واکنش‌ها به حمله یکشنبه به منطقه سبز بغداد و سفارت ایالات متحده؛ آمریکا آماده پاسخگویی به حمله ایران در سالمرگ سلیمانی است

01/10/1399 08:31 ق.ظ

♦️ واکنش‌ها به حمله یکشنبه به منطقه سبز بغداد و سفارت ایالات متحده؛ آمریکا آماده پاسخگویی به حمله ایران در سالمرگ سلیمانی است ▪️ خبرگزاری رویترز یکشنبه شب گزارش داد دست‌کم هشت راکت به سمت منطقه سبز و سفارت ایالات متحده در شهر بغداد شلیک شد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مایک پمپئو (چپ) وزیر خارجه آمریکا و ژنرال کنت مکنزی، رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده موسوم به سنتکام وزیر خارجه ایالات متحده به حمله منتسب به گروه‌های مورد حمایت جمهوری اسلامی در منطقه سبز بغداد و سفارت آمریکا در عراق واکنش نشان داد.

همچنین کنت مکنزی فرماندهی مرکزی ارتش ایالات متحده گفت که اگر جمهوری اسلامی قصد حمله در سالگرد کشتن قاسم سلیمانی دارد، ایالات متحده «آماده واکنش» است.

مایک پمپئو یکشنبه شب ۳۰ آذر در بیانیه‌ای اعلام کرد: ایالات متحده حمله شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران به منطقه بین المللی در بغداد که به زخمی‌شدن یک عراقی منجر شد را محکوم می‌کند. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در واکنش حمله روز یکشنبه به منطقه سبز بغداد و سفارت آمریکا، در توییتی نوشت: شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران یکبار دیگر آشکار و بی‌شرمانه در بغداد حمله و شهروندان عراقی را مجروح کردند. مردم عراق حق دارند که این مهاجمان را تحت پیگرد قانونی قرار دهند. این جنایتکاران خشن و فاسد باید اقدامات بی‌ثبات کننده‌شان را متوقف کنند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

هردو غلط کردند! چرا باند ترامپ هر چیزی را به ایران نسبت می دهد؟ موشک پرانی هایی صورت گرفته و غالب گروهها نیز آن را محکوم کرده اند باند کینه جو و ابله چرا پیش از آنکه معلوم شود این کار داعش بوده،یا تفاله های باقیمانده از صدام یا گروههای دیگر،نام ایران را بمیان می کشد؟! گوه خوری دلقک مسغره لطفا واکنش حرف خالی برای ملا خرجی ندارد انحلال_سپاه_پاسداران

آماده پاسخگویی بودین بعد خرابی عین الاسد پاسخ میدادین یه دنیا فهمیدن شما ها قصد جنگ با ایران ندارین فوقش تبادل آتش محدود چه ربطی به ایران داره الدنگ خودتون بهتر می دونید اگه ایران بخواد به سفارت شما حمله بکنه در چند ثانیه دودمانتون رو با خاک یکسان میکنه کار خودتونه برا ننه من غریبم بازی... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای چقدر شجاع شدیم😊 ادعا که مفته، ادعا کنید چیکار می خوایم بکنین مثلا؟

Print this page

مایک پمپئو (چپ) وزیر خارجه آمریکا و ژنرال کنت مکنزی، رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده موسوم به سنتکام

وزیر خارجه ایالات متحده به حمله منتسب به گروه‌های مورد حمایت جمهوری اسلامی در منطقه سبز بغداد و سفارت آمریکا در عراق واکنش نشان داد. همچنین کنت مکنزی فرماندهی مرکزی ارتش ایالات متحده گفت که اگر جمهوری اسلامی قصد حمله در سالگرد کشتن قاسم سلیمانی دارد، ایالات متحده «آماده واکنش» است.

مایک پمپئو یکشنبه شب ۳۰ آذر در بیانیه‌ای اعلام کرد: ایالات متحده حمله شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران به منطقه بین المللی در بغداد که به زخمی‌شدن یک عراقی منجر شد را محکوم می‌کند.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در واکنش حمله روز یکشنبه به منطقه سبز بغداد و سفارت آمریکا، در توییتی نوشت: شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران یکبار دیگر آشکار و بی‌شرمانه در بغداد حمله و شهروندان عراقی را مجروح کردند. مردم عراق حق دارند که این مهاجمان را تحت پیگرد قانونی قرار دهند. این جنایتکاران خشن و فاسد باید اقدامات بی‌ثبات کننده‌شان را متوقف کنند.

Iran-backed militias once again flagrantly and recklessly attacked in Baghdad, wounding Iraqi civilians. The people of Iraq deserve to have these attackers prosecuted. These violent and corrupt criminals must cease their destabilizing actions.