وحیدی: مدیر پروازی توهین به مردم استان است

07/06/1400 10:27:00 ب.ظ

وزیر کشور: مدیر پروازی توهین است، مدیر پروازی انتخاب نمی‌کنیم

وزیر کشور گفت: مدیر پروازی توهین به مردم استان است. مگر می شود استاندار و فرماندار پروازی باشد؟ قحط الرجال که نداریم تا مدیر پروازی انتخاب کنیم. مدیر پروازی انتخاب نمی کنیم. وی ادامه داد: این سفر سرزده و خیلی خوب بود و رییس جمهور از نزدیک مشکلات را دید و تصمیمات خوبی هم گرفته شد. احیای زمین های کشاورزی استان باید ادامه یابد که تصمیماتی در این زمینه گرفته شد.

درباره تکمیل هرچه سریعتر طرح آب و فاضلاب و مدیریت روان آب ها تصمیم گیری شد. قرار شد قیمت تضمینی خرید محصولات تولیدی استان سریعتر اعلام شود.

وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه وزارت کشور یک وزارتخانه مهم بوده و در واقع حکمرانی عمومی با وزارت کشور است ، تصریح کرد: تجمیع کارکردهای دستگاه های مختلف دولت با وزارت کشور است. اگر این تجمیع به خوبی انجام نشود، عدم تعادل بروز می کند. وظیفه بسیج ظرفیت های کشور و هماهنگ‌سازی هم با وزارت کشور است. اولین برنامه ما این است که وزارت کشور در جایگاه اصلی خود باشد. هدف ما ارتقای کیفیت و کمیت حکمرانی است.

وحیدی همچنین با اشاره به اینکه باید حکمرانی به داخل مردم بازگردانده شود، گفت: باید از تصدی گری دولت به نفع تصدی گری مردم فاصله بگیریم. در این زمینه به گفتمان سازی نیاز داریم. وزیر کشور خاطرنشان کرد: اگر برنامه های بخشی با استانی و ملی در یک تعادل قرار نگیرد دچار مشکل می شویم. الان یک صنعت جایی رفته که با مشکل کمبود آب مواجه است و باعث ایجاد مشکل شده است. این برنامه ها باید به تعادل برسد تا توازن و عدالت منطقه‌ای ایجاد شود. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

قطعه‌ای که هوشنگ کامکار به مردم افغانستان تقدیم کردهوشنگ کامکار _ آهنگساز _ قطعه‌ «فغانستانی دیگر» را برای ارکستر سمفونیک و ساز عود خلق و به مردم ستم دیده افغانستان تقدیم کرده است.

حمایت قاطع حزب «مردم اتریش» به صدر اعظم؛ کورتس با ۹۹ درصد آرا رهبر حزب ماندنمایندگان حزب مردم اتریش با رای قاطع خود، بار دیگر سباستین کورتس را به عنوان رهبر این حزب معرفی و انتخاب کردند. أقای کورتس از سال ۲۰۱۷ رهبری این حزب را برعهده داشته است. اگر به دنبال شغل هستید فرم زیر را پر کنید ما ۱۵نفر را برای بخش های مختلف نیاز داریم. اگر این اتفاق در ایران افتاده بود به جای حمایت قاطع از دیکتاتوری استفاده می کردید! برای غرب تنها همسویی با آنها ملاک دموکراسی است و انتخابات صرفا یک بازی است.

رانت انحصار دریافت ریجستری تلفن همراه باعث فساد شد/ مهلت ۱۰ روزه وزیر اقتصاد به گمرک برای تغییر روش فعلیبررسی‌ها نشان می‌دهد که دریافت عوارض جهت ریجستری تلفن همراه به روش فعلی موجب فساد به دلیل رانت انحصاری واردات شده و حق مسلم مسافران تضییع شده است. آیا تشگیلات و اپوزیسیونهای بد و بدتر و تلویزیونهای فارسزبان و حکومت جاهلیت اشغالگر ایران با ۳ قوه بی قوه و نمایندگان و جاهلان و اوباشان و ملاهایش شرم و حیا و خجالت نمیکشند علوم فارسیعربی کشور بی منطق است و باز تولید علوم جاهلیت هفتگانه سنتی اعراب،همچنان تحمیلی بر ایرانیانست؟

حمله حوثی‌ها به پایگاه نظامی «العند» ده‌ها کشته بر جای گذاشتدر حمله هوایی حوثی‌ها به پایگاه نظامی «العند» در استان «لحج» در 60 کیلومتری شمال عدن، در جنوب غربی یمن، دست‌کم 40 سرباز کشته و ده‌ها تن زخمی شدند.منابع الیمن العند لحج چرابه اهداف حوثی هادر صنعاء ومرکز حسن ایرلو ورهبرحوثی ها تهاجم نمیکنید ؟ این جنایاتهاتوسط حسن ایرلوفرماندهی میشود. چراجامعه بین المللی سکوت کرده است. بازدارندگی وحفاظت ازشهروندان حکم میکند که پاسخ مشروع داده شود . اگرتهاجم نکنید،مجبورید قربانی بیشتری بدهید.

طالبان کنترل خود بر راه‌های منتهی به فرودگاه کابل را تشدید کرده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دولت وعده داده با وجود تحریم‌ها برای حل مشکلات برنامه دارد/ برنامه وزرای اقتصادی به زودی قابل راستی‌آزمایی است/ مسیر مذاکرات همچنان باز است و می‌توان به نتیجه رسیدقنبری در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد: دولت وعده داده با وجود تحریم‌ها برای حل مشکلات برنامه دارد/ برنامه وزرای اقتصادی به زودی قابل راستی‌آزمایی است/ مسیر مذاکرات همچنان باز است و می‌توان به نتیجه رسید