وزیر دفاع اسرائیل خود را قرنطینه کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

وزیر دفاع اسرائیل خود را قرنطینه کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این در حالیست که پیش از آقای گانتس چند تن دیگر از مسئولان بلند پایه دولت اسرائیل در اقدامی احتیاطی پس از شیوع مجدد ویروس کرونا به قرنطینه رفته بودند.

دولت اسرائیل در تلاش برای کنترل این بیماری و جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا، از ابتدای هفته جاری محدودیت‌های جدیدی را در این کشور اعمال کرده است. یک مسئول بلند‌پایه وزارت بهداشت اسرائیل روز گذشته (سه‌شنبه‌ هفتم ژوئیه) در اعتراض به نحوه کنترل بیماری و شیوه مقابله با تبعات موج دوم شیوع ویروس کرونا از سمت خود استعفا داد.

اسرائیل پس از شیوع موج نخست همه‌‌گیری ویروس کرونا خیلی زود دست به اقدامات پیشگیرانه زد و محدودیت‌های وسیعی برای نحوه حضور شهروندان و نیز چگونگی ادامه فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی اعمال کرد. این اقدامات سبب شد تا همه‌گیری کووید۱۹ تا چند هفته پیش به نظر تحت کنترل بیاید اما موج دوم شیوع بیماری به یکباره شهروندان و دولت اسرائیل را غافلگیر کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس‌جمهوری مکزیک در نخستین سفر رسمی خود به واشنگتن با پرزیدنت ترامپ ملاقات خواهد کردرئیس‌جمهوری مکزیک در نخستین سفر رسمی خود به واشنگتن با پرزیدنت ترامپ ملاقات خواهد کرد کاخ سفید در بیانیه ای گفت که دو رهبر، توافق تاریخی موسوم به «موافقتنامه ایالات متحده ـ مکزیک ـ کانادا» را که از اول ژوئیه به اجرا گذاشته شد، به رسمیت می‌شناسند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تمامی دستگاه‌های دولتی موظف به عرضه سهام شرکت‌های خود در بورس هستندرئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت، مدیریت بازار سرمایه و افزایش عرضه های اولیه را اقدامی اصولی و دقیق جهت ایجاد ثبات، توسعه و رونق بخشی به بازارهای مالی و اقتصاد کشور دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ترکیه با همتایان آلمانی و ایرلندی خود تلفنی گفت‌وگو کردوزیر امور خارجه ترکیه با همتایان آلمانی و ایرلندی خود به صورت تلفنی رایزنی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تمام دستگاه‌های دولتی طبق ضوابط و مقررات اعلام شده، موظف به عرضه سهام شرکت‌های خود در بورس هستند/ هیجان‌زدگی کاذب نباید بورس را متاثر کندرئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت، مدیریت بازار سرمایه و افزایش عرضه های اولیه را اقدامی اصولی و دقیق جهت ایجاد ثبات، توسعه و رونق بخشی به بازارهای مالی و اقتصاد کشور دانست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تمامی دستگاه های دولتی طبق ضوابط و مقررات اعلام شده، موظف به عرضه سهام شرکت های خود در بورس هستند🔻رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت: 🔹تمامی دستگاه های دولتی طبق ضوابط و مقررات اعلام شده، موظف به عرضه سهام شرکت های خود در بورس هستند 🔹 رشد شاخص های بورس باید طبق پایه های علمی دقیق و بر اساس منطق بازار سرمایه پیش برود
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

انگلستان 20 نفر را به دلیل ارتباط با قتل جمال خاشقجی در لیست تحریم های خود قرار دادانگلستان 20 شهروند عربستان سعودی را به دلیل ارتباط با قتل جمال خاشقجی در لیست تحریم های خود قرار داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »