واکنش‌ها در تونس به عادی‌سازی روابط بحرین و اسرائیل

23/06/1399 10:48 ق.ظ

احزاب سیاسی و سازمان‌های غیردولتی در تونس توافق عادی‌سازی روابط بحرین و اسرائیل را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی

احزاب سیاسی و سازمان‌های غیردولتی در تونس توافق عادی‌سازی روابط بحرین و اسرائیل را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی 13.09.2020 تونس/خبرگزاری آناتولی خالد الکریشی، نماینده جنبش الشعب در پارلمان تونس در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی عادی‌سازی روابط میان منامه و تل‌آویو را به شدت محکوم کرده و این اقدام را اشغال حقوق مردم شریف فلسطین خواند.

الصادق جبنون، سخنگوی حزب قلب تونس نیز تاکید کرد که این حزب از حقوق ملت فلسطین دفاع کرده و اجازه پایمالی آن را نخواهد داد. منیره العیاری، نماینده حزب جریان دموکراتیک تونسی نیز گفت: توافق عادی‌سازی فاقد اعتبار است، ما به حمایت قاطعانه از آرمان فلسطین ادامه خواهیم داد.

اتحادیه حمایت از حقوق بشر تونس نیز توافق عادی‌سازی روابط میان منامه و تل‌آویو را به شدت محکوم کرد. جمال مسلم، رئیس این سازمان ضمن محکوم کردن این توافق تاکید کرد که این اقدام پیامدهای خطرناکی در روند مسئله فلسطین دارد. headtopics.com

گفتنی است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شامگاه 11 سپتامبر با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود اعلام کرد: پس از امارات متحده عربی٬ بحرین نیز برای عادی سازی روابط با اسرائیل به توافق رسید.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزیر خارجه مالت: اتحادیه اروپا در روابط با ترکیه باید به طور استراتژیک عمل کندوزیر خارجه مالت: اتحادیه‌اروپا در روابط با ترکیه باید به طور استراتژیک عمل کند

هفت مامور پلیس در حمله به پاسگاهی در افغانستان زخمی شدند

آتش‌سوزی در اردوگاه موریا؛ هزاران پناهجو برای دومین شب در خیابان‌ها و معابر خوابیدنددر جریان آتش‌سوزی چهارشنبه تقریبا تمامی اردوگاه موریا، در جزیره لسبوس یونان، ویران شد و هزاران پناهجو پنجشنبه‌شب نیز برای دومین شب پیاپی در خیابان‌ها، مزارع و حتی در گورستان‌ها به سر بردند. بیش از ۱۲ هزار پناهجو در موریا و اطراف آن زندگی می‌کردند.

شناسایی۳۰ هزار و ۵۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی/ استان همچنان در وضیعت قرمزرئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزخبر داد ؛ شناسایی۳۰ هزار و ۵۵ نفر بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی/ استان همچنان در وضیعت قرمز

مجوز ۷ هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت / پرداخت ۳ ماه کارانه معوق در هفته آیندهصدور مجوز ۷ هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت وزارت بهداشت: استخدام سه هزار نفر از افرادی که در آزمون سال گذشته شرکت کرده بودند و نمرات آنها بعد از افراد پذیرفته شده بود، در دستور کار قرار گرفته و مجوز استخدام ۷ هزار نفر دیگر صادر شده است

ماجراجویی در دبی؛ سواری با موج‌شکن کوسه‌ شکل در ساحل جمیراماجراجویی در دبی؛ سواری با موج‌شکن کوسه‌ شکل در ساحل جمیرا Adventures این گزارش را بخوانید و ببینید🔽

احزاب سیاسی و سازمان‌های غیردولتی در تونس توافق عادی‌سازی روابط بحرین و اسرائیل را محکوم کردند.

13.09.2020

تونس/خبرگزاری آناتولی

خالد الکریشی، نماینده جنبش الشعب در پارلمان تونس در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی عادی‌سازی روابط میان منامه و تل‌آویو را به شدت محکوم کرده و این اقدام را اشغال حقوق مردم شریف فلسطین خواند.

الصادق جبنون، سخنگوی حزب قلب تونس نیز تاکید کرد که این حزب از حقوق ملت فلسطین دفاع کرده و اجازه پایمالی آن را نخواهد داد.

منیره العیاری، نماینده حزب جریان دموکراتیک تونسی نیز گفت: توافق عادی‌سازی فاقد اعتبار است، ما به حمایت قاطعانه از آرمان فلسطین ادامه خواهیم داد.

اتحادیه حمایت از حقوق بشر تونس نیز توافق عادی‌سازی روابط میان منامه و تل‌آویو را به شدت محکوم کرد. جمال مسلم، رئیس این سازمان ضمن محکوم کردن این توافق تاکید کرد که این اقدام پیامدهای خطرناکی در روند مسئله فلسطین دارد.

گفتنی است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شامگاه 11 سپتامبر با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود اعلام کرد: پس از امارات متحده عربی٬ بحرین نیز برای عادی سازی روابط با اسرائیل به توافق رسید.

بحرین چهارمین کشور عربی پس از مصر، اردن و امارات متحده عربی است که برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل توافق کرده است.