ورود فرستاده آمریکا به بیروت؛ دعوت به اصلاحات اقتصادی بسیار ضروری

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ورود فرستاده آمریکا به بیروت؛ دعوت به اصلاحات اقتصادی بسیار ضروری العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ریاست جمهوری لبنان در توئیتر خود به نقل از هیل نوشت: «من امروز به درخواست ما‌یک پمپئو وزیر امور خارجه برای دیدار با رهبران لبنان به منظور بحث و گفت‌وگو در باره شرایط کنونی در اینجا حضور دارم و این دیدار بیانگر قدرت شراکت دو ‌کشور ما است.»هیل گفت: «ایالات متحده از نیروهای امنیتی می‌خواهد ‌که به تضمین سلامت تظاهرکنندگان در هنگام حضور آنها در تظاهرات مسالمت‌آمیز، ادامه داده و خواهان خویشتن‌داری همه اطراف هستم، زیرا در گفتمان مدنی، جایی برای خشونت وجود ندارد.

ریاست جمهوری لبنان در توییتر خود اعلام کرد‌، عون به دیوید هیل اطلاع داده است که روند تشکیل دولت جدید از روز پنج‌شنبه با انتصاب «حسان دیاب» در مست نخست وزیر انتصابی، آغاز شد‌، «و این دولت وظایف بسیاری خواهد داشت که مهمترین آنها‌، اجرای اصلاحات ضروری است‌، به ویژه که از یک تیم کاری هماهنگ برخوردار خواهد بود که قادر به رویاروئی با اوضاع دشوار سیاسی و اقتصادی کنونی لبنان است.»؛ عون افزود: «روند ضد فساد که از 3 سال پیش آغاز شده است‌، همچنان و با قدرت تمام‌، ادامه دارد.

سفر هیل به لبنان با فراخوان وزارت امور خارجه آمر‌یکا از دولت لبنان برای اجرای اصلاحات و بازخواست از مسئولان امور، همزمان شد. وزارت خارجه آمریکا خاطرنشان ‌کرد: «ما از دولت لبنان خواسته‌ایم تا اصلاحات ضروری اقتصادی را به مورد اجرا بگذارد.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خطیب جمعه تهران: ملت مسیح آمریکا به خاطر حضرت مسیح به ترامپ رای ندهندخطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران، از مردم آمریکا که آنها را «ملت مسیح» نامید خواست تا اگر واقعا 😅 بخاطر تو حتما بهش رای نمیدن zortema2 افتادن به پاچه خواري مردم امريكا!!! هرهرهرهر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورود انسولین به مشهد/ توزیع دارو بر اساس سقف تعیین شده بیمه بیمارانمدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به ورود محموله داروی انسولین به مشهد از توزیع انسولین در داروخانه‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اساس سقف تأیید شده بیمه بیماران دیابتی خبر داد. این است نتیجه حکومت آخوندی. شما جایی را بفرمایید که سالم است و درست کار میکند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اکثریت مجلس آمریکا به طرح استیضاح ترامپ رای موافق داد | DW | 19.12.2019اکثریت اعضای مجلس نمایندگان آمریکا دو اتهام دونالد ترامپ در پرونده اوکراین را وارد دانستند. با مصوبه مجلس نمایندگان، طرح استیضاح ترامپ برای بررسی نهایی به مجلس سنا سپرده می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا به طرح استیضاح ترامپ رای مثبت داد«سوءاستفاده از قدرت» و «کارشکنی در کار کنگره» دو ماده طرح استیضاح دونالد ترامپ است. این طرح اکنون برای رسیدگی نهایی به مجلس سنا ارجاع می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخستین واکنش پرزیدنت ترامپ و کاخ سفید به رای استیضاح مجلس نمایندگان آمریکا: شرم‌آور بودهمزمان با رای گیری در مجلس نمایندگان آمریکا بر سر استیضاح ریاست جمهوری ایالات متحده٬ پرزیدنت ترامپ در میشیگان در جمع طرفدارانش سخنرانی داشت و به رای استیضاح مجلس نمایندگان واکنش نشان داد. پرزیدنت تر We Iranian Americans support president trump iraniansfortrump واقعا شرم آور بود...! این ترامپ روانیه همه دنیا را عاجز کرده با تحریما !! بیماری تحریم کردن اینو آن را داره!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا به طرح استیضاح ترامپ رای مثبت دادمجلس نمایندگان آمریکا در جلسه‌ای که از ساعاتی پیش آغاز شد، پس از آن که قانونگذاران موافق و مخالف استیضاح، به بیان نظرات خود پرداختند، لحظاتی پیش وارد مرحله رأی‌گیری شد و پس از ساعت‌ها بحث و بررسی، دو ماده طرح استیضاح دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری این کشور را تصویب کرد. «سوءاستفاده از قدرت» و «کارشکنی در کار کنگره» دو ماده طرح استیضاح دونالد ترامپ است. این طرح اکنون برای رسیدگی نهایی به مجلس سنا ارجاع می شود. واکنش ترامپ به تصویب استیضاح: «در نهایت، اتفاقی رخ نداد. ما به چیزی همچون یک رفتار انگشت‌نما که باید پیش از آنکه یک رئیس‌جمهوری از قدرت عزل شود وجود داشته باشد، نزدیک نشدیم.» ترامپ و ول کن مملکت خودتو بچسب چرا ۲۵ اذر سهمیه بنزین خودروهای مردم و واریز نکردند؟ از ۲۵ ابان تا ۲۵ اذر میشه یک ماه! ۵ روزشو خوردن؟ هنوزم واریز نشده بیشرفها استقلال مجلس کشور استکبار و استعمار را ببینید!!! ما هیچ ما نگاه.‌‌‌
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »