وزیر کشور: لازمه‌ی افزایش رفاه و ارتقای هویت و اقتصاد شهرها و روستاها مطالعات کاربردی است

28/09/1400 10:32:00 ب.ظ

وزیر کشور با بیان اینکه تلاش برای افزایش حداکثری ارایه خدمات به ساکنان شهرها و روستاها و رفع انتظارات مردم باید اولویت اصلی مدیریت شهری و روستایی کشور باشد، تصریح کرد: لازمه پاسخ منطقی به این انتظارات و کوشش برای اداره مطلوب شهرها و روستاها، اجرای مطالعات کاربردی است.

وزیر کشور با بیان اینکه تلاش برای افزایش حداکثری ارایه خدمات به ساکنان شهرها و روستاها و رفع انتظارات مردم باید اولویت اصلی مدیریت شهری و روستایی کشور باشد، تصریح کرد: لازمه پاسخ منطقی به این انتظارات و کوشش برای اداره مطلوب شهرها و روستاها، اجرای مطالعات کاربردی است. وی افزود: امروز مردم از مدیریت شهری، معنویت و فضای پرنشاط می‌خواهند بنابراین باید در این حوزه‌ها...

وی افزود: امروز مردم از مدیریت شهری، معنویت و فضای پرنشاط می‌خواهند بنابراین باید در این حوزه‌ها یک بازاندیشی صورت پذیرد که قطعا از طریق اجرای مطالعات و پژوهش‌های کاربردی تحقق می‌یابد. وحیدی همچنین به سکونت روستائیان در حاشیه شهرهای بزرگ و تغییر محل زندگی برخی از داخل شهرهای بزرگ به حاشیه آنها اشاره کرد و گفت: هر دو مورد به مباحث اقتصادی و معیشتی برمی‌گردد و باید با اجرای پژوهش‌های کاربردی دلایل اینگونه موارد مشخص شود و اینکه علی رغم توسعه خدمات و زیرساخت‌های روستایی چرا مهاجرت‌ها از روستا به شهرها ادامه دارد.

وزیر کشور همچنین برنامه پایدار درآمدی شهرها و تقویت اقتصاد شهرها و تحقق شهرهای خودکفا را در عصر حاضر با اهمیت و کلیدی برشمرد و گفت: باید از طریق پژوهش‌های کاربردی منابع درآمدی پایدار برای شهرها تعیین شود تا به تراکم فروشی و شهرفروشی که با انتقاد عامه مردم روبروست، پایان دهیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بارش برف در پایتخت/ رگبار و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشوررگبار، باران و وزش باد شدید در کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا: از اواخر امروز (۲۷ آذر) در بیشتر نقاط کشور وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

دهه فجر نقشه راه توسعه شبکه پرسرعت کشور مبتنی بر فیبر نوری را رونمایی خواهیم کردوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر اینکه معتقدم فرصت‌های فناوری اطلاعات بیشتر از تهدیدات آن است گفت: نگاه دولت سیزدهم این است که فناوری اطلاعات یک فرصت است و ما باید از این فرصت برای ارتقا کارآمدی و کارایی دولت و حل مشکلات مردم و اثربخشی بیشتراقدامات حداکثر استفاده را بکنیم.

حال نامساعد ۴۰۰ دشت کشور به لحاظ فرونشسترئیس مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی: *وضعیت ۴۰۰ دشت بزرگ کشور به لحاظ فرونشست، نامناسب است *نیمی از آب‌های زیرزمینی به اتمام رسیده 'عندما يعينني الله وعندما تنتشر أخبار أحلامي في جميع أنحاء العالم ، فأنا أحصل على الكثير من الثروة ، لذلك أعتقد أن ما ينفعني من كل هذه الثروة وأوزع هذه الثروة' محمد قاسم هو إمام. المهدي!

اپوزیسیون ترکیه خواستار انتخابات زودهنگام جهت جلوگیری از هرج‌ومرج در کشور شدکمال قلیچ‌دار اوغلو رهبر حزب «جمهوری‌خواه خلق ترکیه» از مخالفان حزب حاکم «توسعه و عدالت»، خواستار انتخابات زودهنگام ریاست‌جمهوری در این کشور شد.قلیچ‌دار حکومت های دینی باعث هرج و مرج هستند.

حوثی‌ها می‌خواهند سفیر ایران در یمن خاک این کشور را ترک کند🔺 حوثی‌ها می‌خواهند سفیر ایران در یمن خاک این کشور را ترک کند ▪به نوشته وال استریت ژورنال ، این درخواست نشان‌دهنده بروز اختلاف میان حوثی‌ها و حامی عمده خود، یعنی حکومت ایران، است. ⬇ بیشتر بخوانید: بالاخره کلاغ ک...ن دریده هم از خجالتشون درومد!! یعنی باز خامنه‌ای مادر ج....دوباره یک جای خر رو خورد و مادرش گا.....شد اوفییی

واکنش ایران به ادعاهای دیپلمات‌های سه کشور اروپاییسعید خطیب‌زاده گفت: بر خلاف ادعای طرف غربی در مورد درخواست ایران برای وقفه در مذاکرات، هم خود این کشورها و هم دیگر اعضای ۱+۴ کاملا در جریان هستند که این زمان‌بندی، تفاهمی دسته‌جمعی و اتفاقا با در نظر گرفتن تعطیلات طرف‌های اروپایی‌هایی به مناسبت کریسمس و سال نوی مسیحی بوده است. دروغو دشمن خداست خدایا کشورمارا ازدروغ وخشکسالی مصون بدار تشمن روحودمون یکاریش میکنیم