واقعیت‌هایی از داخل ایران| خسارت میلیاردی سیلاب به سیستان و بلوچستان

16/01/2020 12:20:00 ق.ظ

صدای آمریکا

واقعیت‌هایی از داخل ایران| تخریب ۲۰ هزار واحد مسکونی در استان سیستان و بلوچستان

تخریب ۲۰ هزار واحد مسکونی در استان سیستان و بلوچستانمدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس پیش بینی‌ها حدود ۲۰ هزار واحد مسکونی از ۱۰ تا ۱۰۰ درصد در سیستان و بلوچستان تخریب شده است که رقم کلی خسارت حدودا تا یک هفته آینده اعلام می‌شود. بیشترین خسارت مربوط به شهر‌های کنارک، راسک، سرباز، فنوج و نیک شهر بوده است.

وی گفت: در زمینه آمارگیری خسارت احتمالی به واحد‌های مسکونی در منطقه ۱۵ اکیپ از بنیاد مسکن حضور داشتند که به ۳۰ اکیپ افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

کمی هم از واقعیات شهرهای طوفانزده یکسال و دوسال پیش آمریکا قرار دهید . چرا بعداز گذشت چند سال هنوز اهالی شهرهای طوفان زده خانه ای ندارند و هنوز آواره هستند ؟ ؟🇱🇷☠🇱🇷 خدا بدادشون برسه واقعیت های از داخل کشور خودتون را نیز بگوئید LA_homeless NY_homeless واقعا خسته شدیم از گفتن جمله ی ایران تسلیت. کی قراره ایران روی خوش زندگیو به خودش ببینه. کی قراره مردم ایران زندگانی کنند نه زنده مانی!؟؟؟

اين رژيم همين را ميخواهد ! فقط بدبختي و گرفتاري مردم،!!!؟

انتقادها از نانسی پلوسی پس از اعلام موضع درباره اعتراضات ایرانرئیس مجلس نمایندگان آمریکا و یکی از مخالفان اصلی دونالد ترامپ، پس از سخنان خود در مصاحبه با شبکه ای‌بی‌سی مورد انتقاد بسیاری از کاربران اینترنتی قرارگرفت. درود بر خانم ننسی پلوسی ”شهید زنده ”! یکی این میمون رو پایین بیاره ،ازش توی ایران زیاد داریم چون حلقوم آخوندها در آمریکا شده این نانسی... حالا از سر لجاجت با ترامپ یا هر چی... NancyPelosiFakeNews

اخبار تایید نشده از خروج سفیر انگلیس از ایراناخبار تایید نشده از خروج سفیر انگلیس از ایران خبر خروج راب مک‌ایر، سفیر انگلیس در تهران از ایران در حالی در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده که تاکنون هیچ مقام رسمی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. سریعا اخراج گردد میره دیگه سنگ که نیست این همه اهانت کنن وایسته میخوای عکسم بندازه. میره دیگه ... روح و روانش آرومتر. شما ها هم جمعه از خواب بیدار. میشین میبینین رفته.

زیان 350 میلیون دلاری از مهاجرت ایرلاین‌ها از فضای ایرانپس از سانحه سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین توسط سپاه‌پاسداران که منجر به قربانی شدن 176 مسافر این اون قطری های عوضی هنوز دارن از آسمان ایران استفاده میکنن شما فعلا ارامكو رو درست كنيد بعد ....بخوريد

اوکراین از ایران خواست که جعبه سیاه هواپیما را تحویل دهد🔺اوکراین از ایران خواستار تحویل دادن جعبه‌های سیاه هواپیما شد ⚡️دادستانی کل و سرویس امنیتی اوکراین روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه اعلام کردند که از مقامات ایرانی خواسته‌اند تا جعبه‌های سیاه هواپیمای سقوط کرده اوکراین را به کی‌یف ارائه دهند. حکومتی با این حجم عقب موندگی، واسه چیتون بود؟ واقعا روح پهلوی شاد، که با همچون جماعتی ایران رو از نکبت به جهان اروز رسوند جعبه سیاه را تحویل نخواهیم داد تا وضعش معلوم شود هواپیمایی که به یک پایگاه پدافند هوایی در زمان حساس نزدیک میشه جز جاسوسی کار دیگه ای نداره ما دروضعیت جنگی بودیم بایستی گوش به حرف آمریکا نمیکرد وارد منطقه ممنوعه نمیشد

سفیر انگلیس از ایران خارج شد

پوشش تحولات ایران از نگاه خبرنگار لیبراسیونیورونیوز در راستای پیچیدگی های تحولات ایران در هفته های اخیر از خبرنگار لیبراسیون خواسته که این روزنامه نگار فرانسوی چگونه خبرهای ایران را پوشش می دهد.

به اشتراک گذاشته شده تخریب ۲۰ هزار واحد مسکونی در استان سیستان و بلوچستان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس پیش بینی‌ها حدود ۲۰ هزار واحد مسکونی از ۱۰ تا ۱۰۰ درصد در سیستان و بلوچستان تخریب شده است که رقم کلی خسارت حدودا تا یک هفته آینده اعلام می‌شود.Aa نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، پس از اظهارنظری که در شبکه «ای‌بی‌سی» ایالات متحده درباره اعتراضات روزهای اخیر در ایران کرد، مورد انتقاد بسیاری از کاربران توییتری قرار گرفت.به گزارش ایسنا، با انتشار خبری در توییتر یکی از خبرنگاران صدا و سیما درباره خروج سفیر انگلیس از ایران این خبر در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد که راب مک ایر شب گذشته تهران را به مقصد لندن ترک کرده است.پرواز شد، شمار زیادی از شرکت‌های هواپیمایی خارجی به طور رسمی فعالیت‌های خود را از فضای آسمان ایران خارج کردند .

بیشترین خسارت مربوط به شهر‌های کنارک، راسک، سرباز، فنوج و نیک شهر بوده است. وی گفت: در زمینه آمارگیری خسارت احتمالی به واحد‌های مسکونی در منطقه ۱۵ اکیپ از بنیاد مسکن حضور داشتند که به ۳۰ اکیپ افزایش یافته است. ساعاتی بعد هشتگ #NancyPelosiFakeNews در توییتر توسط خود آقای غریب درست شد. منبع: خبرگزاری میزان . انتهای پیام.