واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش قیمت شکر در بازار تا ۸۰۰۰ تومان

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش قیمت شکر در بازار تا ۸۰۰۰ تومان قیمت مصوب هر کیلوگرم شکر ۳۴۰۰ تومان اعلام شده است اما برای خرید این محصول به این قیمت در بازار، کار خیلی آسانی پیش روی خریداران وجود ندارد.

در مرداد ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای ایرانی به ۱۸۰.۸ رسید که نسبت به ماه قبل ۰.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد. در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای ایران مربوط به استان لرستان با ٢.٨ درصد افزایش است. درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل برای خانوارهای ایران ۴۱.۶ درصد است و بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان ایلام با ۵۴.۸ درصد است. نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به مرداد ماه ١٣٩٨ برای خانوارهای ایران نیز به عدد ۴۲.

همچنین در مرداد ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای شهری نسبت به ماه قبل ٠.٧ درصد افزایش را نشان می‌دهد که در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای شهری مربوط به استان لرستان با ٣.١ درصد افزایش است. درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل برای خانوارهای شهری ۴۰.۸ درصد است و بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه خانوارهای شهری مربوط به استان ایلام با ۵۳.۷ درصد است.

در مرداد ماه ١٣٩٨ عدد شاخص کل برای خانوارهای روستایی نیز نسبت به ماه قبل ٠.٣ درصد افزایش داشته که بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای روستایی مربوط به استان لرستان با ٢.١ درصد افزایش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند!بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند! این سخنان در حالی بیان می‌شود که در هفته جاری ۹ نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به تحمل ۸ ماه حبس تعزیری و ۳۰ ضربه شلاق محکوم شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پنس: با خروج از توافق هسته‌ای ایران به دوران سوءاستفاده از آمریکا پایان دادیممایک پنس: با خروج از توافق هسته‌ای ایران به دوران سوءاستفاده از آمریکا پایان دادیم معاون رئیس جمهوری آمریکا ضمن اشاره به شکست داعش در مناطقی که تصرف کرده بودند گفت: ما اسلام رادیکال را از مناطقی که در دست داشتند بیرون راندیم و دیگر خلافت اسلامی وجود ندارد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درخواست عفو بین‌ الملل از دولت ایران؛ در مورد اعدام‌های ۶۷ تحقیق کنیدسازمان عفو بین الملل از دولت ایران انتقاد کرده که حاضر نیست در مورد کسانی که آنها را 'ناپدیدشدگان قهری سال ۱۳۶۷' نامیده، تحقیق کند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ژاپن از ایران خواست به برجام پایبند بماندوزیر خارجه ژاپن از ایران خواست به برجام پایبند بماند تارا کُنو وزیر خارجه ژاپن، در دیدار با وزیر خارجه جمهوری اسلامی در توکیو از ایران خواست به توافق اتمی موسوم به برجام پایبند مانده و آن را اجرا کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از جاسوسی تا ترویج بی‌خدایی در دولت اعتدال/ چگونه مبلغان «داروینیسم» کودکان ایران را مغزشویی می‌کنند…این پروژه‌های تغییر ذهن، به واسطه خصلت «خزنده» و «چراغ خاموش» خود، چندان در اولویت دستگاه‌های نظارتی نیستند، و نظام سلطه از همین‌جا، ضربه‌های جدی خود را وارد کرده است و خواهد کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد عفو‌ بین‌الملل از عدم پاسخگویی دولت ایران در مورد اعدام‌های سال 67عفو بین‌الملل به مناسبت روز جهانی ناپدیدشدگان از سکوت جامعه جهانی و عدم پاسخوگویی دولت ایران در مورد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »