وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد کرونا

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر آموزش ملی ترکیه به دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد.به دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس و مراکز آموزشی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش از راه دور برای تمام مقاطع تحصیلی از صبح امروز آغاز شد و در این راستا ضیاء سلجوق، وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش آنلاین را شخصا برگزار کرد.

وی تاکید کرد: در روزهای اول ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اما یقین دارم با همکاری و همدلی این دوران را به بهترین شکل مدیریت و سپری می‌کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر بهداشت ترکیه: کشور تسلیم تهدید کرونا نخواهد شدوزیر بهداشت ترکیه: کشور تسلیم تهدید کرونا نخواهد شد باشه😂😂⁦🤦‍♂️⁩
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شکایت کادر درمانی فرانسه از نخست‌وزیر و وزیر سابق بهداشتتعدادی پزشک و پرستار فرانسوی علیه نخست‌وزیر و وزیر سابق بهداشت این کشور به اتهام «دروغ دولتی» نزد دادگستری فرانسه شکایت کردند چه خوب که انقدر در مورد دروغ حساس هستید. حالا اگر ما هم به اتهام دروغ دولتی از خامنه ای، روحانی و رجال نظام شکایت کنیم اصلا کسی صدامون رو می شنوه یه یه راست می فرستندمون اوین؟ مثلا اونایی که 3 روز دروغ کفتن که هواپیما به دلیل نقص فنی سقوط کرده تکلیفشون چیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشاور وزیر بهداشت: تماس از سامانه ۴۰۳۰ را پاسخ بدهیدتهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست که تماس از سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت را برای غربالگری و بررسی علائم کرونا پاسخ بدهند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر راه: حمل و نقل باید بدون وقفه ادامه یابد | DW | 21.03.2020وزیر راه می‌گوید کاهش ۵۱ درصدی تردد برون شهری و پس دادن صدها هزار بلیط هواپیما و قطار، نشانه تمکین مردم به توصیه‌هاست. رئیس 'ستاد مقابله با کرونا در استان تهران' اما دوباره هشدار داده که مردم خطر کرونا را جدی نمی‌گیرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مشاور وزیر بهداشت: تماس از سامانه ۴۰۳۰ را پاسخ بدهیدتهران- ایرنا- مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست که تماس از سامانه ۴۰۳۰ وزارت بهداشت را برای غربالگری و بررسی علائم کرونا پاسخ بدهند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تکذیب تعطیلی مدارس کشور تا اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآموزش و پرورش شایعه تمدید تعطیلی مدارس را رد کرد روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هرگونه خبر منتشر شده را مبنی بر تمدید تعطیلی مدارس کل کشور تا اردیبهشت‌ ۹۹ تکذیب کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »