروه‌های حساس گزارش شده البته در ایستگاه‌های میدان فتح و شهرداری منطقه ۱۹ میزان ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون به عنوان آلاینده شاخص هوا ثبت نشده است.

بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی آلودگی هوا در تهران تا اواخر وقت پنجشنبه ادامه دارد بنابراین نسبت به پرهیز از ترددهای غیر ضروری به‌ویژه برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری و ریوی، احتیاط در فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز و مدیریت نوع سوخت واحدهای صنعتی در سطح و حومه کلانشهرها توصیه می‌کند.

به گزارش ایسنا، شاخص کیفیت هوا به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا"پاک"، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا"قابل قبول یا متوسط"، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا"ناسالم برای گروه‌های حساس"، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا"ناسالم برای همه گروه‌ها"، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا"بسیار ناسالم" و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا"خطرناک" است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین وضعیت کرونا در ایران: شهر در وضعیت قرمز؛ پرواز به ۳۲ کشور ممنوع شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. 😥
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد قرنطینه ۱۰ روزه تهران در پی اعلام وضعیت قرمز در پایتخت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در تهران: تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها و وضعیت قرمز سراسری | DW | 12.04.2021هشدارها نسبت به چهار رقمی شدن مرگ و میر روزانه کرونایی بالا می‌گیرد. استاندار تهران از تکمیل طرفیت تخت‌های بیمارستانی پایتخت خبر می‌دهد و فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا در استان از افزایش دو برابر و نیمی قربانیان. Mephistopheles🔥 فرکانس نجات^ مقدمات ظهور منجی ۱-اینترنت جهانی🌍 توسط اقایelonmusk ۲-شخص اول،رهبر،رییس جمهور یا حاکم تمام کشور های جهان تا این لحظه (از ۳۱۳نفر یار) ۳-سمینار آرزوی شما دستور شماست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتندتهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند براساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ایران، تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۹۱ فوتی جدید کرونا در کشور / ۱۲۱ شهر در وضعیت قرمز و نارنجی۹۱ فوتی و ۱۰۲۵۰ مبتلای جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۱۰۲۵۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۹۱ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۱۸۷۵۲۳۴ نفر *تعداد بهبودیافتگان: ۱۶۰۸۸۰۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۶۲۵۶۹ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »