وزارت اطلاعات ایران: عناصر سرویس اطلاعاتی آمریکا را دستگیر کردیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

وزارت اطلاعات ایران روز پنجشنبه ۶ آذر ادعا کرده توانسته است در جریان ناآرامی‌های خیابانی اخیر در ایران ۸ فرد مرتبط با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا را دستگیر کند.

وزارت اطلاعات ایران روز پنجشنبه ۶ آذر ادعا کرد توانسته است در جریان ناآرامی‌های خیابانی اخیر در ایران ۸ فرد مرتبط با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا را دستگیر کند.

این وزارتخانه گفته است این افراد «با بودجه سرویس اطلاعاتی آمریکا در کشورهای مختلف آموزش‌های لازم جمع‌آوری اطلاعات در پوشش شهروند خبرنگاری دیده بودند». در هفته گذشته و در پی افزایش ناگهانی قیمت بنزین خیابان‌های بیش از یک صد شهر ایران شاهد تظاهرات معترضان بود. وی در این زمینه گفت: «دشمنان برای طراحی این توطئه، هزینه بسیاری کرده بودند و مترصد فرصتی بودند تا در یک بزنگاه آن را با استفاده از اقدامات تخریبی و آدم‌کُشی و شرارت انجام دهند و تصور کردند قضیه بنزین فرصت مورد نظر آنها است و لشکر خود را وارد میدان کردند اما ملت ایران با نمایش پرشکوه خود، حرکت دشمن را نابود کرد».حسن روحانی، رئیس‌ جمهور ایران، نیز روز چهارشنبه با اشاره به ناآرامی های اخیر خیابانی در شهرهای ایران گفت که وی از افزایش قیمت بنزین بی‌خبر بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت ورزش ایران خواستار مداخله وزارت خارجه برای برگزاری مسابقات کشتی شدوزارت ورزش و جوانان ایران از وزارت امور خارجه خواست از چند کشور شرکت کننده در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی بخواهد با سفر ورزشکاران خود به ایران موافقت کنند. اتحادیه جهانی کشتی به دلیل اعتراضات سیاسی اخیر در ایران، شرایط را برای میزبانی این کشور مناسب ندانسته و این مسابقات را به تعویق انداخته است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فراخوان عفو بین‌الملل برای ارسال اطلاعات مربوط به اعتراضات اخیر ایرانسازمان حقوق بشری عفو بین‌الملل در فراخوانی از شهروندان ایرانی خواسته‌ است تا فیلم، تصاویر یا اسناد خود را از سرکوبهای معترضان در تظاهرات اخیر ایران به این سازمان ارسال کنند. خب بعدش؟ شما لطف كن اول از فرانسه شروع كن بيا پايين که چی؟ گوییم بگن این و اون و اون یکی هم تحریم! آخرش چی؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: 20 هزار ویدئو و عکس از اعتراضات ایران به دست آمریکا رسیدمایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا گفت که در پی دعوت از مردم ایران برای مستندسازی پمپو جان خر نشی باور کنی ها! همش ساختیگیه می خوان تو دس بیاندازن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا خواستار تحریم شدید ایران از سوی دولت آلمان شد | DW | 27.11.2019مشاور امنیت ملی آمریکا از آلمان درخواست کرده است که از سیاست‌های آن کشور در رابطه با تحریم شدید ایران پیروی کند. رابرت اوبراین از دولت آلمان خواسته است تا به مبادلات بازرگانی و همکاری اقتصادی با ایران خاتمه دهد. نمیکنن، این اروپا خیلی مسخره بازی در میاره چه عجب! شما نگران نباش چون ایرانی اصولاً آدم لارجی هست اما مدل فکریش فیلم فارسی هست. مرام ببینه سینه سپر میکنه برای رفاقت اما آدم کیری رو تا کاردی نکنه ول کن نیست!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ارتش ایران به ائتلاف دریایی آمریکا در منطقهنیروی دریایی ارتش ایران در واکنش به ائتلاف دریایی آمریکا در منطقه، خواستار تامین امنیت خلیج فارس از سوی کشورهای حاشیه آن شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست مشاور امنیت ملی آمریکا از آلمان برای قطع روابط اقتصادی با ایراندر ادامه سیاست‌های خصمانه واشنگتن درقبال کشورمان، مشاور امنیت ملی آمریکا از آلمان درخواست کرده است که از تحریم‌های این کشور علیه ایران پیروی کند. دمش گرم، شما لایق بدترین ها هستید امیدوارم این اروپای زبون تکونی به خودش بده و به این درخواست جواب مثبت بده. نیازی نیست آمریکا بگه ..خود بی ناموسشون باید اینکار بکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »