وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد

23/03/2020 11:14:00 ق.ظ

کرونا, آموزش

وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد کرونا

Yıldız Aktaş,Nazenin Hansu   |Ankaraآنکارا/خبرگزاری آناتولیبه دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس و مراکز آموزشی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش از راه دور برای تمام مقاطع تحصیلی از صبح امروز آغاز شد و در این راستا ضیاء سلجوق، وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش آنلاین را شخصا برگزار کرد.

وزیر آموزش ملی ترکیه در آغاز این برنامه آموزشی خطاب به والیدین دانش‌ آموزان اظهار داشت: جهان روزهای دشوار و چالش برانگیز را سپری می‌کند. به منظور حفاظت از سلامتی هموطنان مدارس را برای مدتی تعطیل و آموزش از راه دور را آغاز کردیم.وی تاکید کرد: در روزهای اول ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اما یقین دارم با همکاری و همدلی این دوران را به بهترین شکل مدیریت و سپری می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

وزیر بهداشت ترکیه: کشور تسلیم تهدید کرونا نخواهد شدوزیر بهداشت ترکیه: کشور تسلیم تهدید کرونا نخواهد شد باشه😂😂⁦🤦‍♂️⁩

شکایت کادر درمانی فرانسه از نخست‌وزیر و وزیر سابق بهداشتتعدادی پزشک و پرستار فرانسوی علیه نخست‌وزیر و وزیر سابق بهداشت این کشور به اتهام «دروغ دولتی» نزد دادگستری فرانسه شکایت کردند چه خوب که انقدر در مورد دروغ حساس هستید. حالا اگر ما هم به اتهام دروغ دولتی از خامنه ای، روحانی و رجال نظام شکایت کنیم اصلا کسی صدامون رو می شنوه یه یه راست می فرستندمون اوین؟ مثلا اونایی که 3 روز دروغ کفتن که هواپیما به دلیل نقص فنی سقوط کرده تکلیفشون چیه؟

مشاور وزیر بهداشت: تماس از سامانه ۴۰۳۰ را پاسخ بدهیدتهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست که تماس از سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت را برای غربالگری و بررسی علائم کرونا پاسخ بدهند.

وزیر راه: حمل و نقل باید بدون وقفه ادامه یابد | DW | 21.03.2020وزیر راه می‌گوید کاهش ۵۱ درصدی تردد برون شهری و پس دادن صدها هزار بلیط هواپیما و قطار، نشانه تمکین مردم به توصیه‌هاست. رئیس 'ستاد مقابله با کرونا در استان تهران' اما دوباره هشدار داده که مردم خطر کرونا را جدی نمی‌گیرند.

مشاور وزیر بهداشت: تماس از سامانه ۴۰۳۰ را پاسخ بدهیدتهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست که تماس از سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت را برای غربالگری و بررسی علائم کرونا پاسخ بدهند.

تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim آموزش و پرورش شایعه تمدید تعطیلی مدارس را رد کرد روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هرگونه خبر منتشر شده را مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت‌ ۹۹ تکذیب کرد

وزیر آموزش ملی ترکیه به دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد.22.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، جمعی از کادر درمان فرانسه که خود را «C۱۹‌» نامگذاری کردند با حضور بیش از ۶۰۰ پزشک از آنیس بوزین، وزیر سابق بهداشت و ادوار فیلیپ، نخست‌وزیر این کشور شکایت کردند.علی رضا وهاب زاده روز شنبه در حساب توییتر خود نوشت: اگر از شماره ۴۰۳۰ با شما تماس گرفته شد این یک تماس رایگان از طرف وزارت بهداشت و برای اطمینان از سلامتی شما و بررسی علایم کورنا ویروس است.

Yıldız Aktaş,Nazenin Hansu   | Ankara آنکارا/خبرگزاری آناتولی به دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس و مراکز آموزشی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش از راه دور برای تمام مقاطع تحصیلی از صبح امروز آغاز شد و در این راستا ضیاء سلجوق، وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش آنلاین را شخصا برگزار کرد. وزیر آموزش ملی ترکیه در آغاز این برنامه آموزشی خطاب به والیدین دانش‌ آموزان اظهار داشت: جهان روزهای دشوار و چالش برانگیز را سپری می‌کند.2020 خبرگزاری آناتولی وزیر بهداشت ترکیه: امروز 9 تن دیگر بر اثر کرونا فوت کرده و 289 مورد جدید ابتلا به این بیماری  ثبت شد. به منظور حفاظت از سلامتی هموطنان مدارس را برای مدتی تعطیل و آموزش از راه دور را آغاز کردیم. در حال حاضر این شکایت در کمیسیون برنامه در حال بررسی است و این کمیسیون می‌تواند تصمیم بگیرد که آن را رد کند یا به کمیسیون تحقیق ارجاع دهد. وی تاکید کرد: در روزهای اول ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اما یقین دارم با همکاری و همدلی این دوران را به بهترین شکل مدیریت و سپری می‌کنیم. با شناسایی هر بیمار از شیوع ویروس جلوگیری می‌کنیم. سلجوق اذعان داشت: من پیش از اینکه وزیر آموزش ملی باشم، یک آموزگار، پدر و حتی پدربزرگ هستم و به خوبی می‌دانم که کودکان چگونه می آموزند و چه شرایطی باید برای آنها فراهم شود.

در این راستا با آموزگاران با تجربه مشورت و همکاری کردیم. کشور تسلیم این تهدید (کروناویروس) نخواهد شد. دومینیک سورن، نماینده دولت فرانسه در پولینزی در کنفرانس خبری مشترک با رئیس‌جمهوری این منطقه ادوار فریچ، اظهار کرد که در هفته گذشته تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این منطقه به ۱۵ تن رسیده است ولی خوشبختانه هیچ یک از بیماران فوت نکرده‌اند. در مدیریت این روند، تمام احتمالات را در نظر داریم و راه حل و تدابیر لازم را اتخاذ کرده ایم. وی به خانواده‌ها اطمینان خاطر داد که تمامی مواردی که به دانش آموزان در مدرسه آموزش داده می شد از طریق آموزش آنلاین نیز آموخته خواهد شد. اکنون نیز روزانه آمار قربانیان و مبتلایان را به اطلاع عموم می رسانیم. دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف از طریق شبکه «TRT-EBA TV» سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه (TRT) و سامانه اطلاع رسانی آموزش (EBA) برنامه های آموزشی را دنبال خواهند کرد. . وزیر بهداشت ترکیه: تاکنون در مجموع 20 هزار و 345 نفر مورد آزمایش کرونا قرار گرفته و در 1236 نفر از آنها این ویروس مشاهده شد.