واحدهای مسکونی را مردم باید بسازند/دولت باید وام و زمین در اختیار مردم بگذارد

21/04/1400 11:45:00 ق.ظ

روحانی: *واحدهای مسکونی را مردم باید بسازند *این اشتباه است که دولت برود دنبال این کار *دولت باید وام و زمین در اختیار مردم بگذارد *ما الان در تهران شاهدیم که برج‌ها و ساختمان‌های بلندمرتبه‌ای را روی گسل‌ها ساخته‌اند

رییس جمهور گفت: واحدهای مسکونی را خود مردم باید بسازند این اشتباه است که دولت برود دنبال این کار؛ دولت باید وام و زمین و خدمات را در اختیار مردم بگذارد. وی افزود: این کار سختی بود که محله‌های مسکونی را تکمیل کنیم و خدمات آب و برق و گاز و جاده و مدرسه را به این محلات برسانیم.

ولی با آمدن مهندس اسلامی و تلاش ایشان از ابتدای کار این اقدام انجام شد و کار رو به اتمام است و چیزی از پروژه مسکن مهر باقی نمانده است.

روحانی با تاکید بر اینکه احیای بافت فرسوده هم از دیگر اقدامات دولت بود، اظهار کرد: در کنار رقم یک میلیون و سیصد و شصت هزار واحد مسکونی که ساخته شده، ۵۳۴ هزار واحد مسکونی هم تحت عنوان طرح اقدام ملی مسکن انجام شده که از این بین برخی زمین‌هایش واگذار شده و ۴۰ هزار واحد هم تحویل شده و در حال بهره‌برداری است.

رییس جمهوری با اشاره به اقدامات لازم برای امر مسکن در کشور اظهار کرد: اولین اقدام این است که طرح خوبی برای ساختن واحدهای مسکونی، شهرک‌ها و شهرهای جدید داشته باشیم که هرچه بهتر انجام شود، کار با سرعت و کیفیت بهتری پیش می‌رود. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

رییس فدراسیون فوتبال خبر فدراسیون را تکذیب کرد!/ عزیزی‌خادم: باید مذاکره کنیمدر حالی که ساعتی قبل فدراسیون فوتبال از سرمربی‌گری مهدی مهدوی‌کیا در تیم ملی امید خبر داده بود، اکنون عزیزی خادم می‌گوید باید با این مربی و باشگاه هامبورک مذاکره کند! عزیز دلی مهدی جان

بیمارستان های زابل پر از بیماران کرونایی شده /مردم هشدارها را جدی بگیرندرییس دانشگاه علوم پزشکی زابل: *بیمارستان‌های زابل پر از بیماران مبتلا به کرونا شده *هر لحظه اوضاع بدتر می‌شود *روند افزایش آمار بیماران به گونه‌ای‌ است که از ظرفیت بیمارستان سوانح و سوختگی استفاده کردیم *مردم هشدارها را جدی بگیرند پس نمكى جاكش چه گوه مفتى تفت ميداد ، حسن كليد چى ميگفت ؟ ٥٠٠ تا تخت خالى داريم تو سيستان ، رستم كجايى كه با سيستان چنين ميكنند !!!

رویانیان: پرسپولیس اگر در سال سه جام نیاورد خوابش نمی‌برد/ مدیریت سرخابی‌ها تنها باید منابع مالی را تامین کنند

آنچه باید درباره حداقل نرخ مالیات بر شرکت‌های چند ملیتی بدانیموزرای دارایی گروه ۲۰ (G20) روز شنبه اصلاحیه مالیاتِ شرکت‌های چند ملیتی را با هدف عادلانه کردن پرداخت‌های مالیاتی این شرکت‌ها و پایان دادن به بهشت‌های مالیاتی تا سال ۲۰۲۳ تصویب کردند.

اعلام همبستگی مردم لیبی با ترکیهمردم لیبی در اعتراض به حمله تحریک‌آمیز علیه پرچم ترکیه در منطقه تحت سیطره خلیفه حفتر تجمع اعتراضی ترتیب داده و با آنکارا اعلام همبستگی کردند. - خبرگزاری آناتولی

تجمع اعتراضی مردم اهواز علیه خشکاندن رودخانه‌ها و تالاب‌هاصدها تن از روستاییان اهوازی، شنبه 19 تیر، علیه سیاست‌های سدسازی بی‌رویه که به خشکاندن رودخانه‌ها و تالاب‌ها، ممنوعیت کشاورزی، مردن احشام و آبزیان و قطع