کرونا, آموزش, برگزار

کرونا, آموزش

وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد

23/03/2020 11:14:00 ق.ظ

وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد کرونا

Yıldız Aktaş,Nazenin Hansu   |Ankaraآنکارا/خبرگزاری آناتولیبه دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس و مراکز آموزشی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش از راه دور برای تمام مقاطع تحصیلی از صبح امروز آغاز شد و در این راستا ضیاء سلجوق، وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش آنلاین را شخصا برگزار کرد.

المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021

وزیر آموزش ملی ترکیه در آغاز این برنامه آموزشی خطاب به والیدین دانش‌ آموزان اظهار داشت: جهان روزهای دشوار و چالش برانگیز را سپری می‌کند. به منظور حفاظت از سلامتی هموطنان مدارس را برای مدتی تعطیل و آموزش از راه دور را آغاز کردیم.وی تاکید کرد: در روزهای اول ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اما یقین دارم با همکاری و همدلی این دوران را به بهترین شکل مدیریت و سپری می‌کنیم.

سلجوق اذعان داشت: من پیش از اینکه وزیر آموزش ملی باشم، یک آموزگار، پدر و حتی پدربزرگ هستم و به خوبی می‌دانم که کودکان چگونه می آموزند و چه شرایطی باید برای آنها فراهم شود. در این راستا با آموزگاران با تجربه مشورت و همکاری کردیم. در مدیریت این روند، تمام احتمالات را در نظر داریم و راه حل و تدابیر لازم را اتخاذ کرده ایم. headtopics.com

وی به خانواده‌ها اطمینان خاطر داد که تمامی مواردی که به دانش آموزان در مدرسه آموزش داده می شد از طریق آموزش آنلاین نیز آموخته خواهد شد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

وزیر بهداشت ترکیه: کشور تسلیم تهدید کرونا نخواهد شدوزیر بهداشت ترکیه: کشور تسلیم تهدید کرونا نخواهد شد باشه😂😂⁦🤦‍♂️⁩

شکایت کادر درمانی فرانسه از نخست‌وزیر و وزیر سابق بهداشتتعدادی پزشک و پرستار فرانسوی علیه نخست‌وزیر و وزیر سابق بهداشت این کشور به اتهام «دروغ دولتی» نزد دادگستری فرانسه شکایت کردند چه خوب که انقدر در مورد دروغ حساس هستید. حالا اگر ما هم به اتهام دروغ دولتی از خامنه ای، روحانی و رجال نظام شکایت کنیم اصلا کسی صدامون رو می شنوه یه یه راست می فرستندمون اوین؟ مثلا اونایی که 3 روز دروغ کفتن که هواپیما به دلیل نقص فنی سقوط کرده تکلیفشون چیه؟

مشاور وزیر بهداشت: تماس از سامانه ۴۰۳۰ را پاسخ بدهیدتهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست که تماس از سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت را برای غربالگری و بررسی علائم کرونا پاسخ بدهند.

وزیر راه: حمل و نقل باید بدون وقفه ادامه یابد | DW | 21.03.2020وزیر راه می‌گوید کاهش ۵۱ درصدی تردد برون شهری و پس دادن صدها هزار بلیط هواپیما و قطار، نشانه تمکین مردم به توصیه‌هاست. رئیس 'ستاد مقابله با کرونا در استان تهران' اما دوباره هشدار داده که مردم خطر کرونا را جدی نمی‌گیرند.

مشاور وزیر بهداشت: تماس از سامانه ۴۰۳۰ را پاسخ بدهیدتهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست که تماس از سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت را برای غربالگری و بررسی علائم کرونا پاسخ بدهند.

تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim آموزش و پرورش شایعه تمدید تعطیلی مدارس را رد کرد روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هرگونه خبر منتشر شده را مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت‌ ۹۹ تکذیب کرد