ورود خودرو به جمعیت در برلین یک کشته و ده زخمی برجا گذاشت | DW | 08.06.2022

18/03/1401 12:55 ب.ظ

یک خودرو که مشخصات آن و راننده‌اش هنوز فاش نشده به عابران پیاده در برلین برخورد کرده است. به گفته آتش‌نشانی پایتخت آلمان، در این سانحه یک نفر کشته و ده تن زخمی شده‌اند.

یک خودروی شخصی که مشخصات راننده‌اش هنوز فاش نشده به عابران پیاده در برلین برخورد کرده است. به گفته آتش‌نشانی پایتخت آلمان، در این سانحه یک نفر کشته و ده تن زخمی شده‌اند. صبح امروز (چهارشنبه، ۸ ژوئن / ۱۸ خرداد) یک خودروی شخصی در خیابان تاونتسین (Tauenzien Straße) در منطقه شارلوتنبورگ برلین وارد پیاده‌رو شد و شماری از عابران پیاده را زخمی کرد.

سخنگوی آتش‌نشانی پایتخت آلمان گفت، یکی از زخمی‌ها کشته و ۱۰ تن دیگر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وضعیت برخی از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است. به گفت سخنگوی پلیس، راننده که مشخصات او تاکنون منتشر نشده دستگیر شده است. هنوز معلوم نیست که آیا این حادثه عمدی بوده یا تصادفی. در دسامبر ۲۰۱۶ یک تروریست تونسی به نام انیس عامری در نزدیکی محل حادثه امروز با یک کامیون به بازار کریسمس حمله برد و ۱۲ نفر را کشت و ۵۰ نفر را زخمی کرد. عامری در ایتالیا به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

حمله کرده درست تر نبود؟ برخورد؟ lil_stressballl بای انی چنس، این اون نیست؟ به زندگی نرمال خوش آمدیم! 🤦🏼‍♀️ دین صلح و دوستی

نابودی کلنی‌های زنبور عسل در سراسر جهان در پی آلودگی به یک ویروس کشندهاین ویروس در حالی زندگی زنبورهای عسل را بطور جدی به خطر انداخته که جمعیت زنبورها پیش از این نیز به دلیل تخریب زیستگاه‌های آنها، استفاده از آفت کش‌ها و تغییرات آب و هوایی بطور قابل توجهی کاهش یافته بود. این دیگه بسیار وحشتناکه!

طبقه زیرزمین متروپل با یک متر حفاری به آب می‌رسید/ ساختمان در خاک سست غوطه‌ور بودعضو هیات‌علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی اظهار داشت: طبق بررسی‌ها در پارکینگ و زیر زمین ساختمان متروپل اگر تنها یک متر بیشتر حفاری انجام شود، به آب می‌رسند و به عبارت دیگر ساختمان در یک محیط بسیار سست و نرم غوطه ور قرار داشته‌ است.

نکونام در آستانه سرمربی‌گری استقلال/ حضور یک دستیار خارجی در کنار نکونامنکونام در آستانه سرمربی‌گری استقلال طبق پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، جواد نکونام در حال حاضر نزدیک‌ترین فرد برای هدایت استقلال است و در صورت نهایی شدن حضور او در استقلال، یک دستیار خارجی در کنار او در نیمکت آبی‌ها حضور خواهد داشت

سایت خبری محلی: ۱۲ زندانی در زاهدان در یک روز اعدام شدندبرخی منابع حقوق بشری در ایران از اعدام «۱۲ زندانی» در روز دوشنبه، ۱۶ خرداد، در زندان مرکزی زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان، خبر دادند.

آزمایش موفق یک دارو در آمریکا؛ سلول‌های سرطانی در بدن همۀ بیماران ناپدید شدندچهارده بیمار مبتلا به راست روده یا «رکتوم» که در یک آزمایش ایمونوتراپی در ایالات متحده شرکت کرده بودند، در پایان دورۀ آزمایش هیچ نشانی از ابتلا به سرطان در بدن نداشتند؛ نتیجه‌ای که از سوی پزشکان «شگفت‌انگیز» توصیف شده است. لینک مقاله رو کاش میذاشتید و دقیقا همینجاست ک زامبی ها میان اشاره ب فیلم من یک افسانه ام این اتفاق شگرف انقلابی در علم پزشکی خواهد بود و امید به زندگی انسان‌ها دو چندان خواهد شد. دست مریزاد به این دانشمندان بزرگ.

بربوک در پاکستان: کمک به افغانستان باید منوط به شروط سخت باشد | DW | 07.06.2022در سفر آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان به پاکستان مسئله وضعیت حاکم بر افغانستان موضوع کانونی گفت‌وگوها با مقامات اسلام‌آباد بود. آلمان همچنان در تلاش برای خروج همکاران سابق افغان است. خانم بربوک به کرونا مبتلا شد.

یک زخمی حادثه ورود خودرو به جمعیت در برلین، ۸ ژوئن ۲۰۲۲

صبح امروز (چهارشنبه، ۸ ژوئن / ۱۸ خرداد) یک خودروی شخصی در خیابان تاونتسین (Tauenzien Straße) در منطقه شارلوتنبورگ برلین وارد پیاده‌رو شد و شماری از عابران پیاده را زخمی کرد. سخنگوی آتش‌نشانی پایتخت آلمان گفت، یکی از زخمی‌ها کشته و ۱۰ تن دیگر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وضعیت برخی از زخمی‌ها وخیم گزارش شده است. به گفت سخنگوی پلیس، راننده که مشخصات او تاکنون منتشر نشده دستگیر شده است.

هنوز معلوم نیست که آیا این حادثه عمدی بوده یا تصادفی.

در دسامبر ۲۰۱۶ یک تروریست تونسی به نام انیس عامری در نزدیکی محل حادثه امروز با یک کامیون به بازار کریسمس حمله برد و ۱۲ نفر را کشت و ۵۰ نفر را زخمی کرد. عامری در ایتالیا به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد.

این گزارش تکمیل می‌شود.