همایش جهانی رسانه‌ها با پیام صدراعظم آلمان آغاز شد | DW | 14.06.2021

24/03/1400 09:37:00 ب.ظ

دویچه وله همایش جهانی رسانه‌ها را با موضوع محوری بحران ناشی از همه‌گیری کرونا و چالش‌های روزنامه نگاری آغاز کرد. این همایش سالانه که با پیام آنگلا مرکل افتتاح شد، هم به شکل آنلاین و هم به شکل حضوری برگزار می‌شود.

دویچه وله همایش جهانی رسانه‌ها را با موضوع محوری بحران ناشی از همه‌گیری کرونا و چالش‌های روزنامه نگاری آغاز کرد. این همایش سالانه که با پیام آنگلا مرکل افتتاح شد، هم به شکل آنلاین و هم به شکل حضوری برگزار می‌شود. روز دوشنبه ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) همایش همه‌ساله جهانی رسانه‌ها (GMF) با پیام ویدیویی آنگلا مرکل،...

روز دوشنبه ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) همایش همه‌ساله جهانی رسانه‌ها (GMF) با پیام ویدیویی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان آغاز به کار کرد. عنوان همایش سال جاری"اختلال و نوآوری" است. اختلالی که همه‌گیری ویروس کرونا در جهان و از جمله در جهان رسانه‌ها و ارتباطات ایجاد کرده بود و نوآوری ناظر بر چالش‌های برخاسته از این همه‌گیری برای فعالیت‌های روزنامه‌نگاری در فردای روز فائق آمدن بر بحران کرونا.

در این همایش دو روزه نمایندگان بیش از ۱۲۰ کشور جهان حضور دارند. آینده دیجیتال و تاثیر آن بر فعالیت‌های رسانه‌ای در پهنه گیتی از جمله مسائلی است که بر اثر شیوع ویروس کرونا به موضوع روز رسانه‌ها تبدیل شده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید مرکل در سخنرانی خود گفت: «ما در جوامع دموکراتیک به استقبال تحولات جدید می‌رویم، باید به طور مستمر و جدی به این پرسش پاسخ گوییم که آزادی به طور مشخص چه معنایی برای ما دارد و چگونه می‌توانیم این آزادی و حقوق اساسی را پاس داریم.» headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تظاهرات تونس با هجوم پلیس به معترضان به خشونت کشیده شداین اعتراضات بعد از آن شدت گرفت که یک جوان تونسی مدت کمی پس از دستگیری جان باخت. خانواده این جوان می‌گویند احمد بن عماره به دلیل کتک خوردن شدید از سوی نیروهای امنیتی جان خود را از دست داده است.

ایران با لغو روادید با عراق موافقت کردمعاون اول رئیس جمهوری ایران برقراری مقررات لغو روادید متقابل برای دارندگان گذرنامه‌های عادی بین ایران و عراق را ابلاغ کرد. - خبرگزاری آناتولی

چین بیش از هزار نفر را به اتهام پولشویی با رمزارز دستگیر کردوزارت امنیت چین می‌گوید بیش از ۱۷۰ گروه را که در استفاده از رمزارزها برای پولشویی نقش داشته‌اند، منهدم کرده است.

جودو؛ مسابقات جهانی بوداپست با قهرمانی ژاپن در بخش تیمی به پایان رسیدفرانسه بار دیگر در رقابت‌های تیمی نتیجه را در فینال به ژاپن واگذار کرد و نایب قهرمان این بخش از مسابقات شد.

واکنش دژپسند به منتقدان رابطه ریزش بورس با سود بین بانکی/بانک مرکزی از 3 مسیر به بورس آسیب زد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimوزیر اقتصاد: بانک مرکزی از ۳ مسیر به بورس آسیب زد در سال ۹۹ نه تنها نرخ سود بین بانکی تغییر کرد بلکه نرخ سود سپرده‌های یکساله از ۱۵ درصد به ۱۶ درصد افزایش یافت Hemmati_ir سود سپرده یک ساله در سال ۱٪ بیشتر شد و به بورس لطمه زد!!؟؟ یعنی سرمایه هایی که در روز تا ۵٪ هم سود می کردند و به طور میانگین در سال ۹۹ بالای ۱۵۰٪ سود کرده بودند با این ۱٪ بیشتر به سمت بانک متمایل شدند!؟؟ عجب! یک حرفی بزنید که بگنجد! Hemmati_ir امید است دادگاهی و محاکمه این دونفر را به خاطر اقداماتشان از جمله بورس ببینیم و این دیر نیست.

دلواپسان داخلی دنبال این هستند که از دستپخت خود برای رسیدن به قدرت بهره ببرند/ مردم با مراجعه به حافظه تاریخی خود گرفتار تفکری که تحریم‌ها را بر کشور حاکم کرد، نشوندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: همدستی دشمن خارجی و منفعت‌طلبان و دلواپسان داخلی منجر شد که کشور به این روز بیفتد. امیدواریم مردم با احیای خاطرات گذشته و حافظه تاریخی بدانند که ریشه تحریم‌ها از کدام دولت آغاز شد و مجدداً‌ گرفتار تفکری که این تحریم‌ها را بر کشور حاکم کرد، نشوند. تحریمها که سال 94 برداشته شد کجای کاری ؟