ورود دانشجوی فلسطینی هاروارد به آمریکا به دلیل پست‌های دوستانش رد شد

06/06/1398 02:11:00 ب.ظ

ورود دانشجوی فلسطینی هاروارد به آمریکا به دلیل پست‌های دوستانش رد شد بیشتر بخوانید🔽

اسماعیل اجاوی گفته است که بعد از گذشت ۵ ساعت در دفتر اداره مهاجرت، یک افسر او را به اتاقی فراخوانده و برسرش فریاد کشیده و گفته است که دوستانش در شبکه‌های اجتماعی پست‌های ضد آمریکایی منتشر کرده‌اند. یک دانشجوی فلسطینی که از دانشگاه هاروارد آمریکا پذیرش گرفته بود در فرودگاه بوستون مورد بازجویی...

یک دانشجوی فلسطینی که از دانشگاه هاروارد آمریکا پذیرش گرفته بود در فرودگاه بوستون مورد بازجویی ماموران اداره مهاجرت قرار گرفت و به دلیل پست‌های ضد آمریکایی دوستانش در شبکه‌های اجتماعی، از ورود به خاک این کشور باز ماند.

اسماعیل اجاوی ۱۷ ساله که قرار بود کلاس‌هایش را از روز سه‌شنبه آغاز کند به روزنامه دانشجویی هاروارد کرامسون گفته است که ماموران مهاجرتی برای ساعت‌ها او را مورد بازجویی قرار دادند و خواستار دسترسی به تلفن و کامپیوترش شدند.

این دانشجوی فلسطینی که در لبنان زندگی می کند گفته است که قبل از بررسی تلفن و کامپیوترش از او درباره اعتقادات و اعمال مذهبی‌اش سوال پرسیده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پژوهشگران سوئیسی در مسیر خاتمه دادن به آلرژی به موی گربه | DW | 27.08.2019یک گروه پژوهشی در دانشگاه زوریخ موفق به تولید واکسنی شده که می‌تواند آلرژی به موی گربه را مهار کند. این واکسن به گربه تزریق می‌شود و تا کنون بر روی ۷۰ نمونه آزمایشگاهی با موفقیت امتحان شده است.

ارسال پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه/پگاه آهنگرانی به اتهام امنیتی ممنوع‌الخروج استدادستان تهران: پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه ارسال می‌شود پگاه آهنگرانی به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است پرونده مهناز افشار براساس شکایت شکات مفتوح و در حال رسیدگی است یکی از متهمان پرونده هفت تپه احضار شده است

صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زندسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند»، خواستار تصمیم گیری جدی قوای سه گانه در این زمینه شد.

نصرالله: عجله‌ای برای پاسخ به اسرائیل نداریم/ رویترز: حزب‌الله روی 'ضربه حساب شده' کار می‌کندیک منبع نزدیک به رهبری حزب‌الله لبنان جزئیات جدیدی درباره پاسخ مورد نظر این حزب به حمله اسرائیل در ضاحیه جنوبی بیروت فاش کرد و گفت، هرگز شتابی در اجرای عملیات پاسخ صورت نخواهد گرفت.

نعیم قاسم: واکنش ما به حملات اسرائیل غافلگیرکننده خواهد بود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimجانشین دبیرکل حزب‌الله لبنان: *واکنش ما به حملات اسرائیل غافلگیرکننده خواهد بود *ما منتظر واکنش شورای امنیت به این حمله نمی‌مانیم

قاتل امام جمعه کازرون به دار مجازات آویخته شدشیراز - ایرنا- حکم قصاص قاتل امام جمعه شهرستان کازرون طبق رأی صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس صبح روز چهارشنبه در شهرستان کازرون و در ملاء عام اجرا شد.