وبسایت ریاست جمهوری ایران هم هک شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وبسایت ریاست جمهوری ایران نیز بامداد پنج‌شنبه به دنبال بسیاری از دیگر وبسایت‌های متعلق به نهادهای جمهوری اسلامی هک شد و دسترسی به این وبسایت فعلا امکان‌پذیر نیست.

رهبر جمهوری اسلامی روز چهارشنبه در نخستین سخنرانی خود پس از درگذشت مهسا امینی بر اثر خشونت ماموران گشت ارشاد و گسترش اعتراضات خیابانی به نقاط مختلف ایران، هیچ اشاره‌ای به این اتفاقات نکرد.

وی در حالی با بی‌اعتنایی از کنار اتفاقات روزهای اخیر گذشت که انتظار می‌رفت در سخنرانی روز چهارشنبه، ۳۰ شهریور، به این اتفاقات اشاره کند و همچون موارد بسیار در گذشته در سخنانی تکلیف نیروهای امنیتی و پلیس در برخورد با اعتراضات را مشخص کند. در دیگر سو نیز این گمانه مطرح بود که رهبر جمهوری اسلامی همچون همیشه از مقوله حجاب دفاع خواهد کرد و به صورتی غیرمستقیم، فرمان سرکوب اعتراضات را به نیروهای تحت امر خود خواهد داد.

وی در سخنرانی امروز خود تنها به روایت برخی خاطرات دوران جنگ ایران و عراق پرداخت و خواستار مقابله با «تحریف» واقعیات آن دوران به‌ویژه برای نسل جوانِ امروز ایران شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

CyrusGreatSon Mahsa_Amini

👍

👌

مجردماندن دختر پسرها بخاطر گرانی و اینکه بعدش آنها را که نمی توانند بخاطر گرانی ازدواج کنند گشت های ارشاد بگیرد که لباس تان مورد پسند مقامات بالا نیست شده دق دلی از گشت های ارشاد!! بایدبرای ازدواج ها قدم برمی‌داشت دولت! وام ازدواج نمی شود خرجی روزانه! تحریم ها وگرانی تا کِی؟؟

این پیام رو امروز صبح از ایران دریافت کردم لطفا در پخش اون یاری کنید

مهساامینی

OpIran thank you 🙏 Mahsa_Amini مهسا_امینی

Mandali48351712 امیدوارم درست باشه OpIran مهسا_امینی

We, the people of Iran, have risen after forty years of torture, tyranny and death. Let's be each other's voice together. The silence has fled. IranProtests مهسا_امینی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله هکری گروه انانیموس؛ وبسایت دولت ایران از دسترس خارج شدگروه هکری انانیموس اعلام کرد که که وبسایت اصلی دولت جمهوری اسلامی را هک کرده است. این گروه هکری خطاب به مردم ایران گفته: ما اینجا همراه شما هستیم. عملیات علیه دولت ایران آغاز شد. منتظر ما باشید. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدار رئیسی با مکرون در حاشیه مجمع عمومی سازمان مللابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران سه‌شنبه 29 شهریور در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه دیدار جاکش تر از دولت فرانسه، هیچ دولتی وجود نداره.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حضور افراد تحت تحریم در هیئت همراه رئیسی به نیویورکپس از اعلام شکایت علیه ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در دادگاه نیویورک، تصاویر تیم همراهان او واکنش‌های بسیاری را در داخل و خارج ایران برانگیخت.طبق تو خوابتون هم نمیدید یه روزی سوار همچین هواپیماها بشید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زمینه 'مذاکره‌' در نیویورک فراهم استزمینه 'مذاکره‌' در نیویورک فراهم است حضور علی باقری، رییس تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در هیات جمهوری اسلامی ایران در سفر به نیویورک نشان می‌دهد، ایران برای هرگونه مذاکره در جهت احیای برجام آمادگی دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در باکو می‌گوید گاز روسیه از طریق جمهوری آذربایجان به ایران سوآپ می‌شودرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. به مردم بگین لباس نیرو انتظامی بپوشن برن قاطی مردم خیلی برای روحیه تاثیر داره If you don't hear from us later, know that they cut our internet so that we can't send our voice here!so help us to say her name please!!!! Mahsa_Amini IranProtests Iran_in_the_blood
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ثبت شکایت سه «قربانی خشونت» سیستم قضایی ایران از رئیسی در نیویورکسه نفر از قربانیان دستگاه قضایی جمهوری اسلامی در دوران ریاست ابراهیم رئیسی بر این نهاد، از وی به دادگاه فدرال نیویورک شکایت کردند. فراخوانیکه در جلوی سازمان ملل که بوسیله دو نفر داریوش و ابی مافنگی باشه به جایی نمیرسه نمیدونم به حال و روزِ خودمون و کشورم گریه کنم به خاطر شلیک هایی که میکنند و ...💔💔🥲 یا به حال و روز این بخندم 🤣🤣
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »