واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش قیمت شکر در بازار تا ۸۰۰۰ تومان

06/06/1398 10:22:00 ب.ظ

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش قیمت شکر در بازار تا ۸۰۰۰ تومان قیمت مصوب هر کیلوگرم شکر ۳۴۰۰ تومان اعلام شده است اما برای خرید این محصول به این قیمت در بازار، کار خیلی آسانی پیش روی خریداران وجود ندارد.

شاخص قیمت مصرف کننده به تفکیک استان‌ها اعلام شد در مرداد ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای...

شاخص قیمت مصرف کننده به تفکیک استان‌ها اعلام شد در مرداد ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای ایرانی به ۱۸۰.۸ رسید که نسبت به ماه قبل ۰.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد. در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای ایران مربوط به استان لرستان با ٢.٨ درصد افزایش است. درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) برای خانوارهای ایران ۴۱.۶ درصد است و بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان ایلام با ۵۴.۸ درصد است. نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به مرداد ماه ١٣٩٨ برای خانوارهای ایران نیز به عدد ۴۲.۲ درصد رسید و بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه مربوط به استان کردستان با ۵۰.۸ درصد است.

همچنین در مرداد ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای شهری نسبت به ماه قبل ٠.٧ درصد افزایش را نشان می‌دهد که در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای شهری مربوط به استان لرستان با ٣.١ درصد افزایش است. درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) برای خانوارهای شهری ۴۰.۸ درصد است و بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه خانوارهای شهری مربوط به استان ایلام با ۵۳.۷ درصد است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند!بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند! این سخنان در حالی بیان می‌شود که در هفته جاری ۹ نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به تحمل ۸ ماه حبس تعزیری و ۳۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

مایک پنس: با خروج از توافق هسته‌ای ایران به دوران سوءاستفاده از آمریکا پایان دادیممایک پنس: با خروج از توافق هسته‌ای ایران به دوران سوءاستفاده از آمریکا پایان دادیم معاون رئیس جمهوری آمریکا ضمن اشاره به شکست داعش در مناطقی که تصرف کرده بودند گفت: ما اسلام رادیکال را از مناطقی که در دست داشتند بیرون راندیم و دیگر خلافت اسلامی وجود ندارد

درخواست عفو بین‌ الملل از دولت ایران؛ در مورد اعدام‌های ۶۷ تحقیق کنیدسازمان عفو بین الملل از دولت ایران انتقاد کرده که حاضر نیست در مورد کسانی که آنها را 'ناپدیدشدگان قهری سال ۱۳۶۷' نامیده، تحقیق کند

وزیر خارجه ژاپن از ایران خواست به برجام پایبند بماندوزیر خارجه ژاپن از ایران خواست به برجام پایبند بماند تارا کُنو وزیر خارجه ژاپن، در دیدار با وزیر خارجه جمهوری اسلامی در توکیو از ایران خواست به توافق اتمی موسوم به برجام پایبند مانده و آن را اجرا کند.

از جاسوسی تا ترویج بی‌خدایی در دولت اعتدال/ چگونه مبلغان «داروینیسم» کودکان ایران را مغزشویی می‌کنند…این پروژه‌های تغییر ذهن، به واسطه خصلت «خزنده» و «چراغ خاموش» خود، چندان در اولویت دستگاه‌های نظارتی نیستند، و نظام سلطه از همین‌جا، ضربه‌های جدی خود را وارد کرده است و خواهد کرد.

انتقاد عفو‌ بین‌الملل از عدم پاسخگویی دولت ایران در مورد اعدام‌های سال 67عفو بین‌الملل به مناسبت روز جهانی ناپدیدشدگان از سکوت جامعه جهانی و عدم پاسخوگویی دولت ایران در مورد