وزارت نفت معطل توافق هسته‌ای در وین نمی‌ماند/ هر دو تا سه هفته یک قرارداد نفتی امضا می‌شود

15/12/1400 02:12:00 ب.ظ

وزیر نفت: *‌وزارت نفت معطل توافق هسته‌ای در وین نمی‌ماند *هر دو تا سه هفته یک قرارداد نفتی امضا می‌شود

وزیر نفت گفت: وزارت نفت خود را معطل مذاکرات برای حصول توافق هسته‌ای در وین نمی‌کند، تلاش می‌کنیم با استفاده از توان مالی بانک و شرکت‌های داخلی و گاه شرکت‌های خارجی پروژه های صنعت نفت را به سرانجام برسانیم. وی با بیان اینکه خط لوله ۴۴۵ کیلومتری پارس (مهرآران - فسا – شیراز) با استفاده از منابع مالی بانک...

وی با بیان اینکه خط لوله ۴۴۵ کیلومتری پارس (مهرآران - فسا – شیراز) با استفاده از منابع مالی بانک تجارت ساخته می‌شود، گفت: این پروژه نیز همچون دیگر پروژه‌هایی که در ماه‌های اخیر قراردادشان امضا شده با پشتیبانی منابع داخلی پیش می‌رود؛ امروز بانک‌ها به جای این که منابع خود را وارد عرصه بنگاه‌داری کنند می‌توانند وارد پروژه‌های صنعت نفت شوند.

وزیر نفت با اشاره به امضای قراردادهای طرح جمع‌آوری گازهای همراه نفت که طی هفته گذشته با استفاده از منابع مالی هلدینگ خلیج فارس (شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس) گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها هر دو تا سه هفته یک قرارداد صنعت نفت با استفاده از منابع مالی داخلی امضا می‌شود.

اوجی ضمن تشکر از نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری پروژه‌های نفت و گاز این استان، گفت: طی ماه‌های اخیر مجلس پشتیبانی خوبی از وزارت نفت برای امضای قراردادهای توسعه میدان‌های نفت و گاز کشور داشته است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.